הרומן האסור של אשתו של שליט דובאי

אחרי שניסתה להכחיש כי ניהלה רומן עם שומר הראש, פרטים חדשים חושפים כי הנסיכה האיא, בתו של מלך ירדן ואחת מנשותיו של שליט דובאי, שילמה 1.2 מיליון ליש"ט למאהב הבריטי כדי שישמור על שתיקה ובנוסף הרעיפה עליו מתנות בשווי עשרות אלפי ליש"ט

הנסיכה האיא והשייח' מוחמד בן ראשד אאל מכתום (צילום: Gettyimages)
הנסיכה האיא והשייח' מוחמד בן ראשד אאל מכתוםצילום: Gettyimages

 

בחודש אוגוסט האחרון ובעקבות הסכם השלום עם איחוד האמירויות ערכנו היכרות מקיפה עם משפחת המלוכה של דובאי, כולל אחת מהשערוריות הגדולות ביותר של שליט דובאי, השייח' מוחמד בן ראשד אאל מכתום, ואחת מנשותיו, הנסיכה האיא, בתו של חוסיין מלך ירדן, שנמלטה לאירופה עם שני ילדיהם לאחר סכסוך וטענות לאלימות מצידו של השליט. היום (ו') נחשפים פרטים חדשים על הרומן האסור שניהלה האיא עם המאבטח הבריטי שלה, רומן שלא אומת מעולם.

 

באתר "דיילי מייל" נחשף כי הנסיכה האיא שילמה למאהב הבריטי, מר ראסל פלאוורס, 1,2 מיליון ליש"ט בתמורה לשתיקתו ובנוסף העניקה לו מתנות יוקרה הכוללות שעון בשווי 12 אלף ליש"ט ורובה ציד המוערך בשווי של 50 אלף ליש"ט. בתמורה לכך ובנוסף לשתיקתו דרשה הנסיכה ששומר הראש הבריטי ילווה אותה לכל מקום שאליו היא תלך. יש לציין שראסל היה נשוי באותן השנים וחשיפת הרומן הותירה את אשתו, שמתעקשת להישאר בעילום שם, שבורה.

 

"האיא פיתתה את ראסל והעניקה לו מתנות יוקרתיות כגון שעון ורובה צייד וזה גרם לו לרצות להישאר לצידה", סיפרו חבריה של אשתו הנבגדת של שומר הראש, והוסיפו: " האיא תמיד ביקשה והתעקשה יהיו להם חדרים מחוברים במהלך נסיעות לחו"ל. כשהיו בבריטניה היו יוצאים כמעט כל לילה ולפעמים ראסל לא חזר עד הבוקר. אשתו של ראסל סיפרה שהוא הפך להיות מבעל אוהב ומסור למישהו שהיא כלל לא הכירה". 

 

מימין הבעל - משמאל המאהב (צילום: Gettyimages)
מימין הבעל - משמאל המאהבצילום: Gettyimages

 

נמשיך: "אשתו של ראסל שמה לב שהשיחות וההודעות שהחל לקבל מהאיא כל לילה לאחר שהוא חזר מהעבודה. ראסל אמר לה שמדובר בענייני אבטחה אבל השיחות נמשכו שעות והמתנות המשיכו להגיע: היא שלחה לו סיגרים בשווי אלפי ליש"ט, טבעת חותם ואפילו העניקה לו לוחית רישוי מותאמת אישית עם הכיתוב RU55ELLS".

 

אותו מקורב רכלן הדגיש כי "משפחת המלוכה מאז ומתמיד הייתה נדיבה מאוד כלפי שומרי הראש שלה ולעיתים העניקה להם טיפים הנעים בין, 5,000 ל-15,000 ליש"ט, אך המתנות שראסל קיבל היו הרבה מעבר לזה".

 

החבר הוסיף, ואמר כי אשתו של ראסל חשדה זמן רב אך החשדות אומתו בסוף שנת 2016, כשראתה שנשלחו לבעלה מספר תמונות של הנסיכה האיא. "הלב שלה פשוט נשבר לרסיסים כשהיא ראתה את התמונות והבינה שבעלה מנהל רומן. לא היה ביניהם עימות גדול או משהו כזה אבל כמה חודשים לאחר מכן ראסל ניגש אליה ואמר לה שהוא כבר לא אוהב אותה. היא מאוד רצתה להילחם על נישואיה ולא האמינה שזה הסתיים. היא קיוותה שזה עוד משבר שיחלוף ובמקביל ראסל טען כי אין לזה שום קשר לנסיכה".

 

על פי הדיווחים, נישואיהם של ראסל ואשתו המשיכו להתדרדר, ראסל השתנה לחלוטין, החל להתאמן עם מאמן אישי, דאג למלתחה חדשה לחלוטין ואז הגיע הפיצוץ הגדול. "באחד מן הימים אשתו של ראסל מצאה חבילת קונדומים בשק הכביסה שלו, הוא אומנם ניסה להכחיש כל קשר לרומן אבל היא לא טיפשה וידעה בדיוק מה קורה".

 

מאתר MailOnline פנו לפלאוורס על מנת לאשר את המידע אך האחרון מנוע מלהגיב כחלק מההסכם שהיה לו בזמן עבודתו עבור משפחת המלוכה. במקביל נעשה ניסיון לקבל את תגובתה של אשתו – ללא הצלחה.

 

צרות צרורות. הנסיכה האיא (צילום: Gettyimages)
צרות צרורות. הנסיכה האיאצילום: Gettyimages

 

נזכיר כי בשנת 2018 דווח באתרים מעבר לים כי האיא, פעילת זכויות אדם וספורטאית אולימפית, נמלטה מדובאי ומסתתרת בלונדון מכיוון שהיא חוששת לחייה וחיי ילדיה. ביולי 2019 היא הגישה בקשה רשמית למקלט בבריטניה בטענה כי בעלה עלול לחטוף אותה ואת שני ילדיה. שגרירות איחוד האמירויות בלונדון סירבה להגיב לפרסום, ואמרה שמדובר בעניין פרטי של הזוג. לדברי עורכי דינו של השייח', לפני שנסעה לבריטניה סגרה האיא את חשבונות הבנק של ילדיה ומשכה כ-32 מיליון דולר.

 

שייח' מוחמד מצידו גם כן לא מיהר להגיב לפרשת הבריחה של אשתו, אך החליט לפרסם ברשת כמה שירים קורעי לב שכתב. "הימים שבהם שיקרת הגיעו לקיצם, לא אכפת לי אם תחיי או תמותי", כתב והסביר כי השירים משקפים את החוויות האישיות שלו. עוד תיאר השיר מחלוקות רבות ואף רמז על בגידה מצידה של האיא, שהשמועות על הרומן עם המאבטח הבריטי הגבירו את החשש לחייה. 

 

נראה שהדרמה רק התחילה (צילום: Gettyimages)
נראה שהדרמה רק התחילהצילום: Gettyimages
 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018