מייגן מרקל חשפה הפלה, מארמון בקינגהאם סירבו להגיב

שעות לאחר שמייגן מרקל חשפה כי עברה הפלה בקיץ האחרון, מארמון בקינגהאם מסרבים להתייחס לידיעה, אך מקורות מבהירים: "יש תחושת עצב בקרב המשפחה". ומי כן בחר להגיב?

מייגן מרקל (צילום: Gettyimages)
מייגן מרקלצילום: Gettyimages

 

מייגן מרקל עשתה הבוקר (ד'), את מה שהיא יודעת לעשות הכי טוב, וזעזעה את העולם כשפרסמה מאמר דעה בעיתון "הניו יורק טיימס", בו חשפה כי בחודש יולי האחרון עברה הפלה. "בעודי מחזיקה את בני הבכור, ידעתי שאני מאבדת את השני", כתבה וביקשה מהקוראים להיות אכפתיים יותר אחד כלפי השני. אם בארמון בקינגהאם טרחו לקרוא את הטור, הם כנראה לא הגיעו עד הסוף, כי אף אחד מבני המלוכה לא התייחס בפומבי לדברים וההודעה היחידה שיצאה הייתה לקונית וגרסה כי לא תהיה תגובה "היות ומדובר בעניין אישי מאוד".

 

אלא שמקורות מהארמון חשפו כי למשפחת המלוכה כן יש רגשות, למרות הדם הכחול. "יש תחושת עצב בקרב המשפחה", סיפר מקור למגזין People, ואחד אחר חיזק את דבריו ואמר כי "מדובר בעצב מובן". כלי התקשורת פנו לנסיך צ'רלס לתגובה, אך הדובר הרשמי של נסיך ויילס סירב להגיב לידיעה.

 

משפחה יפה. הנסיך הארי, מרקל וארצ'י (צילום: Gettyimages)
משפחה יפה. הנסיך הארי, מרקל וארצ'יצילום: Gettyimages

 

מי שכן בחר להתייחס לאובדן הכואב שעברו הדוכסים מסאסקס הוא צ'רלס ספנסר, דודו של הארי - אחיה של הנסיכה המנוחה דיאנה. ספנסר התראיין לתוכנית הבוקר Lorraine, ואמר: "זה כל כך עצוב. אני לא יכול לדמיין את הסבל והייסורים הכרוכים בלאבד ילד בצורה כזו. זה באמת כל כך עצוב ואני מסכים איתך לגמרי", פנה למראיינת, והוסיף: "מחשבותינו איתם ביום זה".

 

 

 

כאמור, בטור דעה חושפני ולא אופייני לבני המלוכה הבריטיים, חשפה הדוכסית מוקדם יותר היום כי בקיץ האחרון עברה הפלה, ונזכרה בבוקר שזה קרה, בזמן שחיתלה את בנה הבכור ארצ'י, ולפתע חשה בהתכווצות חדה. "צנחתי על הרצפה יחד איתו, כשהוא בזרועותיי, וזמזמתי שיר ערש כדי לשמור על שנינו רגועים. המנגינה העליזה הייתה מנוגדת לחלוטין לתחושה שהייתה לי שמשהו לא בסדר. ידעתי, בזמן שאני אוחזת בבני הבכור, שאני מאבדת את השני".

 

מרקל סיפרה כי כמה שעות לאחר מכן כבר הייתה על מיטה בבית החולים, כשהנסיך הארי לצידה, אוחז בידה. "חשתי את ידו אוחזת בי ונישקתי את פרקי אצבעותיו, שהיו רטובים מהדמעות של שנינו. בהיתי בקירות הלבנים וניסיתי לדמיין איך שנינו נירפא. כשישבתי במיטת בית חולים, צופה בבעלי אשר ליבו שבור, מנסה להחזיק את החלקים המנופצים שלי, הבנתי שהדרך היחידה להחלמה היא לשאול תחילה: 'אתה בסדר? האם אנחנו בסדר?'".

 

הלב שלנו איתכם. הנסיך הארי ומייגן מרקל (צילום: Gettyimages)
הלב שלנו איתכם. הנסיך הארי ומייגן מרקלצילום: Gettyimages

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018