ריחו"ל

ג'ורג' קלוני: "החיים שלי היו ריקים עד שפגשתי את אמל"

הכוכב התראיין למגזין GQ שבחר בו בתור "אייקון השנה" ונזכר בימים בהם היה בטוח שלעולם לא יתחתן שוב, עד שאמל אלמודין נכנסה לתמונה ושינתה את חייו. "מעולם לא הייתי במצב בו חיים של מישהו אחר חשובים לי יותר מאלו שלי", מספר קלוני ומשתף גם ברגע המפחיד שבו חשב שלעולם לא יראה שוב את ילדיו

ג'ורג' קלוני (צילום מסך)
ג'ורג' קלוניצילום מסך

 

כבר ארבעה עשורים לפחות שג'ורג' קלוני (59) הוא אחד הכוכבים הגדולים בעולם, והעובדה שהוא לא נוהג להתראיין או לשתף בחייו הפרטיים רק מגבירה את ההילה הזוהרת סביבו. הפעם חרג הכוכב ממנהגו ובגלל סיבה טובה – מגזין GQ בחר בו ל"אייקון השנה".

 

במשך לא מעט שנים קלוני נחשב לרווק הנצחי של הוליווד, לאחר שהתגרש מאשתו הראשונה ב-1993. הוא אף הצהיר פעם אחר פעם שלעולם לא יתחתן בשנית. ובכן, אז הגיעה אמל אלמודין (42) ושינתה את כל עולמו. השניים התחתנו ב-2014 וכעת קלוני מספר: "אמרתי שלא אתחתן, שאף פעם לא יהיו לי ילדים. אני אעבוד, יהיו לי חברים נהדרים, החיים שלי מלאים. ולא הבנתי עד כמה הם לא מלאים, עד שפגשתי את אמל. ואז הבנתי, אה בעצם היה כאן חלל ענק וריק".


מילאה את החלל הריק. קלוני ואמל אלמודין (צילום: Gettyimages)
מילאה את החלל הריק. קלוני ואמל אלמודיןצילום: Gettyimages

 

קלוני מספר שהעובדה שהוא גבר נשוי השפיע עליו לא מעט: "מעולם לא הייתי במצב בו חיים של מישהו אחר חשובים לי יותר מאלו שלי. ותוסיף לזה עוד שניים קטנים, שצריך להאכיל". ב-2017 ג'ורג' ואמל הפכו להורים לתאומים אלכסנדר ואלה. אלכסנדר אף נכנס לחדר במהלך הריאיון עם אביו: "היי, הנה אלכסנדר, הנה הבן שלי" אומר קלוני בחיוך. האב המשועשע מבשר לבנו שיש לו לכלוך של שוקולד על הפנים ואלכסנדר מאשר שאכן אכל שוקולד זמן קצר לפני כן, וגם מפגין בפני המראיין את יכולותיו הלשוניות – מתברר שבגיל 3 הוא כבר יודע איטלקית שוטפת. "במשך 36 שנים הייתי הבחור שאם ילד היה מתחיל לבכות לידו, היה נאנח: 'אתם צוחקים עליי?'. עכשיו אני האבא עם הילד", צוחק קלוני.

 

במהלך הריאיון, הכוכב נזכר בתאונת האופנוע שעבר בסרדיניה ב-2018 ובגללה היה בטוח שלעולם לא יראה שוב את ילדיו: "הייתי על הרצפה וצרחתי... נחתי על הברכיים והידיים, והייתי בטוח שכל השיניים שבפה שלי נשברו. מתברר שזו הייתה זכוכית שבורה". הוא מוסיף: "פשוט חיכיתי שהמתג יכבה. זה מצחיק, אני לא בחור ציני אבל לא אשכח את הרגע בו חשבתי שאלו הדקות האחרונות שלי ושאני כרגע הבידור של כולם". בעקבות התאונה אמל אסרה עליו לרכוב שוב על אופנוע, איסור שקיבל בשמחה.

נאסר עליו לעלות שוב על אופנוע (צילום: Gettyimages)
נאסר עליו לעלות שוב על אופנועצילום: Gettyimages

 

קלוני החל את דרכו כשחקן בשלל תפקידי אורח שעשה בכמה מהסדרות הבולטות של סוף שנות השמונים ותחילת התשעים, החל מ"בנות הזהב" ו"עובדות החיים", ועד "רוזאן" ו"אחיות". ב-1994 הוא לוהק לסדרה ER, והשאר היסטוריה. הוא אחד השחקנים המוערכים בתעשייה – היה מועמד לשמונה פרסי אוסקר וזכה באחד, ב-2005 על הסרט "סוריאנה". "אם יפגע בי אוטובוס היום, יגידו עליי 'זוכה האוסקר'", הוא מתלוצץ. מאז שהפך לאיש משפחה, הוא כבר עובד הרבה פחות ובוחר את תפקידיו בקפידה ונמשך יותר ויותר לעולם הבימוי: "אם יש לך מזל ואתה יכול לבחור את התפקידים שלך, אתה יכול לסרב לגרועים ולקחת את הטובים. עשיתי הכל מהכל. אבל ככל שהזמן עובר, מתחיל לשעמם להיות רק שחקן".

 

את תקופת הקורונה קלוני מעביר יחד עם בני משפחתו בביתם, והוא משתוקק לקצת בידור: "הורג אותי שאני לא יכול ללכת לראות הופעות של ברוס ספרינגסטין, בונו, U2. אבל יש דברים גרועים יותר בעולם, אנשים מתמודדים עם בעיות גדולות יותר".

 

בכל אופן, יש לו די והותר תעסוקה. הוא עורך את סרטו הבא ובעיקר נהנה מעבודות הבית: מבשל, מנקה, עושה כביסה וגם מספר את ילדיו ואת עצמו: "אני מרגיש כמו אמא שלי ב-1964. עכשיו אני מבין למה היא שרפה את החזייה".

מזדהה בימים אלו עם אמו (צילום: Gettyimages)
מזדהה בימים אלו עם אמוצילום: Gettyimages

 

קלוני הוא לא רק איש משפחה למופת אלא גם חבר מאוד טוב ומוקיר תודה - בזמן שאדם מהשורה אולי יעניק לחבריו הטובים שוברי מתנה לרשת כלשהיא, קלוני פינק 14 מחבריו במיליון דולר לכל אחד.

 

הכוכב מספר שב-2013, כשעוד היה רווק, הרוויח הרבה מאוד כסף בזכות הסרט "כח משיכה", בו כיכב לצד סנדרה בולוק: "הם לא רצו לשלם לנו, נתנו לנו אחוזים כי חשבו שהוא יהיה כישלון". בסופו של דבר הסרט הפך להצלחה ענקית וגרף יותר מ-700 מיליון דולר, שתורגמו להרבה מאוד דולרים עבור שני כוכביו. "חשבתי לעצמי, יש לי את כל החברים האלה, שבמשך 35 שנה עזרו לי בדרך זו אחרת. ישנתי על הספות שלהם כשהייתי זקוק לעזרה, הם הלוו לי כסף כשהייתי מרושש. אנחנו חברים טובים ובלעדיהם לא הייתי משיג כלום. חשבתי לעצמי שאם יפגע בי אוטובוס, הם בכל מקרה כולם בצוואה. אז למה לחכות עד שיפגע בי אוטובוס?".

 

קלוני גייס רכב גדול עליו היתה כתובה ליתר ביטחון המילה "פרחים", שכר מאבטחים והעמיס עליו את מיליוני הדולרים, כשכל מיליון נארז בתיק נפרד: "זה לא שוקל כל כך הרבה", הוא מגלה. הוא אסף את חבריו, סיפר להם כמה השיג בזכותם במהלך השנים ושאל אותם: "איך אפשר לגמול לאנשים כאלה? מה לגבי מיליון דולר?". קלוני נזכר באיש עשיר מאוד ששוחח איתו לאחר מכן וכששמע על הסיפור, שאל אותו בזעזוע: "למה שתעשה משהו כזה?". קלוני ענה לו: "למה שלא תעשה משהו כזה, שמוק שכמוך?". 

משתלם מאוד להיות חבר טוב שלו (צילום: Gettyimages)
משתלם מאוד להיות חבר טוב שלוצילום: Gettyimages

ג'ורג' ואמל קלוני (צילום: Mega)
ג'ורג' ואמל קלוניצילום: Mega

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018