ריחו"ל

מלכת השערים: שערי המגזינים הגדולים של קים קרדשיאן

קים קרדשיאן היא לא רק מלכת הריאליטי אלא גם יקירת המגזינים, ששמחו לאורך השנים להקדיש לה אינספור שערים. מתמונות ביוטי, דרך צילומים נוטפי סקס ועד אופנה עילית - אלו השערים הזכורים, המעניינים והאיקוניים ביותר של הכוכבת

מלכת השערים. קים קרדשיאן
מלכת השערים. קים קרדשיאן
 

 

תגידו מה שתרצו על קים קרדשיאן, היא אחת הנשים המעניינות בעולם הבידור - ותעיד על כך העובדה שמאז שפרצה לחיינו, אי שם בשלהי שנות האלפיים, לא היה עיתון שלא רצה שתתנוסס על שערו. חוץ מעורכת ווג אמריקה האגדית, אנה וינטור וגם היא התרצתה בשלב מסוים. במהלך השנים קרדשיאן סימנה וי על כל שער נחשב, ולא פעם חזרה אל אותם מגזינים להופעות אורח נוספות. לעיתים היו אלו תמונות גוף מלא או ביקיני, לעיתים קלוז אפים דרמטיים ולפעמים אפילו תמונות אומנותיות או אופנה עילית. אה, והיה גם עירום. הרבה עירום. לכבוד יום הולדתה ה-40 של מלכת הטראש, קבלו את 40 השערים הזכורים, המעניינים והאיקוניים ביותר של קים.

 


 

 

קומפלקס, ינואר 2007

"קלטת סקס? שלי? אין כזה דבר" (צילום מסך)
"קלטת סקס? שלי? אין כזה דבר"צילום מסך

 

אחד השערים הראשונים של קים היה למגזין "קומפלקס" ב-2007, כשעוד הייתה מוכרת בעיקר בזכות החברה הטובה של פריס הילטון, וכשקלטת הסקס שלה עם ריי ג'יי, בן זוגה דאז, הייתה רק בגדר שמועה – שהיא הכחישה אגב. הקלטת עצמה יצאה לאור זמן קצר לאחר מכן, קים נאלצה להכיר בקיומה, וחלבה ממנה כידוע כל יתרון ודולר אפשרי.

 

פלייבוי 2007

אמא שלה שכנעה אותה. קים קרדשיאן (צילום: מסך)
אמא שלה שכנעה אותה. קים קרדשיאןצילום: מסך

 

מה השלב הטבעי הבא אחרי הדלפת סרט סקס (מתוכננת? לקריס ג'נר הפתרונים)? שער ב"פלייבוי" כמובן. זהו אחד השערים הראשונים של קים וגם אחד הזכורים שבהם. בהמשך היא סיפרה שכנראה לא הייתה מצטלמת לעיתון לולא השכנועים של אמה שהפצירה בה: "לכי על זה, מי יודע אם הם יבקשו ממך שוב... תעשי את זה ויהיו לך תמונות נפלאות להסתכל עליהן כשתהיי בגילי".

 

וגאס, נובמבר 2008

שימי לי דולר על 4 אדום (צילום מסך)
שימי לי דולר על 4 אדוםצילום מסך

 

היום כבר אין כנראה סיכוי שהיא תצטלם במיוחד עבור מגזינים מקומיים, אפילו אם מדובר בלאס וגאס, אבל ב-2008 קים הייתה עוד יחסית בתחילת הקריירה שלה, ומגזין "וגאס" הקדיש לה שער בו היא הצטלמה בלוק מחווה לפריסילה פרסלי, אשתו של הכוכב הכי מזוהה עם עיר ההימורים, אלביס פרסלי.

 

YRB, ספטמבר 2009

אנחנו לא נושמים! (צילום מסך)
אנחנו לא נושמים!צילום מסך
 

 

מגזין YRB הציג את קרדשיאן בצורה בה לא ראינו אותה עד כה, כשהיא מאופרת בלבן, עם שיער קצר ומבט רצחני בעיניים. "משאירה אותנו חסרת נשימה", אמרה הכותרת, ובמקרה הזה אכן צדקה.

 

FHM, אפריל 2010

קיבלה מחמאה (צילום מסך)
קיבלה מחמאהצילום מסך

 

בגרסה האוסטרלית של מגזין הגברים FHM בהחלט התלהבו מכך שקים מופיעה על השער שלהם. "הגוף היפה בתבל" הכריזו עליה, והזמינו את הקוראים לפתוח את הגיליון ולהיווכח בעצמם.

 

פרסטיג' הונג קונג, ספטמבר 2010

שער פרובקטיבי ראשון, אך ממש לא אחרון (צילום: מסך)
שער פרובקטיבי ראשון, אך ממש לא אחרוןצילום: מסך

 

השנה הייתה 2010 ותוכנית הריאליטי של משפחת קרדשיאן הייתה בשנותיה הראשונות וכבר להיט ענק. אם שכחנו לרגע שקים לא ביישנית במיוחד, הגיע השער של "פרסטיג' הונג קונג", בו היא מופיעה בין שני גברים עירומים, עם מבט מופתע על פניה. כמובן שזה לא יהיה השער הכי סנסציוני או פרובוקטיבי שלה, אפילו לא קרוב.

 

W, נובמבר 2010

הכל אודות קים (צילום: מסך)
הכל אודות קיםצילום: מסך

 

זה השלב בו העולם הבין: צפוי לו עוד הרבה קים קרדשיאן בעירום בשנים הבאות. הכוכבת מופיעה על השער בעירום, אך חלקיה המוצנעים מוסתרים היטב על ידי הכותרות המבשרות לקוראים: אתם אולי חושבים שזה קשור אליכם, אבל בעצם הכל נוגע אליי.

 

מי שטרח להיכנס פנימה לתוך דפי העיתון, כבר מצא שם את קרדשיאן עירומה לחלוטין, כשרק צבע כסף מכסה אותה ולא מסתיר כלום. קים, יש לציין, נחרדה בתחילה מהתוצאה ואף הצהירה שלעולם לא תצטלם יותר בעירום, אך מאוחר יותר שינתה את דעתה: "התמונות איקוניות, אני שמחה שעשיתי אותן", אמרה, והמשיכה להתפשט. התמונות הכסופות עוררו הרבה עניין, וכיכבו על שערים של מגזינים ברחבי העולם.

 

בהתחלה שנאה, אחר כך אהבה (צילום: מסך)
בהתחלה שנאה, אחר כך אהבהצילום: מסך

 

פבולוס, פברואר 2011

איזה תיק (צילום מסך)
איזה תיקצילום מסך

 

תמונת השער של מגזין "פבולוס" אשר יצא בפברואר 2011 לא הייתה סתם תמונת ביוטי של קים ואחותה קורטני – אלא כזו ששמה לצחוק את מה שקורה ביניהן לא פעם בסדרה שלהם, ועוד יקרה לא מעט בשנים שלאחר מכן – הריבים ביניהן. בתמונה השתיים נראות רבות וצועקות אחת על השנייה, כשהפעם נושא הוויכוח הוא תיק יוקרתי שבו השתיים אוחזות. קים סיפרה לאחרונה שהיא כל כך אהבה את התמונה, עד שמיסגרה אותה ותלתה במקום של כבוד – השירותים.

 

אסקוויר מקסיקו, יוני 2012

מחשופים מכל עבר (צילום מסך)
מחשופים מכל עברצילום מסך
 

קרדשיאן הצטלמה למהדורת הקיץ של "אסקוויר" המקסיקני כשהיא בבגד ים שחור שלם אך חסכוני בבד, כזה שחושף לא מעט עור מכל כיוון אפשרי.

 

אין סטייל בריטניה, אוגוסט 2012

קודרת אבל רומנטית (צילום: מסך)
קודרת אבל רומנטיתצילום: מסך

 

כנראה שבקיץ 2012 קרדשיאן אימצה בחום את הלוק השחור, הפעם על שער מגזין "אין סטייל בריטניה". הבריטים העדיפו אותה קודרת – אך רומנטית, וקים סיפקה אמרות כמו: "תמיד האמנתי באהבה. לא תמיד היה לי מזל בתחום, אבל אני עדיין מאמינה בזה".

 

ניו יורק, אוגוסט 2012

פאשיניסטה בהתהוות (צילום: מסך)
פאשיניסטה בהתהוותצילום: מסך

 

באותו חודש קרדשיאן עשתה את אחת מהופעותיה הראשונות על שער מגזין שלא היה שייך לעולם הבידור או הרכילות, אלא דווקא לאופנה, בתמונת שער לא אופיינית שהציגה קלוז אפ מטושטש של פניה. היום קים כבר נחשבת לאיקון אופנתי לכל דבר, אבל אז היו כאלה שלא ממש הבינו מה הקשר שלה לתחום. בראיון היא דיברה על האהבה המשותפת שלה ושל קניה לאופנה: "כשיש לי פגישת עיצוב, או שלו יש אחת כזו, אחריה אנחנו נפגשים ומספרים איך היה... כשנהיה בסוף חיינו ונשב יחד איפשהו בגיל 80, אני רוצה שיהיו לנו דברים לדבר עליהם".

 

קוסמופוליטן בריטניה, דצמבר 2012

מדברות על הנושאים החשובים. קלואי, קים וקורטני קרדשיאן (צילום: מסך)
מדברות על הנושאים החשובים. קלואי, קים וקורטני קרדשיאןצילום: מסך

 

את הגיליון האחרון של שנת 2012, מגזין קוסמופליטן הבריטי הקדיש לשלושת האחיות לבית קרדשיאן, בו הן שוחחו על הנושאים החשובים באמת: "מדברות על ישבנים, בנים ותינוקות", הצהירה הכותרת. קים סיפרה על קניה, איתו רק התחילה לצאת כמה חודשים לפני כן: "הוא מעולה בלהעלות לי את הביטחון. הוא נותן לי מחמאות בכל דרך אפשרית".

 

L'Officiel Hommes, מרץ 2013

כאילו נתפסו באמצע. קים קרדשיאן (צילום: מסך)
כאילו נתפסו באמצע. קים קרדשיאןצילום: מסך

 

קים וקניה שיתפו פעולה עבור המגזין הצרפתי, בשער פרובוקטיבי ולוהט במיוחד בו נראה כאילו המצלמה תפסה אותם במהלך אקט סוער.

 

דוז'ור, אביב 2013

קפצה לטבילה קטנה (צילום מסך)
קפצה לטבילה קטנהצילום מסך

 

מגזין הלייפסטייל "דוז'ור" הוא חובב גדול של שערים בשחור לבן, וכך גם מקרדשיאן הוא הוציא את הצבע והכניס אותה למים במיוחד עבור הצילומים.

 

קוסמופוליטן, אפריל 2013

חפשו בתמונה את נורת' ווסט (צילום: מסך)
חפשו בתמונה את נורת' ווסטצילום: מסך

 

בזמן פרסום הכתבה הגדולה שמגזין קוסמופוליטן עשה על קרדשיאן ב-2013, היא הייתה בחודשי היריון מתקדמים עם בתה הבכורה נורת' (למרות שהדבר לא ממש ניכר בתמונה), וכפי שהמגזין מציין בהתלהבות, היו לה יותר מ-17 מיליון עוקבים בטוויטר! (היום כבר יש לה קרוב ל-67 מיליון). הכתבה מדברת על לוח הזמנים הצפוף שלה (זוכרים שהיא כיכבה באותה שנה בסרט "וידויים של יועצת נישואים"? היא לא שבה לשחק מאז), על הרצון לנוח קצת ועל הצורך להתבגר.

 

US Weekly, אפריל 2013

שיימינג בזמן ההיריון (צילום: מסך)
שיימינג בזמן ההיריוןצילום: מסך

 

באותו חודש קרדשיאן זכתה לשער חטטני במיוחד על גבי עיתון הרכילות הידוע, שכותרתו הייתה: "אל תקראו לי שמנה!". קרדשיאן זכתה באותה תקופה להרבה שיימינג ברשת בגלל ממדי גופה, והעיתון הבטיח לחשוף את הקשיים שלה עם ההשמצות שחוותה, את הדיאטה שבה היא מתקשה להתמיד ולמה קניה אוסר עליה ללבוש בגדי היריון. בכל זאת, רכילות.

 

US Weekly, דצמבר 2013

אחרי ההשמצות, מגיע הפירגון (צילום: מסך)
אחרי ההשמצות, מגיע הפירגוןצילום: מסך

 

אחרי שהתמקד בעלייה במשקל שלה, העיתון דאג גם לבשר שהיא הורידה את הקילוגרמים העודפים: "הגוף שלי חזר!", בישרה הכותרת שהתנוססה על גבי השער שבו הופיעה קים בביקיני. "בלי גימיקים ובלי ניתוחים, קים עונה לבריונים שהשמיצו אותה על משקלה, ונוקמת את נקמתה המתוקה", הבטיח העיתון.

 

ווג, אפריל 2014

רגע לפני החתונה (צילום: מסך)
רגע לפני החתונהצילום: מסך

 

חודש לפני שהתחתנו, קים וקניה הופיעו על השער של מגזין האופנה הנחשב ביותר כשההאשטאג המצורף מכריז: "הזוג המדובר ביותר בעולם". אנה וינטור זכתה להררי ביקורת מקוראים אשר חשו שהיא מוזילה את העיתון ואת המותג בכך שהקדישה שער לזוג הטראשי, אך העורכת האגדית לא נכנעה ומאז ועד היום היא וקים מרבות לשתף פעולה. 

 

GQ, אוקטובר 2014

אשת השנה של GQ (צילום מסך)
אשת השנה של GQצילום מסך

ב-2014 קיבלה קים עוד שער ראשון, במגזין GQ הנחשב, שעל הדרך גם הכתיר אותה לאשת השנה שלו. תמונת השער מציגה קלוז אפ מאוד קרוב של הכוכבת, כשראשה על כרית והיא מושכת בשערה. התמונות שבתוך המגזין, כבר היו פחות מרומזות – והציגו אותה שוכבת עירומה על המיטה, מכסה באופן אסטרטגי איברים מוצנעים.

 

Paper, נובמבר 2014

השער ששבר את הרשת (צילום: מסך)
השער ששבר את הרשתצילום: מסך

 

וכאן אנחנו מגיעים לשער המפורסם ביותר של קים, זה שאיתו היא הטביעה את המונח "לשבור את הרשת", כי זה בדיוק מה שהיא עשתה בעזרתו – גרמה לכולם לדבר עליה. מלבד לחשוף את ישבנה, קים גם לא היססה להצטלם בעירום פרונטלי מלא ואף להשוויץ בכישוריה במזיגת שמפניה לכוס אשר הצליחה לייצב בכישרון רב על ישבנה. שברה את הרשת – ובצדק.

 

מציגה כישרון שיש רק למעטים (צילום מסך)
מציגה כישרון שיש רק למעטיםצילום מסך

 

ווג אוסטרליה, ינואר 2015

הגיעה עד אוסטרליה (צילום: מסך)
הגיעה עד אוסטרליהצילום: מסך

 

גם האוסטרלים דרשו את מנת חלקם של קים, ובינואר 2015 היא הגיעה גם ל"ווג" שלהם, כשהפעם היא מקבלת את השנה האזרחית החדשה במראה טהור ולבן. "להתאהב בקים", הצהיר העיתון, שהגדיר אותה כ"כנה, גאה ומקסימה".

 

ELLE בריטניה, ינואר 2015

 

ללקק או לא ללקק את האצבע? (צילום מסך)
ללקק או לא ללקק את האצבע?צילום מסך

 

את הגיליון הראשון לשנת 2015, הקדיש המגזין ELLE בריטניה לנשים חזקות ובטוחות בעצמן – ובראשן קים קרדשיאן, אשר בתמונת השער נראית נהנית מקאפקייק, או יותר נכון, נראית שוקלת האם הביס שתיקח ממנו שווה את הקלוריות. עורכת העיתון, לוריין קנדי, כתבה טור מיוחד בו הסבירה למה לדעתה קים ראויה לעמוד בראש הרשימה: "יש לה סטייל, סיפור והיא מושכת תשומת לב", הסבירה.

 

LOVE, פברואר 2015

למי את מוציאה לשון? קרדשיאן וקארה דלווין (צילום מסך)
למי את מוציאה לשון? קרדשיאן וקארה דלוויןצילום מסך

 

את הוולנטיינ'ז דיי של 2015 קים חגגה עם שער כפול של מגזין LOVE – אחד בשחור לבן, לצידה של הדוגמנית העולה קארה דלווין והשני צבעוני יותר, בו היא הופיעה לבדה. התמונות שבתוך המגזין כללו אותה עושה כפיות עם בובת מין וחושפת את ישבנה בשלל תנוחות.

מקווים שהפרווה מזויפת (צילום מסך)
מקווים שהפרווה מזויפתצילום מסך
 

 

 

גלאמור, יולי 2015

הסתירה את ההיריון  (צילום: מסך)
הסתירה את ההיריון צילום: מסך

בשער של מגזין "גלאמור" אשר יצא ביולי 2015, קים כבר הייתה הרבה יותר לבושה, וכנראה שהייתה לכך סיבה טובה. בזמן הצילומים היא כבר הייתה בהיריון עם ילדה השני, סיינט, אך עדיין שמרה על כך בסוד. "אני לא יודעת אם זה בגלל שאני עם קניה או בגלל שאני מתבגרת, אבל אני מנסה לחיות את חיי בפרטיות, ככל הניתן", סיפרה אז.

 

רולינג סטון, יולי 2015

שער ראשון באחד המגזינים הנחשבים בעולם (צילום: מסך)
שער ראשון באחד המגזינים הנחשבים בעולםצילום: מסך

 

עם כל הכבוד ל"גלאמור" באותו החודש קים גם עיטרה את שער אחד המגזינים הנחשבים בעולם: "רולינג סטון". "אני מאמינה שאני הרבה יותר חכמה מהדרך בה מציגים אותי", הצהירה. עוד היא סיפרה בראיון על הפעם בה תפסה את אביה החורג, ברוס ג'נר (שבזמן הראיון כבר היה קייטלין ג'נר) לבוש בבגדי אישה ועל קלטת הסקס המפורסמת שלה שלא ממש קירבה בינה ובין חברתה הטובה לשעבר פריס הילטון, שעברה חוויה דומה: "אני לא חושבת שהיא הייתה מאושרת לגבי זה", אמרה. ממש לפני כמה ימים אגב, השתיים סגרו מעגל וחזרו לשתף פעולה בפרסומת למחטבים של קים.

 

ווג ספרד, אוגוסט 2015

את הכי יפה כשנוח לך (צילום מסך)
את הכי יפה כשנוח לךצילום מסך

 

בשלב הזה, כבר התרגלנו לראות את קים כשהיא עמוסה באיפור, בתסרוקות שונות ומשונות וגם לא פעם קשה לזיהוי עקב עבודת פוטושופ מוגזמת. לכן היה זה שינוי מרענן לראות אותה על שער מגזין "ווג" הספרדי, כשהיא במראה הטבעי (יחסית) שלה, לא מאופרת ומיישירה מבט ישיר וכן למצלמה. גם התמונות שבתוך הגיליון שמרו על הקונספט, שהציג את קים בבגדי יום יום, לא זוהרים אבל כאלו שעדיין נראו עליה מעולה.

 

 

 

GQ, יוני 2016

גם זו דרך להשתמש במעיל (צילום: מסך)
גם זו דרך להשתמש במעילצילום: מסך

 

כחצי שנה לאחר שילדה, קרדשיאן השילה את בגדיה תמורת מעיל עור שבעזרתו הסתירה מעט מאוד. מגזין GQ נעזר בכוכבת על מנת לחגוג את מהדורת העשור של גיליון הנחשב שלו "אהבה, סקס וטירוף", ובכתבה נכתב עליה: "קניה הוא אולי הגאון האומנותי במשפחה, אבל קים היא המנהלת האחראית".

 

פורבס, יולי 2016

מלכת הסמארטפונים (צילום מסך)
מלכת הסמארטפוניםצילום מסך

 

ב-2016 קים הפכה למלכת הסמארטפונים, לאחר שהוציאה חבילת אימוג'ים של עצמה ומשחק מובייל ששבר שיאים וגרף מיליונים. המגזין הכלכלי "פורבס" הקדיש לה שער מיוחד, ממש שנים ספורות לפני שהכתיר את אחותה קיילי ג'נר בתור המילארדרית הצעירה בעולם, ואז שלל ממנה את התואר לאחר שהתברר שהרוויחה פחות ממה שהצהירה.

 

הארפר'ס בזאר, ספטמבר 2016

ראיון מרובה משפטי מחץ (צילום: מסך)
ראיון מרובה משפטי מחץצילום: מסך

 

"הפאוור קאפל האולטימטיבי", כך הכתירו ב"הארפר'ס בזאר" את קים וקניה בגיליון שבו עיטרו השניים יחדיו את השער. אשת האופנה הידועה והעורכת לשעבר של "ווג צרפת" קארין רויטפלד, חברה למעצב הצמרת קארל לגרפלד עבור הצילומים של בני הזוג. בראיון הפיקו השניים פנינים כמו: "הפכת את ההיריון השני לכלבה שלך" (קניה מפרגן לקים על היריון מוצלח), "אני מריחה כשלמישהו יש חור בשיניים, יש לזה ריח מאוד ספציפי" (קים חושפת את אחד מכישרונותיה) וכמובן אי אפשר בלי התייחסות הכרחית לטיילור סוויפט: "אני לא אוהב אף אחד מהשירים שלה", הצהיר הראפר/אויב מושבע של הזמרת.

 

ווג הודו, מרץ 2018

עיצבנה את ההודים (צילום: מסך)
עיצבנה את ההודיםצילום: מסך

 

מסתבר שההודים פחות מעוניינים בכוכבים בינלאומיים על שערי המגזינים שלהם ומעדיפים את הסלבס המקומיים שלהם. השער הכפול שקיבלה קרדשיאן במגזין "ווג הודו" במרץ 2018 זכה לביקורת רבה מצד הקוראים שלא הבינו למה דווקא היא מככבת על השער כשיש מספיק כוכבים הודים אחרים שלא זוכים למספיק חשיפה, וגם טרחו להזכיר שבאחד מפרקי "משפחת קרדשיאן", קים טענה שהאוכל ההודי "מגעיל". לא עזרה העובדה שבאחת מהתמונות בעיתון, קרדשיאן לבשה בגד הודי מסורתי. הנהלת המגזין מיהרה להגיב: "בעשור האחרון, 'ווג הודו' פירסם רק 12 שערים בינלאומיים, לכן מבחינה סטטיסטית, 90 אחוז מכוכבי השערים שלנו הם הודים! ואנחנו גאים בכך".

 

כנראה שלא תקבל אצלם שער נוסף (צילום מסך)
כנראה שלא תקבל אצלם שער נוסףצילום מסך

 

 

ווג, מאי 2019

שמישהו יביא לה מגבת! (צילום: מסך)
שמישהו יביא לה מגבת!צילום: מסך

 

במאי 2019 קים קיבלה את הכבוד לככב על שער המגזין שיצא בתיאום עם המט גאלה, הפעם בנושא "קאמפ". קים ואנה ווינטור כנראה חשו שהרעיון של הכוכבת נוטפת מים מייצג כראוי את המסר שרצו להעביר, והמראה הרטוב שלה התכתב גם עם הלוק איתו הגיעה לאירוע עצמו.

 

ווג יפן, יולי 2019

שלוש פנים לקים (צילום: מסך)
שלוש פנים לקיםצילום: מסך

 

עבור "ווג יפן" קים הוציאה מעצמה צד אחר, אומנותי יותר. המגזין הקדיש לכוכבת שער משולש, כשבאחד מהם רואים רק את ראשה, רובו מכוסה בכיסוי אדום בוהק, כששתי ידיים מפלסטיק מחזיקות אותו. תמונה אחרת הציגה את הכוכבת מכוסה בבד משי ורוד כשרק ראשה מציץ ממנו, והשלישי מציג אותה בפוזה כבר יותר מוכרת – בגד עור שחור וחושפני במיוחד. כל שער מייצג פן אחר של הכוכבת: "המציאות החדשה" סיפר שער אחד, השני הכתיר אותה בתור "חן אמיתי" והשלישי קרא "תעזי".

בתחפושת שושנה (צילום: מסך)
בתחפושת שושנהצילום: מסך

 

הכי פירס שיש (צילום מסך)
הכי פירס שישצילום מסך

 

 

ווג ערבייה, ספטמבר 2019

סימנה וי על עוד איזור (צילום: מסך)
סימנה וי על עוד איזורצילום: מסך

 

בשלב הזה של הקריירה שלה, כבר לא היה ספק שקים הפכה להיות יקירת עיתוני "ווג" ברחבי העולם. בספטמבר 2019 היא סימנה "וי" גם על השוק הערבי, כשכיכבה לראשונה על שער גיליון ספטמבר של "ווג ערבייה", שחגג באותה תקופה שנתיים להיווסדו. טיירי מוגלר הלביש את הכוכבת, ועל תקן המראיין היה לא אחר מאשר בעלה, קניה ווסט.

 

ניו יורק, נובמבר 2019

מסכמת עשור בשחור לבן (צילום מסך)
מסכמת עשור בשחור לבןצילום מסך

 

לקראת 2020, קים ישבה עם מגזין "ניו יורק" לשיחת סיכום על העשור החולף, וכאילו חזתה עד כמה 2020 עומדת להיות מבאסת, הצטלמה לשער בתמונת שחור לבן מאוד לא נוצצת ולא אופיינית, כשהיא לבושה מכף רגל ועד ראש ואוספת את שערה אחורה, כאילו מתכוננת מראש לקטסטרופה שתביא איתה השנה החדשה.

 

חוגגים 40 לקים קרדשיאן (צילום: GettyImages)
חוגגים 40 לקים קרדשיאןצילום: GettyImages

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018