בצל השמועות על המשבר: וויליאם וקייט מציגים משפחתיות למופת

לאחר שדווח על משבר חדש ביחסיהם של הדוכסים מקיימברידג', הנסיך וויליאם וקייט מידלטון הגיעו יחד עם שלושת ילדיהם, הנסיכים ג'ורג', שרלוט ולואי למופע פנטומימה חגיגי והציגו חזות אחידה מתמיד. וכמובן שגם הפעם הילדים לגמרי גנבו את ההצגה

 

 

בתחילת השבוע דווח באתרים מעבר לים כי הנסיך וויליאם ואשתו, הדוכסית קייט מידלטון, ישנו במיטות נפרדות במהלך הסיור המלכותי ברחבי בריטניה. הידיעה כי השניים ישנים לחוד עוררה שוב גל שמועות לגבי מצבם הזוגי ואתרים מעבר לים חשפו כי הנסיך חידש את הקשר עם רוז הנבורי,  חברתה הטובה לשעבר של הדוכסית, איתה לפי השמועות הנסיך ניהל רומן. במהלך הסיור ניסו השניים לשמור על מראה מפויס ומאוהב - ואם לומר את האמת, די בהצלחה.

 

אמש (ו') הגיעו הנסיך ואשתו, מלווים בשלושת ילדיהם, הנסיכים ג'ורג', שרלוט ולואי, למופע פנטומימה מיוחד לכבוד העובדים החיוניים ובני משפחותיהם והציגו משפחתיות למופת. וויליאם אחז בידיהם של ג'ורג' ושרלוט ואילו מידלטון אחזה בידו של הנסיך לואי, שנראה די בשוק מכל ההמולה שסביבו, בניגוד לאחיו הגדולים שכבר הספיקו להתרגל לסיטואציה. זו הייתה הפעם הראשונה של הנסיכים המתוקים על השטיח האדום.

 

משפחה למופת! וויליאם, קייט, ג'ורג', שרלוט ולואי (צילום: רויטרס)
משפחה למופת! וויליאם, קייט, ג'ורג', שרלוט ולואיצילום: רויטרס

 

הנסיך וויליאם עלה לשאת כמה דברים לפני תחילת המופע והודה לכל העובדים החיוניים על עבודתם הקשה והמסורה במהלך ההתמודדות עם הנגיף. "אנחנו כאן הערב להופעה מאוד מאוד מיוחדת בזכותכם, העובדים החיוניים שנמצאים כאן בקהל", אמר הנסיך, והוסיף: "עובדי הקהילה, המתנדבים, צוותי הרפואה וההצלה, נציגי שירותי החירום והצבא, החוקרים הרפואיים העובדים על החיסון, אנשים המסייעים לחסרי הבית - נתתם את כל כולכם השנה והקרבתם המון. בדיוק כמו בני המשפחה שלכם, שראו אתכם הרבה פחות. זה מקסים שכולכם כאן היום, יחד".

"חייכי כאילו לא בגדתי בך" (צילום: רויטרס)
"חייכי כאילו לא בגדתי בך"צילום: רויטרס

 

לסיום, אי אפשר שלא להזכיר את השמועות סביב המשבר החדש ביחסיהם של הדוכסים. מוקדם יותר החודש אתר Gossip Cop דיווח כי למרות שהשניים מציגים זוגיות יציבה כלפי חוץ, בחדרי חדרים מידלטון בכלל חושבת על גירושים, לאחר שנודע לה כי הנסיך וויליאם חידש את הקשר עם הנבורי, מי שהייתה החברה הכי טובה של הדוכסית ובאפריל 2019 פורסם כי השניים מנהלים רומן. מקורב לזוג המלכותי סיפר כי "קייט הייתה הרוסה מכך שוויליאם הכניס את רוז לרשימת מקבלי כרטיסי חג המולד שלו. הנסיך התעקש כי אין לכך שום חשיבות והכחיש את הרומן המדובר בכל תוקף. וויליאם התחנן בפני אשתו שתסלח לו על שיקול דעת לקוי אך זה היה מאוחר מדי". נמשיך לעדכן!

"מהר, שלא יתפסו לנו את המקום" (צילום: רויטרס)
"מהר, שלא יתפסו לנו את המקום"צילום: רויטרס

הלב שלנו נמס (צילום: רויטרס)
הלב שלנו נמסצילום: רויטרס

מתיקות שיא! (צילום: רויטרס)
מתיקות שיא!צילום: רויטרס

הנסיך וויליאם קייט מידלטון הנסיכים ג'ורג' שרלוט ולואי (צילום: רויטרס)
הנסיך וויליאם קייט מידלטון הנסיכים ג'ורג' שרלוט ולואיצילום: רויטרס

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018