בעקבות "הכתר": הנסיך צ'רלס וקמילה חסמו את הטוויטר שלהם

ציוצים זועמים של מעריצי המלוכה גרמו לנסיך צ'רלס ולאשתו לחסום את האפשרות להגיב להם בטוויטר. "הנסיכה האמיתית תמיד תהיה דיאנה, קמילה היא המאהבת הנצחית", צייץ עוקב זועם

אין תגובה. הנסיך צ'רלס וקמילה (צילום: Gettyimages)
אין תגובה. הנסיך צ'רלס וקמילהצילום: Gettyimages
 

 

אלה מביניכם החובבים את בית המלוכה הבריטי בטח יודעים שבתחילת החודש עלתה העונה הרביעית של "הכתר" העוסקת בחייהם ההרסניים ומלאי הדרמות של הנסיך צ'רלס והנסיכה דיאנה - ואיך לא, ברומן האסור שניהל נסיך וויילס עם קמילה פרקר בולס, שלימים הפכה להיות אישתו.

 

לאחר עלייתה של העונה הרביעית חבריו של הנסיך צ'רלס נחרדו למראה עיניהם והאשימו את יוצרי התוכנית בהצגה מעוותת ושקרית של המציאות ובחוסר רגישות. ולפי איך שזה נראה - הדרמה סביב העונה המדוברת רחוקה מלהסתיים. אמש (ד') הסירו הנסיך צ'רלס ואשתו הדוכסית את האפשרות להגיב להם בטוויטר בעקבות שרשרת ציוצי שנאה שנאלצו לספוג ביום שלישי האחרון. "הנסיכה האמיתית תמיד תהיה דיאנה, קמילה היא המאהבת הנצחית ואיש לא יוכל לתפוס את מקומה של הנסיכה", צייץ עוקב זועם, והוא לא היה היחיד: "צ'רלס לעולם לא יהיה מלך אנגליה, לא מגיע לו". לשני הציוצים הללו הצטרפו שלל ציוצים זועמים נוספים כשרובם הגדול מהללים את הנסיכה המנוחה.

 

נכון לרגעים אלה, המנויים היחידים שיכולים להגיב לציוצים של צ'רלס וקמילה הם אלה שהנסיך והדוכסית עוקבים אחריהם.

 

קצת אכלו אותה  (צילום: Gettyimages)
קצת אכלו אותה צילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018