רכילות+

"הקריבה הרבה עבור בעלה": החיים החדשים של אסתי גינזבורג בלוס אנג'לס

"לאסתי לא הייתה ברירה", אומרים מקורבים לדוגמנית ולבעלה, איש העסקים עדי קייזמן, שעזבו את ישראל בחטף ובלי לעדכן אף אחד, ומבהירים: "הם שרפו הרבה גשרים עם חברים מאוד טובים". אז מה עושה גינזבורג בלוס אנג'לס, עם מי ולמה היא לא רוצה שתדעו מזה?

"התקפלו מהארץ תוך 48 שעות". אסתי גינזבורג ועדי קייזמן (צילום: אמיר מאירי)
"התקפלו מהארץ תוך 48 שעות". אסתי גינזבורג ועדי קייזמןצילום: אמיר מאירי

 

"אני יודעת שאסתי הייתה אמורה לטוס, אבל לא לתקופה בלתי מוגבלת. הם התקפלו מהארץ תוך 48 שעות", אומרת מקורבת לדוגמנית אסתי גינזבורג ולבעלה עדי קייזמן, ומוסיפה: "היא בקשר הדוק מאוד עם חבורת החברות הקרובות שלה מהארץ, והן עושות פייס טיים כל יום. זה הגרעין שמלווה אותה כבר שנים ולהבנתי הן ידעו שהיא נוסעת לחופשה של חודש, לא לתקופה בלתי מוגבלת, ובטח לא לכל כך הרבה זמן". יחד עם זאת, חשוב לה להבהיר: "הן מאוד לויאליות לאסתי, שומרות על כבודה ולא יספרו לאחרים את כל מה שהן יודעות".

 

בחודש מרץ האחרון, גינזבורג ובעלה, איש העסקים והנדל"ן עדי קייזמן, ארזו את שני הילדים, רפאל (5) ומיכאל (2) ועברו ללוס אנג'לס – בלי לעדכן אף אחד. ערב לפני, הם עוד עשו מסיבה – שלפי הפירסומים אף אחד מהאורחים שנכח בה לא הבין שזו ארוחת פרידה. "לא היה שום סימן שיעיד שהם לקראת נסיעה", סיפר אחד האורחים בריאיון והוסיף: "אף אחד לא חשב שזו ארוחת פרידה, ולכן זה היה שוק כזה גדול בשביל כולנו".

 

בביתם החדש שבלוס אנג'לס, גינזבורג שומרת כבר חודשים על פרופיל נמוך. היא חברה לכמה נשים מוכרות בקהילה הישראלית, ביניהן לי אלון, נטלי יעקובוב (שהייתה נשואה בעבר למושיק עפייה), בת אל אהרון (שהייתה נשואה ליהלומן צורי מסיקה) ועוד כמה ששמן מוכר פחות. לפי המקורבת, הן מתאימות לדפוס שגינזבורג אוהבת. "היא אף פעם לא הייתה מתערבבת סתם, אסתי מאוד הקפידה לבחור את החברות שלה בפינצטה. הן גם תמיד היו ממעמד סוציו-אקונומי ספציפי". עוד היא מוסיפה שבניגוד לסלבס אחרות, לגינזבורג לא דחוף שהעוקבים שלה ברשתות החברתיות ידעו מה היא עושה ועם מי היא עושה את זה. "לא תראה את זה, כי היא לא מהסלבס שמשתפות את החיים הפרטיים שלהן באינסטגרם ומעלות סטורי בכל רגע נתון".

  

 

מקורב אחר מסכים עם הדברים, ומוסיף: "הם חיים שם כמו מלכים אבל משתדלים כמה שפחות לנקר עיניים. לא תמצא את אסתי מעלה סטורי של הבית שהיא גרה בו או בגדים חדשים שהיא קונה או למעשה כל דבר שיכול לעורר אנטגוניזם, במיוחד עם הדיבור שיש עליהם בחודשים האחרונים".

 

"הדיבור", כפי שהגדיר זאת המקורב, הוא כמובן נושא הטענות שעלו בשנה האחרונה נגד התנהלותו העסקית של עדי קייזמן וחברת הנדל"ן שברשותו. תביעות על כספים שנלקחו ו לא הוחזרו, השגות על דמי ניהול שערורייתיים, אחוזי תשואה שהובטחו ולא קויימו, והקש האחרון – תביעת הענק של איש העסקים (והחבר לשעבר) מולי ליטבק על סך כמה מיליוני שקלים, שהובילו את בית המשפט המחוזי בתל אביב להטיל עיקול זמני על 5.9 מיליון שקלים מכספיו ונכסיו של קייזמן. תגובתו של קייזמן לעיקול: "מדובר במסע הכפשות, ולא בכדי נשלחה התביעה ראשית לכלי התקשורת. טרם קיבלנו לידינו את כתב התביעה. ככל שהתביעה הוגשה, נמסור את תגובתנו בביהמ"ש".

 

"המשפחה נמצאת אצלה בעדיפות ראשונה" (צילום: ענת מוסברג)
"המשפחה נמצאת אצלה בעדיפות ראשונה"צילום: ענת מוסברג

 

אם מישהו לרגע קיווה ש"רחוק מהעין, רחוק מהלב", נעדכן כי הביצה עדיין רוחשת סביב הפרשה והנושא עולה לא אחת בשיחות עם חברים, קרובים ועמיתים שעבדו עם גינזבורג לאורך השנים. דניאלה רייבנבך, בעלת משרד יחסי הציבור באותו שם, עבדה עם הדוגמנית כשזו הייתה הפרזנטורית של חברת האופנה "גולברי" במשך שמונה עונות. "בשונה מפרזנטוריות אחרות שעבדתי איתן לאורך השנים, אסתי היא אדם מאוד סגור. כשהיא הייתה באה לסט או ליום צילום היא הגיעה לעבוד, היו שם גבולות ברורים. היא תמיד הייתה מאוד נעימה ומקצועית על הסט, אבל מעבר לזה לא היה משהו אישי".

 

הגיוני בעינייך שהם פשוט יעזבו את הארץ?

"עדי והילדים נמצאים במקום הראשון אצלה והעבודה תמיד הייתה במקום השני. העזיבה שלה הפתיעה אותי כי זה היה ביום אחד, אבל זה מסתדר לי עם הרושם שהיא עשתה עליי במשך השנים. הם בטח טסו כי עדי החליט, והיא לא תפרק את המשפחה - זה ערך עליון עבורה".

 

"אדם מאוד סגור, היא הגיעה לעבוד" (צילום: סיון פרג')
"אדם מאוד סגור, היא הגיעה לעבוד"צילום: סיון פרג'

 

גם סוכנת הדוגמניות במיל', בטי רוקוואי, אומרת שהערכים של גינזבורג היו מאז ומתמיד המשפחה שלה. "הכל קרה לה במקרה, היא לא חיפשה את ההצלחה. דווקא בגלל זה חיי הנישואים הצילו אותה - לגדל ילדים ומדי פעם להגיח לקמפיין כזה או אחר כדי להראות נוכחות. הנישואים היו סוג של מושיע עבורה. היא חיפשה דמות אב והיא מעריצה את עדי. היא תעשה בשבילו הכל".

 

את חושבת שזה היה רעיון שלו לעזוב?

"אני חושבת שהיא שמחה לברוח מכל הרעש פה ללוס אנג'לס. תאר לך מה היה קורה אם הם היו נשארים כאן, התקשורת הייתה כותשת אותו, לא היו יורדים ממנו".

 

מקורבים שלא מעוניינים להיחשף בשמם, משתמשים במילים קצת יותר חריפות על היחסים עם עדי והעזיבה החפוזה. "זה תפס אותנו לא מוכנים, ממש הפתיע את כולנו", אומר חבר של בני הזוג ומוסיף: "אף אחד לא ידע כלום. אפס מידע. אני מניח שעוד שנה - שנתיים, הכל יצוף ויתגלה. בכנות, זה עשה לי רע מאוד ואני מעדיף לא לדעת ולא להתערב. הסיפור היה שוק מוחלט עבורי".

 

ובכל זאת?

"לאסתי לא הייתה לה ברירה, הם ביחד בסיפור הזה. היא לא הייתה במקום של לקבל החלטה, הם פשוט נמלטו. זו לא סיטואציה שאתה אומר, 'אוקיי בשביל המשפחה אני אעשה רילוקשיין, כי בעלי קיבל ג'וב שאי אפשר לפספס', אני לא רואה אותם חוזרים לארץ בכלל. אני אהיה מאוד מאוד מופתע אם הם ישובו, גם אם זה יהיה בעוד הרבה שנים. הם שרפו הרבה גשרים עם חברים מאוד טובים".

 

נהנית מהחיים הטובים בלוס אנג'לס (צילום מסך)
נהנית מהחיים הטובים בלוס אנג'לסצילום מסך

 

מקורבת נוספת משתמשת במילים אפילו פחות עדינות. "המצב שהיא נקלעה אליו הוא לא נורמלי ואני יכולה להגיד לך בוודאות שישראל חסרה להם וגם צורת הבילוי שהם הכירו. היה להם גרעין מאוד חזק ויציב כאן אבל אנשים שהיו קרובים אליה נדפקו בדרך. בוא נגיד בעדינות שהיא קורבן של הנסיבות. לוס אנג'לס היה הפיתרון הכי קל עבורם – יש לה אזרחות וזה הכי קרוב לארץ מבחינת מזג אוויר וקהילה ישראלית גדולה". מנגד, היא כן חושבת שגינזבורג תחזור ארצה בשלב מסוים. "נכון שהיחסים עם אביה נותקו, אבל היא מאוד נהנתה עם החברות. היא פשוט אוהבת את עדי, היא מאמינה לו, היא אשתו. אני חושבת שהיא כן תחזור לארץ, היא לא נסעה בניגוד לרצונה".

 

 

 

יש לה בשביל מה לחזור ארצה? עוד יכולה להיות לה קריירה?

"אסתי היא לא סוס עבודה כמו רותם סלע לדוגמה, שרק רוצה לטרוף פרויקט אחר פרויקט. היא הייתה שבעה מההצלחה. היא מאוד אוהבת את החיים הטובים. שים לב שהיא לא עשתה כמעט אף שיתוף פעולה מסחרי באינסטגרם, היא לא במשחק הזה".

 

מקורב נוסף שלא מעוניין להיחשף, מבהיר שפרק הדוגמנות בחייה תם. "לא צריך להיות חכם גדול כדי להבין שזה אף פעם לא באמת עניין אותה. מי שקרוב אליה ידע את זה. נכון שהיא התחילה בגיל מאוד צעיר והייתה בעניין, אבל מאז שהכירה את עדי זה הלך ודעך עד שבשנים האחרונות לא בא לה בכלל על התעשייה".

 

אולי דווקא בלוס אנג'לס היא תוכל להמשיך לדגמן?

"סיכוי נמוך מאוד שהיא פנתה שם לאיזו סוכנות, לפחות זו תחושת הבטן שלי. לא מעניין אותה להתחבר לתעשייה. שניהם מאוד אוהבים ים ושמש וזו הסיבה שהם בחרו בלוס אנג'לס ולא בניו יורק למשל".

 

"הדוגמנות אף פעם לא באמת עניינה אותה" (צילום: יניב אדרי )
"הדוגמנות אף פעם לא באמת עניינה אותה"צילום: יניב אדרי

 

רייבנבך דווקא חושבת שהקריירה של אסתי לא תפגע מהמהלך. "אני מקווה שהשמועות לא נכונות ושעדי פשוט החליט לעשות עסקים בחו"ל. התקשורת משתוקקת לראיין אותה, והמותג הראשון שייקח אותה ירוויח המון באזז. כולם רוצים לשמוע מה היה הסיפור. בעיניי זה לא יכתים לה את הקריירה. גם אם זה נכון מה שאומרים לגבי עדי - זה לא יפגע בה, זה לא היא עשתה".

 

אז אם לא דוגמנות, מה גינזבורג כן עושה היום בלוס אנג'לס? לפי המסמכים שהגיש מולי ליטבק לבית המשפט, המשפחה גרה באחוזת פאר בלוס אנג'לס, בגודל 420 מטרים, עם שישה חדרי מקלחת וחמישה חדרים. "קייזמן עדיין חי חיי פאר והדר בזבזניים באחוזת פאר בהוליווד ולמיטב ידיעתי, עם הגעתם החלו להעסיק מטפלות ולהתנייד בג'יפ יוקרתי" כתב איש העסקים בכתב התביעה שהגיש.

 

הטענות כי השניים מנהלים חיי פאר לא מפתיעה את רוקוואי. "עדי תמיד אהב לחיות כמו נסיך. הוא הגיע ממשפחה עשירה וגם כשיש לו וגם אם אין לו - הוא מתנהג כמו נסיך".

 

גינזבורג אמנם ממעטת לעלות תמונות וסרטונים לאינסטגרם, אך מדי פעם מעלה פוסטים – בעיקר תמונות שלה לבד, או סטוריז עם החברות החדשות והילדים – בלי לחשוף את פניהם כמובן. "היא לא עושה שם כלום חוץ מלגדל את הילדים", אומרת חברה של הדוגמנית ומבהירה: "חשוב לזכור שבסוף היום היא הקריבה הרבה דברים עבור בעלה". מנגד, היא מבהירה שהאימהות ממלאת את עולמה - והיא מאושרת מכך. "היא אמא למופת. גם עם דניאל, בתו של קייזמן מנישואיו הראשונים לעופרה שטראוס. יש להן קשר מאוד טוב, הן מאוד אוהבות אחת את השנייה".

 

קייזמן הצעירה (15) ובן זוגה בחודשים האחרונים מור בסיס (הבן של אירית רחמים ולירון בסיס), אף טסו לאחרונה ללוס אנג'לס ומבלים הרבה עם אסתי והילדים. "עדי והמשפחה שלו ממלאים חסך מסויים אצל אסתי", אומרת מקורבת ומבהירה כי חברתית, החיים של בני הזוג אולי השתנו אך לא נפגעו: "הם אנשים שמאוד אוהבים לארח והם אלופים בזה, לכן הקהילה הישראלית בלוס אנג'לס מאוד מתאימה לאורח החיים שהם אוהבים".

 

"הוא החבר הכי טוב שלה" (צילום: ענת מוסברג)
"הוא החבר הכי טוב שלה"צילום: ענת מוסברג

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018