ריחו"ל

ג'ונה היל וארוסתו נפרדו

השחקן ג'ונה היל ובת זוגו, ג'יאנה סנטוס, החליטו להיפרד לאחר כשנתיים של זוגיות, מתוכן היו מאורסים במשך שנה. "הניצוץ במערכת היחסים שלהם נעלם", סיפר מקורב לשניים

זה נגמר. ג'ונה היל וג'יאנה סנטוס (צילום: Backgrid)
זה נגמר. ג'ונה היל וג'יאנה סנטוסצילום: Backgrid

 

בימים אלו אנחנו שומעים לא מעט על שני סוגים של זוגות, אלו שבעקבות הקורונה מצפים לתינוק ולחילופין, אלו שהגיעו למסקנה שזה לא זה. למרבה הצער, ג'ונה היל (36) וארוסתו, ג'יאנה סנטוס (31), שייכים לקטגוריה המבאסת יותר - אמש (ב') נודע כי השניים החליטו להיפרד.

 

"הניצוץ במערכת היחסים שלהם נעלם", סיפר מקורב לאתר US Weekly וגילה כי הפרידה התרחשה כבר לפני שישה שבועות. היל וסנטוס החלו לצאת יחד לפני כשנתיים, ובשנה שעברה, בספטמבר 2019, הודיעו כי הם מאורסים. השניים שמרו בפרטיות על מערכת היחסים שלהם ומיעטו להיראות בציבור יחד. עד כה הם לא הגיבו על דבר הפרידה. 

בימים זוגיים יותר (צילום: splashnews)
בימים זוגיים יותרצילום: splashnews

 

לפני שפגש את סנטוס, שמו של היל נקשר למספר נשים, ביניהן לידיה הופמן, בתו של השחקן דסטין הופמן, השחקנית איזבל מקנאלי, וג'ורדן קליין, איתה יצא במשך שבע שנים עד שנפרדו ב-2011.

 

בשנים האחרונות היל עלה לכותרות לא פעם בגלל המהפך החיצוני שעשה, בעזרת שגרת אימונים ודיאטה קפדנית. הוא סיפר בתוכנית של אלן דג'נרס: "לכל אחד יש איזו גרסה של עצמם, כמו תמונה, משלב מסוים בחייהם, שגורמת לנו להרגיש בצורה מסוימת. ואז גם אתה הופך למצליח, נראה טוב, לא משנה מה, אתה עדיין סוחב את הדבר הזה איתך. עבורי, מדובר בילד בן 14, כבד משקל, שרוצה להיות מקובל אבל מרגיש בודד ולא מבין את הערך של עצמי".

 

ג'ונה היל גרסת 2020 (צילום: אינסטגרם)
ג'ונה היל גרסת 2020צילום: אינסטגרם
 


ג'ונה היל (צילום: GettyImages)
ג'ונה הילצילום: GettyImages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018