רכילות+

ליאור דיין ובת זוגו חופית לוסנה הביאו לעולם בת

לאחר זוגיות של שנה, דיין ולוסנה הביאו לעולם בת בשם אלינור שתצטרף למשפחת האצולה המקומית. לדיין יש בן בכור, ארד בן השש מאשתו לשעבר רוני זילבר

השניה שלו. ליאור דיין (צילום: אינסטגרם)
השניה שלו. ליאור דייןצילום: אינסטגרם

 

שנה לאחר שליאור דיין (37) נפרד מאשתו רוני זילבר, הוא הביא לעולם בת קטנה בשם אלינור עם בת זוגו הנוכחית, חופית לוסנה. אלינור נולדה ביום שבת בבית החולים איכילוב. לדיין יש בן בן שש בשם ארד מנישואיו הקודמים.

 

ביום שישי האחרון פורסמה ב"ידיעות אחרונות" כתבה עם דיין, בנו של אסי דיין ונסיך למשפחת אצולה ישראלית ובה סיפר את קורות חייו המטלטלים כפי שכל מי שצפה ב"מחוברים" כבר מכיר: בגיל שלוש הוא נמסר למשפחה אומנת בקיבוץ כי אבא שלו היה עסוק בסרטים וסמים, ואמא שלו, קרוליין לנגפורד, ברחה לארצות הברית ולא יכלה לגדל אותו. דיין ג'וניור הלך בדרכי אביו והתמכר לכל דבר אפשרי, שקע בדיכאון, אושפז במחלקה סגורה ואם זה לא מספיק מפתיע, אז הוא גם נשאר בחיים כדי לספר על הכל בסדרה חדשה ל-HOT בשם "נורמלי" שכתב במשך שש שנים.

 

בשנה שעברה, אחרי שבע שנות זוגיות בורגנית שקיבלה הרבה זמן מסך ב"מחוברים", רוני זילבר ודיין נפרדו וכל אחד מהם המשיך הלאה: הוא בזוגיות עם חופית לוסנה, מעצבת גרפית שיצא איתה בצעירותו, והיא עם ציון רובין, יוצר תאג"ד.

 

"אני אבא מעולה. היחיד שהיה מסוגל להרגיע את ארד כשהוא בטנטרום. רק אני ידעתי איך לדבר איתו. קצת כמו אבא שלי. עד שארד נולד, הכתיבה הייתה הדבר הכי חשוב לי, ופתאום, בארבע וחצי, הדבר הכי חשוב לי זה לאסוף אותו מהגן. איך יכול להיות שאבא שלי היה נסגר בחדר שלו שלושה ימים ואסור היה להיכנס אליו?! אין דבר כזה שארד לא ייכנס אליי. ארד לא יגדל כמו שאני גדלתי", אמר דיין בריאיון לאיתי סגל והוסיף: "ארד נולד מהתפיסה הכל-ישראלית – התחתנת? עכשיו תביא ילד. הוא נולד כחלק מ'המערכת'. הילדה שתיוולד היא ילדה של אהבה. היא לא ציווי חברתי. היא לא הגיעה על פי הסדר הנכון. ככה לא אורזים מתנה. וזה מרגש אותי".

 

על לוסנה הוא אמר: "היא הרבה יותר חכמה ממני, יותר משוכללת ומוכשרת, והכי מצחיקה שיש. אני רוצה ללמוד ממנה. זה לא משהו שאפיין מערכות יחסים קודמות שלי".

 

מזל טוב להורים הטריים! ליאור דיין וחופית לוסנה (צילום: אינסטגרם)
מזל טוב להורים הטריים! ליאור דיין וחופית לוסנהצילום: אינסטגרם

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018