ריחו"ל

ברידג'ט ג'ונס תשמח לדעת: לקולין פירת' יש בת זוג חדשה

הכוכב, שהתגרש בשנה שעברה מאשתו לאחר 22 שנות נישואים, נצפה מטייל ברחובות לונדון עם חברתו החדשה, שדרנית ערוץ ה-BBC ג'ואנה גוסלינג. השניים לא אישרו לכלי התקשורת את זוגיותם החדשה - אך גם לא טרחו להכחיש

מצא אהבה חדשה. קולין פירת' וג'ואנה גוסלינג (צילום: GettyImages)
מצא אהבה חדשה. קולין פירת' וג'ואנה גוסלינגצילום: GettyImages

 

כמו לא מעט סרטים שמקבלים המשכונים, כך גם חיי האהבה של קולין פירת' (60) בדרכם לפרק חדש, או סרט המשך אם תרצו. כמעט שנה לאחר שנפרד מאשתו ליביה, לה היה נשוי במשך 22 שנים, כוכב סרטי "ברידג'ט ג'ונס" ו"מאמה מיה" מצא אהבה חדשה.

 

בסוף השבוע פירת' נצפה מטייל ברחובות לונדון עם בת זוגו הטרייה, שדרנית ערוץ ה-BBC ג'ואנה גוסלינג (49). השניים לא נתנו לקור הבריטי להפריע, הם פטפטו, צחקו ונראו במצב רוח מרומם למדי. אתר "דיילי מייל" פנה אל בני הזוג בניסיון לקבל את אישורם או הכחשתם על הרומן החדש, אך שניהם בחרו שלא להגיב.

 

כאמור, בחודש הבא פירת' יציין שנה לפרידתו מאשתו ליביה. השניים חוו קשיים בנישואים כבר כמה שנים קודם לכן, מה שהוביל לפרידתם הזמנית ב-2016. בזמן הזה, ליביה ניהלה קשר זוגי עם גבר אחר, העיתונאי מרקו ברנקצ'ה. ב-2017 היא ופירת' יישרו את ההדורים וחזרו זו לזרועות זה, אך נאלצו לחשוף את דבר הרומן שניהלה עם ברנקצ'ה לאחר שהגישו נגדו תלונה במשטרה, בטענה שהוא עוקב אחריהם ומטריד אותם. ברנקצ'ה הכחיש את הטענות אך הודה ששלח מייל מאיים לפירת', עליו הביע את חרטתו.


קולין וליביה פירת' (צילום: GettyImages)
קולין וליביה פירת'צילום: GettyImages

 

לאחר פרידתם, ליביה חזרה לאיטליה, ארץ מולדתה, ופירת' נשאר להתגורר בביתם שבלונדון. לשניים יש שני ילדים משותפים, בעוד הכוכב הוא אב לבן נוסף מבת זוגו הקודמת, השחקנית מג טילי. גוסלינג, אם לשלושה, גרושה גם היא, מהעיתונאי הבריטי סר אוליבר קרייג. השניים התגרשו ב-2014 לאחר 18 שנות נישואים.


קולין פירת' (צילום: GettyImages)
קולין פירת'צילום: GettyImages

ג'ואנה גוסלינג (צילום: GettyImages)
ג'ואנה גוסלינגצילום: GettyImages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018