לראשונה מאז פרוץ המגפה: משפחת המלוכה מתאחדת

תשעה חודשים לאחר שהקורונה פרצה לחיינו, משפחת המלוכה התאחדה על מדרגות טירת ווינדזור, והמלכה אליזבת נראתה מאושרת מאי פעם

 

 

אמש (ג'), הגיע הסיור המלכותי של הנסיך וויליאם וקייט מידלטון לסיומו, כשהתחנה האחרונה של הרכבת המלכותית הייתה טירת ווינדזור. שם, פגשו הדוכסים את המלכה אליזבת ושאר בני המשפחה - הנסיך צ'רלס וקמילה, הנסיך אדוארד ואשתו סופי ועוד בני משפחה מלכותיים - מינוס הנסיך הארי ומייגן מרקל כמובן. כידוע, זה היה המפגש הראשון בהרכב (במעט) מלא של מלכת בריטניה עם משפחתה מאז חודש מרץ האחרון, אז התפרץ נגיף הקורונה ואילץ את העולם להיכנס לסגר.

 

בני המלוכה עמדו במרחקים ברורים לעין על מדרגות ביתה של המלכה - כחלק מהנחיות משרד הבריאות, ונהנו מהופעה של להקה צבאית שניגנה את נעימות חג המולד. פרט להארי ומרקל, בלטו בהיעדרם גם בעלה של המלכה, הנסיך פיליפ בן ה-99, ובנה הנסיך אנדרו, שהיה מעורב בפרשיית המין עם ג'פרי אפשטיין ומאז אינו לוקח חלק באירועים מלכותיים.

 

"היי מאמי". קמילה, צ'רלס והמלכה אליזבת (צילום: gettyimages)
"היי מאמי". קמילה, צ'רלס והמלכה אליזבתצילום: gettyimages

 

המלכה אליזבת קיבלה את פניהם של וויליאם וקייט בחיוך רחב כל כך, שכותרות האתרים בבריטניה לא יכלו להתעלם. "המלכה כולה חיוכים", ו"לפחות מישהו שמח לראות אותם", נכתב עם קריצה למצב המתוח בין הדוכסים, בעקבות שמועות חדשות על משבר ביחסים.

 

ראש ממשלת בריטניה בוריס ג'ונסון אף שיבח את הסיור של הדוכסים - למרות שהשניים ספגו ביקורות קשות על כך שאינם מקפידים על ההנחיות. "עדיף שאיש לא יגיע לביקורים מיותרים בתקופה זו", הבהיר שר הבריאות הוולשי ווהן גטינג בריאיון ל-USA Today.

 

שמחה לראות אותם. המלכה אליזבת והדוכסים מקיימברידג' (צילום: gettyimages)
שמחה לראות אותם. המלכה אליזבת והדוכסים מקיימברידג'צילום: gettyimages

 

חובבי המלוכה יודעים כי חג המולד הוא החג האהוב ביותר על המלכה, והשנה, כחלק מתופעות הלוואי של מגפת הקורונה, היא לא תוכל לחגוג עם כל בני המשפחה והאכזבה גדולה. מנגד, גיליאן קוטריל, מפקד בצבא ההצלה בבריטניה, סיפר כי המלכה שמחה שהתאפשר לה לשמוע את נעימות החג בפתח ביתה. "המלכה אמרה שהיא פשוט מאושרת שהצלחנו לנגן עבורה כמה מזמורי חג, כיוון שהיא חושבת שזו תהיה הפעם היחידה שהיא תוכל לשמוע מזמורים השנה", אמר. לאירוע המלכותי הוזמנו 20 אזרחים נוספים המייצגים ארגוני צדקה מקומיים. "ראיתי את המלכה שרה את השירים וזה היה נחמד מאוד", סיכמה אשתו של המפקד קוטריל.

 

במהלך האירוע, בני המלוכה החליפו עם המוזמנים חוויות מתקופת הקורונה. "דיברנו על משחקים בזמן המגפה, סיפרתי להם שהילדים מתחילים לשים מסכות על הבובות שלהם", סיפרה שרה קוטל, בעלת משתלות, לדוכסים מקיימברידג', ואילו הנסיכה אן התלוצצה ואמרה שהיא בטוחה שההורים שמחו מאוד כשנפתחו מחדש מוסדות החינוך, בדיוק כמו שהילדים שלה שמחו כשהנכדים שלה חזרו לבית הספר.

 

אווירת חג. קייט, וויליאם, סופי ואדוארד (צילום: gettyimages)
אווירת חג. קייט, וויליאם, סופי ואדוארדצילום: gettyimages

 

לסיום נחזור לוויליאם וקייט, שבמהלך שלושת הימים האחרונים ניסו להציג זוגיות למופת אך במהלך סיורם נחשף כי הם ישנים במיטות נפרדות - ספק בגלל התערערות הקשר הזוגי, ספק בגלל אילוצים טכניים. שעות ספורות לפני תום הסיור השניים נתנו "פוש אחרון" בניסיון לשדר עסקים כרגיל, צלו יחד מרשמלו והחליפו חיוכים ומבטים מלאי חיבה.

 

נזכיר כי לאחרונה צצו לחשושים חדשים בנוגע לחידוש הקשר בין הנסיך וויליאם לרוז הנבורי, שעל פי השמועות, השניים ניהלו רומן לפני שנה. דיווחים מעבר לים חושפים כי וויליאם הוסיף את שמה של הנבורי לרשימת מקבלי כרטיסי חג המולד המסורתיים, מה שהרגיז מאוד את מידלטון. מקורות יודעי דבר מספרים שהנסיך הבין את הטעות האיומה והתחנן לסליחתה של הדוכסית - עד כה ללא הצלחה.

 

"הכחשתם הכל, כן?" (צילום: gettyimages)
"הכחשתם הכל, כן?"צילום: gettyimages

מלכה! (צילום: gettyimages)
מלכה!צילום: gettyimages

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018