רכילות+

נוי והדר כבר לא: "רוצה שהיא תתקשר ותגיד לי 'בואי נחזור'"

אחרי שמיתגו את עצמן כ"נוי והדר", התאומות נפרדו. הדר לקחה צעד אחורה ונוי נשארה לבד באור הזרקורים, ומודה: "היא לא לקחה את זה בצורה טובה"

לא רגילים שהיא בלי הדר. נוי קרקו (צילום: שוקה כהן)
לא רגילים שהיא בלי הדר. נוי קרקוצילום: שוקה כהן

 

התאומות נוי והדר קרקו רק בנות 22 אבל התחילו את הדרך שלהן כבר כשהיו בנות שש ודיגמנו יחד. בהמשך, הן השתתפו בקלטות ילדים וקיבלו תו תקן איכות כשבגיל 16 זכו בתוכנית משלהן בערוץ הילדים. "נוי והדר", הייתה תוכנית לילדים ונוער שנתנה הצצה לעולמן הפרטי של התאומות קרקו, בה הן שרו, רקדו ואירחו כוכבים רבים. הן זכו בתואר "פריצת השנה", קטפו קמפיינים וב-2019 השתתפו יחד בעונה השביעית של "המירוץ למיליון". הכל נראה אידיאלי ואפילו הגיוס לצבא לא פגם בדרכן המקצועית, עד שלאחרונה חלה תפנית מפתיעה - הדר החליטה לקחת צעד אחורה מאור הזרקורים, לוותר על הקריירה מול המצלמה ולהיפרד מקצועית מאחותה התאומה נוי.

יוצאת לדרך חדשה (צילום: שוקה כהן)
יוצאת לדרך חדשהצילום: שוקה כהן

 

לפני כחודש, האינסטגרם המשותף שלהן, אותו הן מתחזקות היטב בשנים האחרונות ונשא את השם של שתיהן, הצטמצם פתאום לפרופיל של אדם אחד. נוי. אמנם היוזר עדיין נושא את השם "נוי והדר" אבל הפרטים הוחלפו לשלה בלבד. הצעד הבא - קמפיין עצמאי ראשון. ואכן, היום (ה'), הצטלמה קרקו לליין מוצרי טיפוח לעור צעיר מבית חברת חוה זינגבוים.

 

נוי, ספרי לנו קצת עלייך ועל הדר בתקופה הזאת.

"היא לא שלמה עם עצמה עדיין. היא מאוד אוהבת את העבודה והעשייה, היא פשוט נמצאת בצומת דרכים בחיים שהיא צריכה להבין מה היא רוצה לעשות. בסופו של דבר, בתקופת הקורונה הבנו שלכל אחת יש רמה שהיא מוכנה להשקיע וכשהבנתי שאנחנו לא באותו מקום של להשקיע, לטפח, לעשות אודישנים וחו"ל ופרסומות... היא מאוד אוהבת את העולם הזה, היא פשוט לא מתייחסת לזה כמשהו קבוע, אז היא גם לא משקיעה בזה כמוני. כשהבנתי שאנחנו לא באותו מקום, אמרתי לה 'אחותי, אם את לא רוצה - שחררי. הכל טוב. אם את לא איתי במאה אחוז, אל תהיי בזה'. אין דבר כזה שפתאום אני אזניח את המותג שבנינו יחד מגיל צעיר, אני ממשיכה קדימה ואם היא תרצה היא גם תמשיך קדימה. בסופו של דבר אנחנו נגיע לאיזושהי החלטה. אני רוצה מאוד שיום יבוא והיא תתקשר אליי ותגיד לי 'נוי בואי נחזור'".

רואים שהפנים שלה רעננות (צילום: שוקה כהן)
רואים שהפנים שלה רעננותצילום: שוקה כהן

 

את מאמינה שזה יקרה?

"אני רוצה להאמין שזה יקרה, אני לא יודעת מה זה לעבוד לבד. זה חדש לי, זו עבודה ראשונה שלי לבד. תמיד הייתה אחת שמחליטה ונותנת את הטון, פעם אני, פעם היא. בתקופה האחרונה זו הייתה אני וזה יצר כל מיני אינטריגות וריבים שלא הצלחנו לגשר אליהם, גם אם זה בדבר הכי פשוט כמו מה לובשים".

 

את גרה לבד עכשיו?

"יש לנו דירה ששכרנו יחד בתל אביב, אבל אני לא נמצאת שם, הדר שם. אני גרה עם אמא שלי ואני הרבה אצל החבר שלי".

 

איך היא לקחה את ההחלטה שלך להמשיך לבד?

"היא לא לקחה את זה בצורה טובה בכלל כי זה משהו שהיא מאוד אוהבת ואני יכולה להבין אותה. גם אמא שלי לקחה את זה מאוד קשה. היא אמרה שכל אחת תעשה מה שהיא רוצה ואז לא לבוא בטענות".

קמפיין חדש לבד. נוי קרקו וחוה זינגבוים (צילום: שוקה כהן)
קמפיין חדש לבד. נוי קרקו וחוה זינגבויםצילום: שוקה כהן

בימים של יחד. תכלס לא מבדילים. (צילום: עומרי רוזנגרט)
בימים של יחד. תכלס לא מבדילים.צילום: עומרי רוזנגרט

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018