ריחו"ל

פרודים ומתורבתים: אוליביה ווילד וג'ייסון סודייקיס דואגים לילדים

השחקנים אוליביה ווילד וג'ייסון סודייקיס שנפרדו לאחר תשע שנות זוגיות ושני ילדים משותפים, נצפו על ידי הפפראצי לאחר שהשחקנית הגיעה לביתו של האקס כדי לקחת כמה חפצים וצעצועים. השניים שמרו על ארשת פנים קרירה ומרוחקת, אולי בגלל הסיטואציה ואולי הודות לצלם הפפראצי החטטן

"אל תשכחי את הדובי!". ג'ייסון סודייקיס (צילום: Backgrid)
"אל תשכחי את הדובי!". ג'ייסון סודייקיסצילום: Backgrid

 

פרידה היא עניין לא קל, במיוחד אחרי תקופת זוגיות ארוכה וכשמעורבים בקשר ילדים משותפים. לאחרונה נודע כי השחקנים אוליביה ווילד (36) וג'ייסון סודייקיס (45) נפרדו אחרי תשע שנים יחד, מתוכן היו מאורסים במשך שבע שנים. לשניים יש שני ילדים, אוטיס (6) ודייזי (4), ונראה שבני הזוג לשעבר שומרים על יחסים תקינים, לפחות עבורם.

 

השבוע נצפתה ווילד על ידי צלמי הפפראצי כשהגיעה לביתו של סודייקיס על מנת לקחת כמה מחפצי ילדיהם, ביניהם דובי גדול וחמוד. הכוכב יצא אל המכונית על מנת לעזור לה עם הדברים והשניים שמרו על ארשת פנים קרירה ורצינית, לא ברור אם בגלל הסיטואציה הלא נעימה או שאולי דווקא בגלל שהבחינו בצלם ולא היו מרוצים מדי מנוכחותו. בכל אופן, הם המשיכו בעניינם ונפרדו לשלום.


"פפראצי זה בדיוק מה שאני צריכה כרגע". אוליביה ווילד (צילום: Backgrid)
"פפראצי זה בדיוק מה שאני צריכה כרגע". אוליביה ווילדצילום: Backgrid

 

בני הזוג נפרדו כאמור עוד בתחילת השנה, אך הצליחו לשמור זאת בסוד עד לפני מספר שבועות, אז בישרו על כך אתרי הרכילות מעבר לים. מקורב לשניים סיפר שהפרידה התרחשה ברוח טובה וכי "הילדים שלהם בעדיפות ראשונה ולב הקשר של המשפחה".

פרידה ברוח טובה. אוליביה ווילד וג'ייסון סודייקיס (צילום: Backgrid)
פרידה ברוח טובה. אוליביה ווילד וג'ייסון סודייקיסצילום: Backgrid

 

ממש בימים אלו השניים היו אמורים לחגוג את יום השנה התשיעי שלהם. הם החלו לצאת בנובמבר 2011 והתארסו כשנה וחצי לאחר מכן. למרות שהביאו לעולם ילדים ואולי דווקא בגלל הסיבה הזו, השניים לא חשו צורך להתחתן: "יש בינינו חיבור עמוק. כשאין ילדים, חתונה היא המחויבות וההבטחה האולטימטיבית זה לזו, אבל ברגע שיש ילד משותף, מבינים שההתחייבות כבר קיימת", הסבירה ווילד.

 

שני הכוכבים הגיעו למערכת היחסים הזו בתור גרושים, ווילד הייתה נשואה במשך שמונה שנים לבמאי טאו רוספולי וסודייקיס היה נשוי במשך שש שנים לתסריטאית קיי קנון.

אוליביה ווילד וג'ייסון סודייקיס  (צילום: GettyImages)
אוליביה ווילד וג'ייסון סודייקיס צילום: GettyImages

אוליביה ווילד וג'ייסון סודייקיס  (צילום: GettyImages)
אוליביה ווילד וג'ייסון סודייקיס צילום: GettyImages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018