ריחו"ל

מותר ללכת לים: ג'ניפר גארנר על החוף בבגד ים

ג'ניפר גארנר עשתה עם בנותיה בוקר של כיף בחוף הים ונהנתה מהבילוי - עד שהבחינה בצלם פפראצי שמצלם אותה וסילקה אותו מהמקום. ומה שאלה אותה גולשת חצופה שגרם לה להגיב בנחרצות?

שבת בחוף הים. ג'ניפר גארנר (צילום: Backgrid)
שבת בחוף הים. ג'ניפר גארנרצילום: Backgrid

 

סלבס שהולכים לים כדי לראות ובעיקר על מנת להיראות זה עניין שבשגרה, אבל מדי פעם, פה ושם, יש כאלה שכל רצונם הוא פשוט להנות קצת מרביצה על החוף כאחר האדם.

 

ג'ניפר גארנר (48), הלא היא האישה היפה בעולם לשנת 2019 לפי מגזין "פיפל" וגם גרושתו של בן אפלק , לקחה אתמול (שבת) את שתי בנותיה לחוף הים במאליבו, פרשה מגבות וישבה להנות קצת בשמש. הכוכבת בת ה-48 נכנסה מדי פעם לטבול במים, אך את רוב הזמן בילתה על החוף תוך כדי שהיא מתעסקת באייפד שלה ושולחת מבט מדי פעם לוודא שהבנות בסדר. סך הכל אמא ממוצעת. בשלב מסוים, הכוכבת קלטה את צלם הפפראצי, לא התלהבה מנוכחותו והבהירה לו בנחישות שמוטב ויילך למצוא מישהו אחר לצלם. 

כן, פעם גם אנחנו היינו יכולים ללכת לים (צילום: Backgrid)
כן, פעם גם אנחנו היינו יכולים ללכת ליםצילום: Backgrid

 

ואפרופו גארנר, הסלבס כנראה כבר רגילים לגולשים חצופים שמדי פעם מעירים להם הערות שלא במקום ברשתות החברתיות, אך לאחרונה אחת העוקבות של הכוכבת שאלה אותה שאלה שגארנר לא יכלה שלא להשיב לה. "את בהריון?" שאלה אותה הגולשת בתגובה לסרטון שפרסמה גארנר. על כך השיבה לה הכוכבת בנחרצות: "אני בת 48, יש לי שלושה ילדים בריאים. אני לא בהריון, ולעולם לא אהיה. נבהיר את זה אחת ולתמיד. עליתי במשקל בתקופות הקורונה? יתכן. אבל זה כבר סיפור אחר". כדי להבהיר שהיא לא לקחה את השאלה קשה מדי, היא הוסיפה אימוג'ים של אוכל לצד אחד צוחק.

"צילמת מספיק, לך תמצא סלב אחר!" (צילום: Backgrid)
"צילמת מספיק, לך תמצא סלב אחר!"צילום: Backgrid

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018