רכילות+

עושה היסטוריה: הדיג'יי של הסלבס מרים את הוליווד

איתי גלו כבר עשה לעצמו שם בביצה המקומית, ועכשיו הוא מכוון גבוה יותר - הדי ג'יי הישראלי כובש את הפסגה הכי גבוהה בלוס אנג'לס, מילולית, ומנגן על השלט הידוע של הוליווד. צפו

 

 

גם אם השם איתי גלו לא מצלצל לכם מוכר, אתם מכירים אותו. בכל זאת, הוא ה-די ג'יי שחיתן את כל כוכבי הביצה, מנטע אלחמיסטר, דרך קורל סימנוביץ' ועד בר רפאלי - שהיא גם הבסטי של אישתו. ואם חשבתם שקל למצוא תאריך פנוי ביומן שלו - עכשיו כשהקורונה ביטלה את כל החתונות לעתיד הקרוב - אנחנו כאן כדי לעדכן שזה רק ילך ויהיה קשה יותר.

 

הערב (ד'), או יותר נכון לפנות בוקר בשעון לוס אנג'לס, ארצות הברית, הדי ג'יי הישראלי עלה להר הכי מפורסם בעיר המלאכים, ולצד השלט של "הוליווד" שכולנו מכירים מהסרטים, ערך סט מוזיקלי בן שעתיים על רקע הזריחה. "זו חוויה של פעם בחיים", אמר גלו ל-Pplus, והוסיף: "לתקלט מול אייקון כזה גדול בעולם זה אחד הדברים הכי מרגשים שיש, במיוחד כשזה יומיים אחרי יום ההולדת של אבא שלי, שנפטר לפני ארבע שנים". הוא חושב על זה עוד רגע ואומר: "זה הכי קרוב לשמיים והמסיבה הכי טובה שיכולתי לארגן לו".

 

"המסיבה הכי טובה שיכולתי לארגן לו". איתי גלו מתקלט בהוליווד (צילום: Josh Ewalt, Sammie Saing)
"המסיבה הכי טובה שיכולתי לארגן לו". איתי גלו מתקלט בהוליוודצילום: Josh Ewalt, Sammie Saing

 

איך הרעיון נולד בכלל?

"זה רעיון שהגיע מכמה חיבורים פה בארצות הברית, וזה התאפשר הודות לראשי הקהילה היהודית שראו דברים שעשיתי בארץ ותיווכו ביני ובין הרשויות בלוס אנג'לס, אחרי שאמרתי להם שזה החלום הכי גדול שלי".

 

אחרי שעושים דבר כזה, יש עוד לאן לשאוף?

"בטח, תמיד. להמשיך ליצור ולחשוב על דברים מיוחדים, להפתיע כל פעם מחדש. במיוחד בתקופת הקורונה, שעצרה את כל החיים שלנו לשנה, זה מחמם את הלב וזו הזדמנות חד פעמית".

 

"החלום הכי גדול שלי" (צילום: Josh Ewalt, Sammie Saing)
"החלום הכי גדול שלי"צילום: Josh Ewalt, Sammie Saing

 

מסיבה על הגבעה (צילום: Josh Ewalt, Sammie Saing)
מסיבה על הגבעהצילום: Josh Ewalt, Sammie Saing

איתי גלו מתקלט בהוליווד (צילום: Josh Ewalt, Sammie Saing)
איתי גלו מתקלט בהוליוודצילום: Josh Ewalt, Sammie Saing

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018