ריחו"ל

כשאין קהל, לא משקיעים: הלוקים הבולטים של טקס פרסי המוזיקה של MTV

טקס פרסי המוזיקה של MTV אירופה נערך כמובן ללא קהל ותחת מגבלות קפדניות ברוח התקופה, מה שכנראה נתן לכוכבים שלקחו בו חלק את הרושם שאין באמת צורך להשקיע עבורו בלבוש שלהם. זה הזמן לתת להם שיק, אבל בעיקר שוק

הן דווקא השקיעו. ביבי רקסה, וויני הארלו ואלישה קיז (צילום: GettyImages)
הן דווקא השקיעו. ביבי רקסה, וויני הארלו ואלישה קיזצילום: GettyImages

 

עולם הבידור מושבת ברובו כבר כמה חודשים טובים, אבל ההצגה כמובן חייבת להימשך, והכוונה היא בעיקר לטקסי הפרסים למיניהם, שמאז פרוץ הקורונה, מארגניהם נאלצו לחשוב על דרכים מקוריות והגיוניות שבהן יוכלו לערוך אותם. בכל זאת, הקורונה לקחה מהאמנים כל כך הרבה – לפחות שיקבלו פסלונים מוזהבים וטפיחה על השכם.

 

אתמול (א') נערך טקס פרסי המוזיקה של MTV אירופה, וגם הוא, כמו רוב הטקסים שנערכו לאחרונה, נערך במתכונת מצומצמת, ללא קהל כמובן, ועם קטעי קישור והופעות שצולמו מראש בחלקים שונים של העולם. גם השטיח האדום צולם בנפרד, ולמרות שהסלבס שאישרו הגעה נאלצו להשלים עם העובדה שלא יזכו לקהל מריע, לפחות יוכלו להתלבש יפה ולעשות פוזות למצלמה.

 

יחד עם זאת, נראה שעם כל הכבוד, הכוכבים לקחו בחשבון שלא מדובר באירוע ליגה א' ולא הוציאו עבורו את מיטב מחלצותיהם. רובם הסתפקו בבגדים נחמדים אך משעממים, שהיו מתאימים גם להשקת בית קפה חדש.

 

בלטו בכל זאת: אלישה קיז עם לבוש לא זוהר מדי, אבל נוטף שיק – ובעיקר, כנראה מחמם – בזכות המעיל החום הארוך בו הצטיידה. ולא רק מהקור היא הגנה על עצמה, גם מהקורונה - ובזמן ההופעה שלה היא שידרגה את המראה עם מסכה מעוצבת שכיסתה את כל פניה.

מוגנת היטב, מהקור ומהקורונה. אלישה קיז (צילום: GettyImages)
מוגנת היטב, מהקור ומהקורונה. אלישה קיזצילום: GettyImages

 

וויני הרלו השקיעה בשתי שמלות חושפות רגליים, אחת צבעונית עבור השטיח ואחת שחורה קלאסית עבור הטקס עצמו, במהלכו הגישה פרס. הזמר הבריטי יאנג בלאד בלט גם הוא כשהפתיע עם וריאציה משולבת של בגד מנומר וסוג של כותונת כפייה.

 

פחות השקיעו: בעיקר הבנים -  עומר פדי הישראלי שבימים אלו עושה חיל בלוס אנג'לס אבל אמש הגיע כאילו יצא למכולת, סם סמית' שהגיע בג'ינס וחברי להקת BTS שהלכו על לוק של טרנינגים ונראו יותר כאילו יצאו לערב סרט במתנ"ס המקומי מאשר לטקס פרסים של ערוץ מוזיקה נחשב.

 

בלטה בהיעדרה: נועה קירל, שזכתה זו השנה השלישית ברציפות בקטגוריה המקומית ובשנים קודמות סיפקה כמה לוקים זכורים במיוחד. הפעם היא הסתפקה בשליחת נאום תודה בווידאו.

 

עוד היו בנוכחים: חברות להקת "ליטל מיקס" שגם הנחו את הערב, ריטה אורה, ביבי רקסה, דיוויד גטה, מדיסון ביר, זארה לרסון ועוד. ומה אתם חשבתם על הלבוש של הכוכבים? תנו להם שיק או שוק בהמשך הכתבה! שסע שובר שיאים. וויני הארלו (צילום: GettyImages)
שסע שובר שיאים. וויני הארלוצילום: GettyImages

נגמר להם התקציב ללבוש. BTS (צילום: GettyImages)
נגמר להם התקציב ללבוש. BTSצילום: GettyImages

על תקן מנחות וזוכות. ליטל מיקס (צילום: אינסטגרם)
על תקן מנחות וזוכות. ליטל מיקסצילום: אינסטגרם

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018