פפראצי

המודח הטרי דיוויד דימוס: "נפלתי עם הפה שלי, מצטער על מה שהיה שם"

תפסנו את המציל מאילת בבוקר שאחרי ההדחה מבית "האח הגדול" ומצאנו אותו מופתע מאוד - ולא רק מהמצלמה שלנו. "הלוואי ויכולתי להחזיר את הגלגל לאחור ולעצור את עצמי". וגם - מי הוא חושב צריך לקחת את המיליון? צפו

 

 

אנחנו לא יודעים מה יותר כואב, להיות המודח הראשון בעונה החדשה של "האח הגדול" ולהיכנס לסטטיסטיקה? או להיות השני שנוטש את חממת הפריים טיים אחרי שבועיים בלבד. בכל מקרה, הבוקר (א'), פגשנו את המודח השני לעונה, דיוויד דימוס, שהיה אמור להגיע רחוק על פי תעודת הזהות שלו (והימורים בקרב המעריצים), אך סיים את דרכו אמש. דימוס, המציל בן ה-35 מאילת, יראה את המשך העונה מהבית ואנחנו נאלץ להמתין כדי לדעת מה יעלה בגורל הקשר הרומנטי עם מלכת היופי במיל' קארין עליה. האם הוא ימשיך מחוץ לכותלי נווה אילן ובלי המצלמות? נחיה ונראה.

 

כך או כך, ניצלנו את המפגש עם המודח השני שנראה עדיין מופתע מהעובדה שהלך הביתה בשלב כה מוקדם של התוכנית. "אני ברגשות מעורבים ומאוד מאוד מופתע מההדחה", מספר לנו דימוס, שהגיע למשרדי רשת ביום שאחרי, בעודו מעכל את החזרה למציאות. "אני מאמין שנפלתי עם הפה שלי בשתי אמירות שלא היו צריכות להיאמר", הוא מודה למצלמה ומוסיף: "הלוואי ויכולתי להחזיר את הגלגל לאחור ולעצור את עצמי, אני נורא מצטער על מה שהיה שם". ומי לדעתו צריכה להיות הזוכה הגדולה לדעתו ומה יעלה בגורל הקשר שלו עם קארין? צפו בוידאו המלא בראש הכתבה.

 

לא ראה את זה בא. דיוויד דימוס (צילום: מוטי לבטון)
לא ראה את זה בא. דיוויד דימוסצילום: מוטי לבטון

מה אתם אומרים, יש לו סיכוי עם קארין? (צילום: מוטי לבטון)
מה אתם אומרים, יש לו סיכוי עם קארין?צילום: מוטי לבטון

שבועיים ויאללה ביי (צילום: מוטי לבטון)
שבועיים ויאללה בייצילום: מוטי לבטון

בהצלחה גבר (צילום: מוטי לבטון)
בהצלחה גברצילום: מוטי לבטון

 

צילם ולא הבין איך לא הסכימו שהוא ייכנס לבית האח רק לכמה ימים: מוטי לבטון

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018