בלי חולצה

בלי חולצה ועם מאהבת חדשה: ג'רארד באטלר רותח

השחקן הסקוטי נתפס בעדשת הפפראצי במהלך חופשה במקסיקו, כשהוא צמוד לבחורה אלמונית חדשה. רק לפני שלושה חודשים באטלר נפרד מהמעצבת מורגן בראון, שהייתה בת זוגו בשש השנים האחרונות

"יש לי וודג'י". ג'רארד באטלר (צילום: Mega)
"יש לי וודג'י". ג'רארד באטלרצילום: Mega

 

אחרי שש שנים של זוגיות לסירוגין, בחודש אוגוסט האחרון ג'רארד באטלר (51) והמעצבת מורגן בראון החליטו להיפרד. בזמן שאנחנו היינו בטוחים שגם הפעם הקאמבק מעבר לפינה, באטלר עשה צעד ונתפס בעדשת הפפראצי כשהוא מבלה עם מישהי חדשה ומסתורית במקסיקו. סורי מורגן, אבל אל תאבדי תקווה.

 

השחקן הלוהט נתפס כשהוא טובל בים ולאחר מכן תופס את המגבת לסשן תמונות ייבוש רותחות ואז, לצערנו, הגיע גם שלב לבישת החולצה, תוך כדי שהגברת היפה והמסתורית צמודה אליו (וכנראה בדיוק כמונו - לא מבינה למה החולצה הזו נדרשת בכלל). נכון לכתיבת שורות אלה אין פרטים עסיסיים על הבחורה בביקיני הקטן.

"מאמי, למה התלבשת?" (צילום: Mega)
"מאמי, למה התלבשת?"צילום: Mega

 

לסיום נזכיר כי באטלר חזר ל"שוק" רק לאחרונה אחרי שש שנים לצידה של בראון. השניים הכירו במאליבו בשנת 2014 ומאז ידעו מספר פרידות וחזרות. הפרידה הגדולה מכולן הגיעה בשנת 2016, אז מקורב לשחקן אישר את הפרטים, אך שנה לאחר מכן, ביולי 2017, השניים נתפסו בעדשת הפפראצי צמודים בחוף הים במקסיקו. מאז הספיקו להיפרד ולחזור עוד כמה פעמים עד הפרידה האחרונה, כאמור בחודש אוגוסט האחרון. הסיבות לפרידות הרבות מעולם לא אושרו אך השמועות נעו בין מריבות, חוסר רצון להתחייב מצידו של באטלר, הצעת נישואים מפתיעה וסירוב - מצידה של בראון. נמשיך לעקוב!

לוהט על חלל! באטלר (צילום: Mega)
לוהט על חלל! באטלרצילום: Mega

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018