רכילות+

אייל גולן עולה למתקפה: "עצוב שיש אנשים שכל מטרתם לפגוע ולחבל בחיים של אחרים"

אחרי שסרטון בו הוא נראה מתחבק עם אישה אחרת הופץ ברשת, הזמר לא יושב בשקט: "לא מוכן לתת יד לעוול שנגרם לי, לאשתו ולילדיי". דניאל גרינברג בתגובה: "אני חיה בשלום עם בעלי היקר"

 

 

 

החופשה של הזמר אייל גולן בדובאי נגמרה כבר לפני שבוע, אבל עדיין מעוררת הדים וכותרות. אחרי שדווח כי הוא חולה בקורונה וישהה בבידוד, הצרות של גולן לא הסתיימו: כזכור, הזמר שבילה יחד עם חברו הטוב, חיים רביבו, באמירויות, פירסם הבוקר (ב'), את הצד שלו לסרטון שרץ ברשת, בו הוא נראה חוגג במסיבת בריכה לצד בחורה ואף זוכה לנשיקה ממנה על הלחי.

 

בפוסט שפירסם גולן ל-848 אלף העוקבים שלו הוא מבקש להבהיר כי האישה בסרטון היא לא אחרת מאשר חברה קרובה "זו מיקי, היא כמו אחותי, היא ובעלה רונן הם חברים טובים שלי מזה שנים רבות. נפגשנו בדובאי לאחר שלא התראינו כל תקופת הקורונה, הם זוג יקר ואהוב ובילינו יחד כהרגלנו".

 

"לא מוכן לתת יד לעוול שנגרם לי, לאשתי ולילדיי". אייל גולן עולה להתקפה (צילום מסך: אינסטגרם)
"לא מוכן לתת יד לעוול שנגרם לי, לאשתי ולילדיי". אייל גולן עולה להתקפהצילום מסך: אינסטגרם

בהמשך הפוסט, גולן מתייחס לגל השמועות והסרטונים שמופצים עליו בניסיון לעורר פרובקציה סביב חייו האישיים "אני לא מוכן לתת יד לעוול שנגרם לי, לאשתי ובטח לילדיי בגלל סרטון שהוצא לחלוטין מהקשרו". עוד הוסיף הזמר וכתב: "עצוב לי לגלות בכל פעם מחדש שיש אנשים שכל מטרתם לפגוע ולחבל בחייהם של אחרים ומסוגלים להפיץ סרטון כזה לכלי התקשורת ולזרוע כל כך הרבה רוע".

 

הסביבה הקרובה של גולן מיהרה לתמוך בו: "מלך שלי איתך בטוב וברע", כתב בנו הבכור ליאם גולן ובתו אלין גולן הגיבה גם היא: "אבוש שלי אוהבת אותך, איתך באש ובמים". גם גיסתו של גולן, קארין גרינבג, אחותה של אשתו דניאל, חיזקה את הגיס וכתבה: "הקלות הבלתי נתפסת של אנשים לסכסך ולעשות רע. גיסי ואחותי היקרים אני אוהבת אתכם, אתם חזקים מול כולם.

 

כעת, גם דניאל גרינברג הצטרפה לתגובות והעלתה סטורי בו כתבה: "בוקר טוב עולם! לא הבנתי על מה כל הרעש האמתל. על נשיקה בלחי? אני קוראת את ההודעות שלכם ודבר אחד יש לי לומר: אני חיה בשלום עם בעלי היקר. תודה על הדאגה בכל אופן". גרינברג גם איחלה לעוקבים שידעו אושר גדול וילמדו להפיץ אהבה ולא רוע, ולאייל עצמו כתבה: "בעלי, איך שנגמר הבידוד אני מפצצת אותך בנשיקות על הלחי וגם על השפתיים".

 

הסטורי שהעלתה דניאל גרינברג (צילום: אינסטגרם)
הסטורי שהעלתה דניאל גרינברגצילום: אינסטגרם


"עצוב לי לגלות בכל פעם מחדש שיש אנשים שכל מטרתם היא לפגוע ולחבל בחייהם של אחרים". גולן (צילום מסך: אינסטגרם)
"עצוב לי לגלות בכל פעם מחדש שיש אנשים שכל מטרתם היא לפגוע ולחבל בחייהם של אחרים". גולןצילום מסך: אינסטגרם

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018