רכילות+

אפליקציית היכרויות חסמה את סתיו שפיר

אין מקום לאהבה: חברת הכנסת לשעבר נרשמה לאפליקציית באמבל בשמה המלא ועם תמונה, אך גברים שחשבו שמדובר בפרופיל מזוייף, דיווחו עליה והיא נחסמה. שפיר בתגובה: "תודה לגברים שדאגו לי ודיווחו, הפעם זו באמת אני"

 

נחסמה על ידי אפליקציית היכרויות. סתיו שפיר (צילום: באמבל)
נחסמה על ידי אפליקציית היכרויות. סתיו שפירצילום: באמבל

 

לחפש זוגיות זה אף פעם לא קל ועל אחת כמה וכמה בתקופת הקורונה: ברים ומקומות בילוי סגורים, אתרי היכרויות ואפליקציות זה הימור - והסיכון רק גדל אם אתה אדם מפורסם. אנשים רואים תמונה של "סלב" וישר עולה הספק - האם מדובר באמת באותו אדם, האם מדובר במתחזה שתפס טרמפ על השם ואיך זה בכלל יכול להיות שמישהו מוכר מחפש אהבה בצינורות הרגילים?

 

למעשה, לפני שנה נתקלנו בסיפור של שרון סטון שחיפשה אהבה באפליקציית ההיכרויות "באמבל", אך לצערה זוהתה בידי המשתמשים שלא האמינו כי זו היא ודיווחו על הפרופיל שלה באפליקציה כעל מתחזה וגרמו לכך שהיא נחסמה.

 

היום (ה'), אנחנו נחשפים לסיפור דומה כאן במגרש הביתי שלנו. חברת הכנסת לשעבר סתיו שפיר (34) שיצאה לפני כשנה ממערכת יחסים שארכה מעל לשנתיים והרגישה שזה הזמן למצוא אהבה חדשה. כמו רבים היא פנתה לאפליקציית ההיכרויות - ממש אותה אחת שחסמה את סטון - והחליטה להירשם שם. אלא שככל הנראה, הגברים שראו את השם והתמונה של הח"כית לשעבר לא האמינו למראה עיניהם ודיווחו עליה כעל פרופיל מזוייף - מה שהוביל לכך שהיא נחסמה מהאפליקצייה.

 

סתיו, לא רוצים שתמצאי אהבה? 

"תודה לגברים טובי הלב שדאגו לי ודיווחו על התמונות. הלוואי שכולם יהיו אחראיים כמוכם! רק שהפעם זו באמת אני".

 

מתוך חשבון הבאמבל החסום (צילום: באמבל)
מתוך חשבון הבאמבל החסוםצילום: באמבל

מבאמבל נמסר: "הפעלנו מחדש את החשבון של סתיו שפיר באפליקציה. שמחנו לגלות שסתיו היא חלק מקהילת המשתמשים של באמבל. מעצם היותה הדמות הציבורית שהיא, אנחנו מבינים מדוע משתמשים מסוימים חשבו שזה טוב מדי כדי להיות אמיתי, במיוחד כשהם ראו שתמונת הפרופיל שלה אינה מאומתת. אימות תמונת הפרופיל של המשתמשים מאפשר להם להתחבר זה לזו עם ביטחון, ולתמוך בנשים כשהן עושות את הצעד הראשון באפליקציה".


והנה הצעה מאיתנו לתמונת הפרופיל החדש שתפתח (צילום: אורי שדה)
והנה הצעה מאיתנו לתמונת הפרופיל החדש שתפתחצילום: אורי שדה

 

פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018