רכילות+

לא מחכה יותר: אלינה לוי התחתנה עם בן זוגה

כוכבת "הישרדות VIP" וארוסה דור פרי התחתנו בטקס מצומצם מאוד על חוף הים בקיסריה - בהתאם להנחיות הקורונה. אורח הכבוד - הכלב אמיל

 

 

שנה וחצי אחרי שהתארסו, ואחרי שתי דחיות של האירוע, הערב (ג') סוף סוף נישאה אלינה לוי (30) לבן זוגה בשנים האחרונות, דור פרי. השניים התחתנו בטקס אינטימי ומצומצם במיוחד שהתקיים על חוף הים של קיסריה בנוכחות בני משפחה וחברים בודדים - בצל ההגבלות.

 

לוי שבחרה במעצב אלון ליבנה להיות אמון על שמלת הכלה ליום הגדול, חזרה השנה לככב בפריים טיים בריאליטי "הישרדות VIP" והגיעה עד לרביעיית הגמר. למי ששכח, נזכיר שבני הזוג התארסו אחרי שלוש שנות זוגיות במהלך חופשה זוגית בלונדון, ונאלצו לדחות בפעם הראשונה את מועד החתונה בעקבות ההחלטה של לוי לטוס לצילומי "הישרדות". התאריך שונה ליוני האחרון, אך מגיפת הקורונה וההגבלות נתנו את הטון והחתונה נדחתה שוב לאוקטובר.

 

אלינה לוי ודור פרי - עכשיו גם כלה וחתן (צילום: עידן חסון )
אלינה לוי ודור פרי - עכשיו גם כלה וחתןצילום: עידן חסון

 

היה שווה לחכות. לוי ופרי (צילום: עידן חסון )
היה שווה לחכות. לוי ופריצילום: עידן חסון

 

לוי, אז איך זה מרגיש להיות סוף סוף כלה?

"עוד לפני הקורונה היינו אמורים לטוס לקפריסין להתחתן. בסופו של דבר וברוח התקופה החלטנו לעשות טקס חתונה, אחד עם השנייה שבו אנחנו חותמים על החוזה הנשמתי בינינו. כל המהות של הטקס הערב זה הזוגיות של דור ושלי. אנחנו שמים את הטבעות על השרשת היום, כסימן להתחייבות אבל גם משאיר מקום לשלב הבא, שבו נעביר את הטבעות לאצבע. מחכים להזדמנות שנוכל לחגוג עם כל המשפחה והחברים".

 

ולמי יש את הכבוד לחתן אתכם?

"החבר הכי טוב שלי, אליאור אליהו אמסלם. תדע שאנחנו גם כותבים סדרה שלושתינו".

 

ערב טוב לך, את מושלמת. לוי (צילום: עידן חסון )
ערב טוב לך, את מושלמת. לויצילום: עידן חסון

 

שלא ייכנס לך חול לעיניים! (צילום: עידן חסון )
שלא ייכנס לך חול לעיניים!צילום: עידן חסון
 

  

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018