בלי חולצה

בעירום חלקי: מי השחקנים שהורידו חולצות בהכי הרבה סרטים?

כישרון משחק בהוליווד לא תמיד מספיק, לפעמים דרוש גם מראה חינני ושרירים לתפארת. מחקר אמריקאי בדק מי הם השחקנים אשר מרבים להשוויץ בגופם על גבי המסך הגדול - אז מי השחקן שמוריד חולצה בכל סרט שני שלו, לאיזה מקום הגיע מת'יו מקונוהיי ומי מצא את עצמו באופן מפתיע מחוץ לרשימה?

חולצה היא פריט זניח עבורם (צילום מסך)
חולצה היא פריט זניח עבורםצילום מסך

 

לא מעט כוכבים בהוליווד ידועים לאו דווקא בגלל כשרון המשחק שלהם, אלא יותר בגלל הגוף המצודד שברשותם – כאלה ששמם לא בהכרח מעלה אסוציאציה של סרט מעולה, אלא דווקא ריבועים בבטן. ולא פלא, התסריט לא פעם דורש מהם לחשוף את גופם. עבור העלילה, כן?

 

מחקר הוליוודי חדש לקח על עצמו עבודה לא פשוטה, ובדק מי הם השחקנים שהופיעו הכי הרבה בלי חולצה בסרטיהם. השמות לא מפתיעים במיוחד, אבל הסדר בו הם מדורגים דווקא כן. יש הימורים?

 

ובכן, את המקום הראשון לוקח לו – ובגדול, זאק אפרון שאם תעשו בינג' של סרטיו תגלו שהוריד את החולצה בדיוק בחצי מהם. לכוכב בן ה-32 יש כמות מרשימה של סרטים ברזומה, ומסתבר שההפקות השונות חסכו לא מעט כסף בתחום ההלבשה שלו, שכן, לרוב הן לא היו צריכות עבורו חולצות.

 

"משמר המפרץ", "שכנים", "בר מזל" "צ'ארלי סנט קלאוד" ו"סבא בהפרעה" הם רק חלק קטן מהסרטים בהם תוכלו לחזות בשרירים המשורטטים של הכוכב, שהצהיר לאחרונה שהוא מרגיש שהגזים קצת עם אימוני הכושר. אגב, לאחרונה יצאה בנטפליקס סדרה דוקומנטרית בכיכובו, Down to Earth with Zac Efron, שגם בה הוא פושט את החולצה להנאת הצופים.

 

והזוכה הוא.... זאק אפרון!  (צילום מסך)
והזוכה הוא.... זאק אפרון! צילום מסך

 

סגנו של אפרון ברשימה הוא לא אחר מאשר אקווה מן בכבודו ובעצמו, ג'ייסון מומואה (41), שחשף את גופו ב-38.5 אחוזים מסרטיו. את המקום השלישי והרביעי חולקים להם יחדיו הסופרמן הנרי קאוויל והשחקן היידן כריסטנסן, שהבדיקה מצאה כי 29.4 אחוזים מסרטיהם כוללים לפחות סצנה אחת שלהם בלי חולצה. במורד הרשימה ניצבים להם חשופי חזה ליאונרדו דיקפריו, מייקל פסבנדר, צ'ארלי האנם ושם מפתיע: כוכב "ברוקלין תשע-תשע", אנדי סמברג.

 

פלא שהוא מרבה להוריד חולצה? ג'ייסון מומואה (צילום מסך)
פלא שהוא מרבה להוריד חולצה? ג'ייסון מומואהצילום מסך

 

מי שהפתיע במיקומו הנמוך יחסית הוא מת'יו מקונוהיי, שהייתה תקופה בה נחשב למלך הקומדיות הרומנטיות והוריד חולצה בערך במאה אחוז מהסרטים בהם הופיע. מאז הוא הפך לשחקן רציני ובימים אלו כנראה מעדיף להישאר לבוש. במהלך הקריירה שלו, הוריד את החולצה ב-24.5 אחוזים בלבד מסרטיו.

 

בתחתית העשירייה מדשדש לו מישהו שבהחלט היינו שמחים לראות ממנו יותר – כריס המסוורת' (37), שהמחקר טוען כי הופיע טופלס על המסך ב-23.1 אחוזים מסרטיו, שכללו למשל את סרטי ת'ור ואת "זמנים קשוחים באל רויאל". בדירוג הבא, נשמח לראות אותו במיקום הרבה יותר גבוה.

 

מי שמצא את עצמו מחוץ לרשימה הוא אחיו של כריס, ליאם המסוורת', וגם צ'אנינג טאטום לא נוכח בה, וייתכן שבהחלט הגיע הזמן לסרט שלישי בסדרת "מג'יק מייק".

 

רוצים אותו גבוה יותר. כריס המסוורת' במקום העשירי (צילום מסך)
רוצים אותו גבוה יותר. כריס המסוורת' במקום העשיריצילום מסך


במקום טוב באמצע. צ'ארלי האנם (צילום מסך)
במקום טוב באמצע. צ'ארלי האנםצילום מסך

 

המחקר קבע: הוא לא מתפשט מספיק. צ'אנינג טאטום מחוץ לרשימה (צילום מסך)
המחקר קבע: הוא לא מתפשט מספיק. צ'אנינג טאטום מחוץ לרשימהצילום מסך

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018