רכילות+

איתי תורג'מן: "כשאני רואה דוס זורק אבן על הומו, זה מקומם אותי. זה סותר את ערך התורה הגדול מכולם"

השחקן איתי תורג'מן עלה על מסלול הדוגמנות ב"שבוע האופנה הישראלי". פגשנו אותו לשיחה על עולם התרבות המושבת, על ההתקרבות לדת וגם על בת הזוג החדשה והשאיפה להקים משפחה. צפו

 

איתי תורג'מן בשבוע האופנה    (צילום: בראל אפרים)

איתי תורג'מן בשבוע האופנה    (צילום: בראל אפרים)

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

השבוע נפתח "שבוע האופנה הישראלי" באירוע שכולו למען תעשיית האופנה, שנמצאת במצוקה בחודשים האחרונים בצל משבר הקורנה. בשל כך, הציגו מעצבי האופנה הישראלים את קולקציות החורף שלהם במשך שלושה ימים מרוכזים, בעזרתם האדיבה של המפורסמים שצעדו על המסלול. להבדיל משבוע האופנה של תל אביב, כל התצוגות הוקדשו לתעשיית האופנה הגברית וכך גם הדוגמנים שהגיעו לצעוד - שחקנים, זמרים, דוגמנים ואנשי תקשורת וטלוויזיה.

 

התצוגה היחידה שכללה אופנת נשים הייתה למען עמותת "אחת מתשע" הפועלת להורדת גיל בדיקת הממוגרפיה והעלאת המודעות לסרטן השד. התצוגות התקיימו ללא קהל בהתאם לאילוצי התקופה ועל פי הנחיות.

 

בין הצועדים הרבים שהגיעו להציג את הבגדים החדשים, פגשנו על המסלול את השחקן איתי תורג'מן שבשנים האחרונות עזב את תל אביב והתרחק מאור הזרקורים, במקביל להתקרבותו לדת. למעשה, השחקן שפעם היה כוכב מדורי הרכילות כמעט ולא מגיע לאירועים מתוקשרים. "היו לי 20 שנות דיזנגוף כי אלו היו התנאים שהיו רלוונטים להתפתחות של אז, ועכשיו אני צריך תנאים אחרים כדי להמשיך להתפתח ולהקשיב לעצמי", הוא אומר כשהוא יורד ממסלול התצוגה. "ההתקרבות לדת במושגים שלי היא התקרבות פנימה לעצמי ולאמת שלי ולעבוד מתוך הרגישויות שלי והמורכבות הספציפית שלי שבבסיסה יש הבנה שיש מקור אחד שמחייה את כל הבריות וזו הבנה שאי אפשר להימנע מהשקט שהיא מביאה לחיים, והכל טוב".

 

למרות המרחק שתורג'י תפס מהביצה, עדיין הצלחנו להביך אותו כששאלנו אותו על הזוגיות החדשה שלו עם לור כהן, בת 24 מהרצליה. "אני לא רווק ומבורך, שאני בא בחברות עם אישה מופלאה ומיוחדת", הוא אומר אבל מודה: "אני לא מרגיש כל כך בנוח לדבר על זה, אבל אני בטוב, הלב שלי בידיים טובות".

 

חשוב לך בת זוג עם ערכים כמו שלך?

"חשוב לי שתהיה בת זוג עם ערכים, הכרתי הרבה אנשים דתיים שאין להם רבע מהערכים שיש לבת הזוג שלי, שלא קשורה לדת".

 

לריאיון המלא - לחצו על הווידאו בראש הכתבה.

 

הזוגיות החדשה עושה לו טוב. איתי תורג'מן (צילום: זיו טולדנו)
הזוגיות החדשה עושה לו טוב. איתי תורג'מןצילום: זיו טולדנו

לא נותנים לו יום מעל 30 (צילום: אור גפן)
לא נותנים לו יום מעל 30צילום: אור גפן

צועד בשבילו. עם המעצב מעוז דהאן (צילום: זיו טולדנו)
צועד בשבילו. עם המעצב מעוז דהאןצילום: זיו טולדנו

 

צילום: זיו טולדנו

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018