רכילות+

אלונה טל: "לא מעוניינת לחיות בפחד מניאו נאצים"

השחקנית הישראלית שחיה כבר מעל לעשור בארצות הברית מספרת בריאיון למי הצביעה, למה התפיסה שדונלד טראמפ "טוב ליהודים" לא מדויקת ומבהירה: "כל האנטישמים יוצאים מהחורים שלהם"

 

אלונה טל בריאיון על בחירות ארה"ב    (צילום: משי בן עמי, ירון ברנר)

אלונה טל בריאיון על בחירות ארה"ב    (צילום: משי בן עמי, ירון ברנר)

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

 

"התחושה היא שכל המטורפים יוצאים מהחורים שלהם, כל האנטישמים יוצאים מהחורים שלהם, המחשבה שמפרידים משפחות בגבול שזה קצת מזכיר לי שואה. החוסר תיפקוד הטוטאלי בנוגע לקורונה ולמשבר שקרה פה שזה משפיע עליי באופן יומיומי", אומרת אלונה טל בריאיון מיוחד לאולפן ynet על הבחירות בארצות הברית.

 

ברגעים אלו ממש, כשעוד לא ברור באופן חד משמעי מי ישב על הכסא החזק חזק בעולם, הנשיא המכהן דונלד טראמפ או המועמד הדמוקרטי ג'ו ביידן, טל, שחקנית ישראלית שגרה כבר יותר מעשור בלוס אנג'לס, מבהירה כי בניגוד לדעה "היהודית", היא בחרה בביידן. "אני חושבת שאנשים שוכחים שיש פה יותר מאלמנט אחד, וגם זה לא שביידן לא תומך בישראל, החשיבה הזאת היא מוטעית בבסיסה. אני חושבת שגם להעביר ביקורת על מדינה ועל ההנהגה שלה זה לא אומר שלא תומכים בה. אני מעבירה ביקורת על הבת שלי כל הזמן, אבל זה לא אומר שאני לא תומכת בה ולא רוצה את המיטב עבורה. אני פשוט הולכת עם הקול השפוי כרגע בעיניי".

 

נסי להסביר לנו למה זה נקרא הקול השפוי. מכאן בישראל יש כמעט אבל כשיש הבנה שטראמפ יפנה את מקומו בבית הלבן.

"זה לא ברור לי למה. תקשיבו, אני רוצה להבהיר משהו, זאת הפעם הראשונה בהיסטוריה של ארה"ב שיש פה נשיא שבאופן בוטה אומר שהוא לאו דווקא יקבל את תוצאת הבחירות. זה מעולם לא קרה, זה ערעור על ערכי הדמוקרטיה הבסיסיים ביותר. זה מפחיד. זה מתחיל בזה, ואיפה זה נגמר?"

 

אבל מבחינת ישראל, כאן הוא תרם לנו הרבה וקידם את המזה"ת, לא רק מבחינת ישראל, גם מדינות כמו מצרים וסעודיה אוהדות אותו.

"אין בעיה, זה לא הפרמטר היחידי או הסיבה היחידה שבגללה תומכים בנשיא. זה שהוא אוהד ישראל הכל סבבה אבל זה לא אומר שביידן לא אוהד ישראל".

 

אז במידה שטראמפ יבחר לכהונה נוספת תשקלי לשוב לישראל?

"אני לא יודעת, אני פשוט לא יודעת אם לחיות בפחד מניאו נאצים זה משהו שאני מעוניינת לעשות".

 

ככה את מרגישה שאלו הימים שעומדים לפיתחה של ארה"ב?

"היו בגרוב, שזה איזור קניות מאוד פופולרי שאני פוקדת אותו הרבה, אתמול או שלשום תומכי טראמפ עם סמלים של הנאצים. זה היה מידיד שלי שהיה שם".

 

אלונה טל (צילום: רפי דלויה)
אלונה טלצילום: רפי דלויה

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018