ריחו"ל

קריס ג'נר וקורטני קרדשיאן מואשמות בהטרדה מינית

מאבטח שעבד אצל קריס ג'נר הגיש כתב תביעה בו טען כי הטרידה אותו מינית, נהגה לעסות את גופו ללא הסכמה, להתחכך עם ישבנה על גבו ולחשוף את גופה בפניו. לתביעה צירף גם את בתה, קורטני קרדשיאן, אך השתיים מכחישות את ההאשמות בכל תוקף. "מדובר במסע נקמה ולא מעבר"

תחת מתקפה. קריס ג'נר וקורטני קרדשיאן (צילום: Gettyimages)
תחת מתקפה. קריס ג'נר וקורטני קרדשיאןצילום: Gettyimages

 

קריס ג'נר (64) ובתה הבכורה, קורטני קרדשיאן (41), מואשמות שהטרידו מינית ונהגו בפתיחות רבה מדי כלפי מארק מקוויליאמס, ששימש כאחד מהמאבטחים שלהן. מקוויליאמס נשכר על ידי בנות המשפחה בשנת 2017 ולטענתו, במאי של אותה השנה נקלע להתנהגות בלתי הולמת מצידה של ג'נר שכללה "הערות בעלות אופי מיני על הופעתו החיצונית ועל פעילות מינית שהוא מקיים".

 

בכתב התביעה שהגיע לאתרי הרכילות מעבר לים, בהם TMZ ו"דיילי מייל", טוען מקוויליאמס כי ג'נר נהגה לעסות את צווארו, כתפיו, זרועותיו וגבו ללא הסכמתו. בנוסף טוען המאבטח כי קריס נהגה להניח את ידה על ירכיו וצמוד למפשעה, להתחכך עם ישבנה בגבו וכמו כן נהגה לחשוף את גופה מולו. עוד הוסיף וטען כי ג'נר העירה לו "הערות מיניות, גזעניות, הומופוביות ומפלות". מקוויליאמס חשף כי התלונן במחלקת משאבי אנוש בחברת האבטחה שהוא משויך אליה אך התלונות נעלמו כלא היו.

 

עורך הדין של ג'נר, מרטי סינגר, הגיב להאשמות: "קריס מכחישה באופן מוחלט שאי פעם התנהגה בצורה בלתי הולמת כלפי מארק מקוויליאמס. המאבטח עבד מחוץ לבית ומעולם לא נכנס לביתה של קריס", מסר לאתר TMZ, והוסיף: "לקריס הייתה מעט מאוד אינטראקציה איתו. לאחר שמקוויליאמס נתפס שוב ושוב במכוניתו בזמן העבודה חברת האבטחה התבקשה שלא לשבץ אותו אצלה יותר".

 

"לא יודעת על מה הוא מדבר" (צילום: אינסטגרם)
"לא יודעת על מה הוא מדבר"צילום: אינסטגרם

 

כאמור, מקוויליאמס לא הסתפק בתביעה נגד קריס וצירף גם את בתה, קורטני. עורך הדין סינגר התייחס גם לכך וטען כי מדובר ב"מסע נקמה" ולא מעבר. "המאבטח מעולם לא הגיש תלונות למעסיקיו על קריס עד שהגה את הטענה המגוחכת הזו. למרות שקורטני נתבעת גם, היא לא מואשמת בכך שעשתה משהו לא נאות עם המאבטח - לא שהיא עשתה זאת".

 

לסיום, עורך הדין סיכם ואמר כי "זה מקומם שכל אחד יכול לתבוע מישהו באמריקה ולהמשיך לטעון טענות בדיוניות וחסרות ערך. כשקריס וקורטני ינצחו בתביעה המגוחכת הזו הן יתבעו מיד את מקוויליאמס ועורכי דינו". עד כה לא דווח מה הן דרישותיו הכספיות של מקוויליאמס.

 

"אימא, את דואגת לטפל בו, כן?" (צילום: Gettyimages)
"אימא, את דואגת לטפל בו, כן?"צילום: Gettyimages

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018