רכילות+

אחרי 15 שנות זוגיות: ניקי גולדשטיין ואשתו נפרדו

"לפני שהרשת תתמלא בשמועות", בחרו בני הזוג להודיע על הפרידה שלהם ברשתות החברתיות. "אנו עושים זאת באהבה וכבוד אחד לשנייה ובאהבה ענקית לילדנו", כתבו שניהם ואף הגיבו זה לזו באהבה

 

מפרקים את החבילה אחרי 15 שנות זוגיות ושני ילדים משותפים. ניקי ושירלי גולדשטיין (צילום: ענת מוסברג)
מפרקים את החבילה אחרי 15 שנות זוגיות ושני ילדים משותפים. ניקי ושירלי גולדשטייןצילום: ענת מוסברג

 

40 אלף העוקבים של הקומיקיאי והשחקן ניקי גולדשטיין (43) התעוררו הבוקר לפוסט אישי במיוחד כשבחר לפרסם בחשבון האינסטגרם שלו שהוא ואשתו, שירלי גולדשטיין, שמשמשת גם כמנהלת האישית שלו, החליטו להיפרד. "אז לפני שהרשת תתמלא בחרושת שמועות, החלטנו לספר לכם שירלי ואני כי החלטנו להיפרד ביחד לקחת נשימה, פסק זמן ולצעוד כל אחד מאיתנו בנפרד בשביל חדש ואנו עושים זאת באהבה וכבוד אחד לשניה ובאהבה ענקית לילדנו", כתב גולדשטיין בפוסט שפרסם לפנות בוקר. במקביל, גם אשתו פרסמה את אותו הטקסט ואף הגיבה לבעלה וכתבה "אני אוהבת אותך".

 

לבני הזוג שני ילדים משותפים: גיא ואור אריה שמוזכרים לא מעט בפוסט האישי אותו העלו בני הזוג שבחרו להודיע על הפרידה ברשתות ובו הם גם מציינים איך השנה האחרונה "באדיבות" הקורונה, השפיעה עליהם. "כמעט שנה שעולם שלם עצר מלכת ונקלע למשבר הקורונה שהוליד בכל בית מציאות חדשה והציף בין היתר חששות, ספקות, רצונות, אי וודאות וחלומות ובמילים אחרות 'כל אחד והקורונה שלו'", כתב גולדשטיין והוסיף: "וכך מצאנו את עצמנו שירלי ואני, מתמודדים גם בביתנו שלנו עם משבר פרטי משלנו. 15 שנים של ביחד של אהבה וחברות אמת שהולידה והביאה לעולם גם את שני ילדנו והאוצרות של חיינו גיא ואור אריה. שנים רבות צעדנו יחד כזוג ומשפחה בשיל החיים המשותפים שלנו והלכנו בו יד ביד בביטחון ובהערכה ובאהבה גדולה אחד לשנייה"

 

בחר להודיע על הפרידה בפוסט לפני שיתחילו השמועות ברשת. ניקי גולדשטיין (צילום: אמיר מאירי)
בחר להודיע על הפרידה בפוסט לפני שיתחילו השמועות ברשת. ניקי גולדשטייןצילום: אמיר מאירי

ימשיכו לצעוד יחד כמשפחה. ניקי ושירלי גולדשטיין (צילום: רפי דלויה)
ימשיכו לצעוד יחד כמשפחה. ניקי ושירלי גולדשטייןצילום: רפי דלויה

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018