רכילות+

אביבית בר זוהר נגד גלית גוטמן: "אישה בעמדת כוח שמקטינה נשים"

יוצאת הריאליטי פירסמה רצף סטוריז בו היא טוענת שגוטמן השפילה אותה בטלוויזיה בעקבות מעשה טוב שעשתה. "את הטוקבקיסט המרושע שכותב לי, אבל אני הפסקתי לשתוק". צפו

 

 

בשבוע שעבר התפרסם כי אביבית בר זוהר סייעה לילדה קטנה שהיא לא מכירה להיכנס לבדיקה. בסוף השבוע, הנושא עלה בתוכנית "גלית ואילנית" ומגישת התוכנית גלית גוטמן אמרה: "היא הבטיחה לה מתנה? אני מדמיינת את הילדה הזאת חוזרת הביתה עם תוספות שיער. מה יש כבר להציע?". התגובה המזלזלת של הדוגמנית במיל', לא עברה לבר זוהר מתחת לרדאר, והיא הביעה את דעתה ברצף של סטוריז.

 

"מה היא כבר יכלה להבטיח לילדה? תוספות שיער? הרי זה כל מה שיש לה להציע. באמת גלית? לא הבנתי. האם את קיבלת עמדת כוח לשבת בטלוויזיה ולהיות מראיינת כדי להקטין אישה? את לא אמורה להיות האישה שמעצימה את הנשים, את לא אמורה להיות זאת שמפארת ומשבחת את הנשים? את פשוט ניסית להקטין אותי, אבל אני אגיד לך מה, אני הפסקתי לשתוק".

 

מי צודקת? אביבית בר זוהר וגלית גוטמן (צילום: אלירן אביטל, ענת מוסברג)
מי צודקת? אביבית בר זוהר וגלית גוטמןצילום: אלירן אביטל, ענת מוסברג

 

בהמשך הסטוריז בר זוהר משווה בין גוטמן לטוקבקיסט מרושע, מספרת לה את התגלגלות האירוע כפי שהיה ומזכירה לה שהיא עצמה התחילה כדוגמנית הלבשה תחתונה, ושואלת: "מישהו דיבר אלייך לא יפה כשאת התחלת את הקריירה שלך?".

 

עוד ציינה בר זוהר כי בעבר, גוטמן "קטלה" את ליהיא גרינר וטענה כי היא שייכת רק לריאליטי. "באיזו זכות את מדברת ככה על אישה, תגידי לי", שאלה יוצאת הריאליטי והזכירה שכשגוטמן התחילה את הקריירה שלה, לא היו תוכניות ריאליטי אמיתיות ו"תגלית השנה", שם פרצה, היה הכי קרוב לדבר האמיתי. "קמתי היום בחמש בבוקר, כי זה פשוט טחן לי את המוח", התוודתה בר זוהר והוסיפה: "לא דיברתי עם הילדה על תוספות שיער וגם לא על ריסים ואני אחדש לך, גם לא על ניתוחים".

 

לסיום, סיכמה בר זוהר: "אני סיימתי לשתוק. אולי הגיע הזמן שתתחילי להעצים אישה במקום להקטין אותה", וביקשה מהמנחה לעשות חשבון נפש עם עצמה. יש לציין, כי לאביבית בר זוהר יש מעל ל-430 אלף עוקבים באינסטגרם, כמות שמקבילה ל-16 אחוזי רייטינג.

 

גרינר שתוייגה בסטורי של אביבית, שיתפה את הדברים והגיבה: "מאמוש, היא יודעת במי להשתמש. לא מדברים עליה. היא לא מעניינת גם אם יהיו לה 10 תוכניות באוויר בו זמנית.  תרגישי טוב עם עצמך".

 

הפסיקה לשתוק. אביבית בר זוהר (צילום: מוטי לבטון)
הפסיקה לשתוק. אביבית בר זוהרצילום: מוטי לבטון

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018