ריחו"ל

"גווענו ברעב אחרי 'משחקי הכס'": החשיפה של ג'ייסון מומואה

השחקן הלוהט שהתפרסם בתפקיד חאל דרוגו בסדרת הפנטזיה, התראיין למגזין InStyle וסיפר על התקופה הקשה שעבר אחרי שהרגו את דמותו בסדרה. "לא הצלחתי להשיג עבודה, זה מאתגר מאוד כשיש לך תינוקות ואתה שקוע בחובות"

אל אלוהים! ג'ייסון מומואה (צילום: Gettyimages)
אל אלוהים! ג'ייסון מומואהצילום: Gettyimages

 

ב-17 באפריל 2011 עלתה לאוויר הסדרה "משחקי הכס", שכיום נחשבת לאחת הסדרות המדוברות ביותר בעולם - אבל אז היא הייתה עוד הפקה שאפתנית שעלולה להיכשל בגדול. ג'ייסון מומואה (41), שגילם את דמותו של חאל דרוגו בעונה הראשונה, התראיין השבוע למגזין InStyle וסיפר על חוסר הוודאות, הפחד והחובות שהיה שקוע בהם לפני הפריצה הגדולה. ספויילר: יש לציין כי דמותו של חאל דרוגו נהרגה כבר בעונה הראשונה עוד לפני שהסדרה הפכה ללהיט. כעת, מומואה חושף כי בילה כמה שנים טובות במאבק כלכלי וניסיון לשלם את חובותיו.

 

"גווענו ברעב אחרי 'משחקי הכס'", אמר, והוסיף: "לא הצלחתי להשיג עבודה וזה מאוד מאתגר כשיש לך תינוקות ואתה שקוע לחלוטין בחובות". לשמחתו של מומואה הדברים החלו להשתפר בשנת 2016, כשלוהק לסרט "ליגת הצדק", שם גילם את דמותו של אקוומן, ושנתיים לאחר מכן, בשנת 2018, זכה לסרט המשך בכיכובו - "אקוומן". רק כדי להרגיע, נכון לשנת 2020 ועל פי נתונים שפורסמו באתר celebrity net worth, שוויו של מומואה מוערך ב-14 מיליון דולר. כך שהדאגה לפת לחם כבר לא על הפרק.

תמונה משפחתית. מומואה, ליסה בונה והילדים (צילום: Gettyimages)
תמונה משפחתית. מומואה, ליסה בונה והילדיםצילום: Gettyimages

 

במהלך הריאיון סיפר מומואה על ילדותו, על כך שגדל לאם חד הורית באיווה, שם נולד ושם עדיין חי אביו. "אני תוצר של שני עולמות מנוגדים מאוד. בתור הילד המעורב היחיד בבית הספר הייתי מטרה קלה לבריונים. קיבלתי המון מכות - רק על זה שהייתי טיפה שונה. זו הייתה תקופה מסובכת, כלומר - נעלתי 'בירקנשטוק' לחטיבה ונראיתי כמו פריק".

 

זוג מנצח! מומואה ובונה (צילום: Gettyimages)
זוג מנצח! מומואה ובונהצילום: Gettyimages

 

התינוקות עליהם הוא מדבר נולדו לו ולאשתו, השחקנית ליסה בונה (52), אמה של השחקנית זואי קרביץ (ואשתו לשעבר של הזמר לני קרביץ). השניים החלו לצאת יחד בשנת 2005 ולמרות השמועות על מיסוד הקשר בשנת 2007, השניים נישאו באופן רשמי רק בשנת 2017. לשניים שני ילדים משותפים, לולה (13) ונקואה וולף (11). שמותיהם, אגב, מקועקים על החזה של מומואה.


היפה בסגול (צילום: Gettyimages)
היפה בסגולצילום: Gettyimages

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018