ריחו"ל

אני יכולה להסביר: לילי ג'יימס התקשרה להרגיע את האישה הנבגדת

אחרי שנתפסה מתנשקת עם כוכב "הרומן", דומיניק ווסט הנשוי, מקורבים ללילי ג'יימס מספרים שהיא התקשרה לאשתו הנסערת להרגיע אותה ולהבהיר שהכל היה תמים. לעומת זאת, עד ראייה מספר שתמים זה לא היה: "דומיניק שם את היד שלו על הישבן שלה"

נחלצה לעזרתו של השחקן הבוגדני. לילי ג'יימס (צילום: gettyImages)
נחלצה לעזרתו של השחקן הבוגדני. לילי ג'יימסצילום: gettyImages

ימים סוערים עברו על קת'רין פיצג'רלד, שנאלצה בתחילת השבוע לחזות בתמונות פפראצי בהן נראה בעלה, השחקן דומיניק ווסט (50), מתנשק ומבלה עם השחקנית לילי ג'יימס (31) ברומא, שם הם נמצאים למטרת צילומי סרט משותף.

 

כעת מתברר שג'יימס עצמה התקשרה לפיצג'רלד והבטיחה לה שיש לתמונות המפלילות "הסבר טוב ותמים", כך טוענים מדורי הרכילות הבריטיים. ככל הנראה ווסט היה זה שביקש מג'יימס לדבר עם אשתו ולהרגיע אותה, וזו נענתה לבקשתו.

 

מפוייסים, לפחות כלפי חוץ. דומיניק ווסט וקת'רין פיצג'רלד (צילום: Splashnews)
מפוייסים, לפחות כלפי חוץ. דומיניק ווסט וקת'רין פיצג'רלדצילום: Splashnews

 

לא ברור מה בדיוק ההסבר שנתנה הכוכבת בשיחה, אך העובדה שבחלק מהתמונות מופיעה אנגרד ווד, המנהלת המשותפת של שלה ושל ווסט, עזרה כנראה להרגיע את קת'רין הנסערת, ולגרום לה להבין שלא היה שם עניין רומנטי. ווד ופיצג'רלד הן חברות טובות, ומקורבים לשניים מספרים: "אנגרד לא הייתה נותנת לשום דבר לקרות, ודומיניק לא טיפש עד כדי כך שיעשה מולה משהו. יש לו אמנם היסטוריה עם נשים, אבל הוא חכם מדי מכדי להיתפס". עוד מסבירים המקורבים שווסט הוא פשוט אדם חם שאוהב לגעת: "הוא דובי גדול, בטח יש לו תמונות מהסוג הזה עם עשרות מידידותיו הנשים". ובכן, אם להגיד את האמת, זה לא נשמע טוב יותר. לא נרגענו.

 

יחד עם זאת, פיצג'רלד כנראה לא תשמח לקרוא את מה שיש לאתר הרכילות Page Six לספר. האתר מביא את דבריו של עד ראייה, שסיפר שהאינטראקציה בין שני השחקנים ממש לא הייתה תמימה כפי שהם טוענים: "הוא לא הצליח להספיק לנשק לה את הצוואר וללטף אותה. הם שתו הרבה יין ולילי נראתה שיכורה מעט". וזה לא נגמר שם, לפי הדיווחים, לאחר מכן הם ביקרו בכנסייה מקומית, "ודומיניק שם את ידו על הישבן של לילי".

 

 

בתזמון מעניין, בתחילת השבוע פורסם במגזין "הארפר'ס בזאר" ראיון שנערך עוד קודם לכן עם ג'יימס, בו היא מתוודה: "אני עושה טעויות כל הזמן, אבל זו מהות החיים, ולא הייתי רוצה לברוח מסיטואציה או לפחד מדי כדי לפעול. עדיף לזרוק את עצמך פנימה ולעשות טעויות בלב שלם. אם האינסטינקטים שלך נכונים, אפילו אם הם מוטעים, אתה יכול להתאושש מהטעויות וללמוד מהן".

 

"אני עושה טעויות כל הזמן" (צילום: gettyImages)
"אני עושה טעויות כל הזמן"צילום: gettyImages

כאמור, ווסט וג'יימס בילו יחדיו את החודשים האחרונים במסגרת צילומי סרט משותף, בו הוא מגלם את אביה. השניים הכירו כבר ב-2011 כשעבדו יחד על הפקה משותפת. במהלך השנים הם נשארו ידידים, אך לא היו בקשר מתמיד.

 

ביום שני פורסמו התמונות החשודות בהן נראו השניים כשהם מתנשקים, נוסעים יחד על קורקינט חשמלי וסועדים במסעדה. מקורביה של פיצג'רלד מיהרו לספר לתקשורת שהיא ראתה את התמונות כמו כולם, וכי היא "המומה, שבורת לב והרוסה. היא חשבה שטוב להם ביחד, שהנישואים שלהם טובים... היא פשוט מזועזעת ומרגישה שהנישואים שלהם נגמרו".

 

למרות זאת, יום לאחר מכן כבר היה נראה שהשניים, הנשואים כבר עשור והורים לארבעה ילדים, יישרו את ההדורים - ווסט מיהר לחזור לביתו והוא וקת'רין כינסו מסיבת עיתונאים מוזרה בה הפגינו חזית אחידה, הצהירו על אהבתם ואף העבירו לעיתונאים מסמך חתום בו הבהירו שהכל בסדר ביניהם. "הנישואים שלנו חזקים ואנחנו לגמרי ביחד", נכתב בה.


מאמינים לכם שהכל בסדר (צילום: Splashnews)
מאמינים לכם שהכל בסדרצילום: Splashnews

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018