הנסיכה יוג'יני ובעלה עברו להתגורר בביתם של הארי ומייגן

הדוכסים מסאסקס מסרו את המפתחות לביתם בפרוגמור קוטג' לנסיכה יוג'יני ובעלה, שמצפים בימים אלה לילד ראשון. "פרוגמור ממשיך להיות ביתם של הארי ומייגן בבריטניה והם שמחים מאוד לפתוח את ביתם בפני הנסיכה", מסר מקורב לדוכסים

איך עקצנו אותם! הנסיכה יוג'יני וג'ק ברוקסבנק (צילום: Gettyimages)
איך עקצנו אותם! הנסיכה יוג'יני וג'ק ברוקסבנקצילום: Gettyimages

 

חודשיים לאחר שהנסיך הארי ומייגן מרקל סגרו את החשבון מול בריטניה והחזירו חוב בשווי של 2.4 מיליון ליש"ט עבור שיפוץ ביתם בפרוגמור קוטג', הנסיכה יוג'יני ובעלה ג'ק ברוקסבנק קיבלו את המפתחות ועברו להתגורר במקומם, כך פורסם אמש (שבת) באתרים מעבר לים.

 

על פי הדיווחים, הארי ומייגן הגיעו להסכם עם הנסיכה יוג'יני ובעלה, שלמרות השמועות על מערכת יחסים עכורה בין הנשים - נראה שהן דווקא מאוד מסתדרות. "פרוגמור הוא בית מגוריהם הפרטי של הדוכס והדוכסית מסאסקס וכל סידור שמתרחש שם הוא עניינם בלבד", כך מסר דובר ארמון בקינגהאם למגזין People.

 

"פרוגמור קוטג' ממשיך להיות ביתם של הדוכס והדוכסית בבריטניה והם שמחים מאוד לפתוח את ביתם בפני הנסיכה יוג'יני ובעלה כשהם מקימים בימים אלה משפחה משלהם", מסר מקורב לסאסקסים, ואילו מקור אחר טען כי זה רק מעיד על כך שלשניים אין כל כוונה לחזור לבריטניה. "מסירת המפתחות היא סימן די חזק לזה שהם לא מתכוונים לחזור, נראה שהם מתכננים להאריך את שהותם בארצות הברית, נראה שאולי אפילו לצמיתות".


מעניין אם הם ניקו אחריהם (צילום: Gettyimages)
מעניין אם הם ניקו אחריהםצילום: Gettyimages


נזכיר כי בחודש ספטמבר האחרון יצאה הודעה רשמית מארמון בקינגהאם על ההיריון של הנסיכה יוג'יני ובעלה, סוחר היין. "הוד מעלתה הנסיכה יוג'יני ומר ג'ק ברוקסבנק שמחים להכריז כי הם מצפים לתינוק בתחילת 2021", כך פורסם בעמוד האינסטגרם הרשמי של בית המלוכה.


בקרוב הורים! (צילום: אינסטגרם)
בקרוב הורים!צילום: אינסטגרם

 

ואם כבר בפרוגמור קוטג' עסקינן, נזכיר כי ארבעה חודשים לאחר שהודיעו הארי ומייגן על פרישתם מהמלוכה בארמון התקבלה החלטה כי השניים ייאלצו להחזיר את עלות השיפוץ שהוציאו על ביתם, סכום העומד על 2.4 מיליון ליש"ט (מעל 10 מיליון ש"ח). תחילה סוכם כי הדוכסים יחזירו סכום של 18 אלף ליש"ט בחודש - כשאת התשלום הראשון העבירו כבר בחודש אפריל האחרון. בחודש ספטמבר האחרון החליטו הארי ומייגן לסגור את החוב, זאת לאחר שחתמו על עסקת ענק עם נטפליקס הצפויה להגדיל את חשבון הבנק שלהם ב-150 מיליון דולר.

 

"הכספים עברו ל-Sovereign Grant (קרן הכספים של המלוכה הבריטית). העברה זו שביצע הארי כיסתה את עלות השיפוץ של הבית, השייך להוד מעלתה, ואשר יישאר ברשות המשפחה", כך נמסר מטעם הדובר הראשי של הדוכסים מסאסקס.


"חכה שיגלו שלא שילמנו חשמל מאז". הארי ומייגן (צילום: Gettyimages)
"חכה שיגלו שלא שילמנו חשמל מאז". הארי ומייגןצילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018