רכילות+

מעיין אדם ואסיף אלקיים נפרדו

חצי שנה, זה מה שלקח לבני הזוג מעיין אדם ואסיף אלקיים, להבין שלמרות האהבה, עדיף להם להיות לבד. זהו הסיבוב השני של בני הזוג שהיו ביחד במצטבר שנתיים

 

למה לשבור לנו את הלב? מעיין אדם ואסיף אלקיים (אינסטגרם)
למה לשבור לנו את הלב? מעיין אדם ואסיף אלקייםאינסטגרם

 

באפריל האחרון נפל דבר בישראל, רגע אחרי שיצא מבית "האח הגדול", הכריז המשתתף אסיף אלקיים (28) על קאמבק לאקסית המיתולוגית, מגישת הטלוויזיה מעיין אדם (33). השניים נפרדו באוקטובר לפני שנה, אך במהלך כל שהותו בנווה אילן דיבר על האקסית המיתולוגית ועל אהבתם הלא ממומשת. לאחר שאלקיים יצא מבית "האח הגדול", השניים יצרו קשר וחזרו זה לזרועותיה של זו.

 

על הקאמבק הכריזו כמובן בתמונה זוגית בעמוד האינסטגרם, ולצדה כתב אלקיים: "אחרי שנים שבתי מהמעמקים, מקווה שהפעם לא לזמן קצר. ואולי הגיעה העת לקפל את המפה כי אני יוצא מנצח ובידי אוחז אוצר". היא, בתגובות, ענתה: "אוצר שלי, אהבת חיי. מקווה שלנצח". למרבה הצער ושלא כמו באגדות, סיפור האהבה ביניהם לא המשיך עד עצם היום הזה והשניים החליטו לפרק שוב את החבילה.

 

הסטורי של מעיין אדם (אינסטגרם)
הסטורי של מעיין אדםאינסטגרם

 

בסטורי שהעלתה אדם בדקות האחרונות, כתבה: "הי כולם, לא להיות עצובים! אני בסדר, שלמה, נחושה להגשים את החלום שלי להיות אמא. ויפה שנה אחת קודם". נזכיר כי בעבר סיפרה אדם כי הסיבה לפרידה בין השניים הייתה כי אלקיים הצעיר ממנה עוד לא בשל להביא ילדים לעולם ולאחר הקאמבק הזוגי שיתפה את מאות אלפי עוקביה כי החלה בתהליך של הקפאת ביציות - על מנת שלא תהיה כבולה לגיל מסוים בו תהיה חייבת להיכנס להיריון.


יש סיכוי לקאמבק? (אינסטגרם)
יש סיכוי לקאמבק?אינסטגרם

בריאיון שנתן ל"פנאי פלוס" באפריל האחרון, סיפר אלקיים על הפרידה הראשונה בין השניים: "מעיין חיכתה עד הרגע שבו אני אתאפס ואתייצב ואז נוכל לקבל החלטות ואז הייתה שיחה. כשהבהרתי שאני עדיין לא רוצה להיות אבא קיבלנו החלטה מאוד קשה שאנחנו נפרדים ושהיקום יחליט מה יקרה בינינו. עוד באותו שבוע, דיברו איתי מהאח. אמרתי לעצמי 'כל החיים אני מחפש את הבום הזה והנה זה הגיע, והחלטתי ללכת על זה. הייתי כבר באודישנים בעונה של אסף גורן, אבל הפעם זה היה הזמן הנכון". צפו בריאיון המלא:

 

 

הריאיון המלא של אסיף לאקיים ל"פנאי פלוס"

הריאיון המלא של אסיף לאקיים ל"פנאי פלוס"

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018