רכילות+

קווין רובין: "כל אחד יכול להיות כוכב רשת"

קווין רובין הוא אחד מכוכבי הנוער הגדולים במדינה. ההצלחה לא קרתה בן לילה, אבל כיום הוא מוביל ערוץ יוטיוב משגשג עם מאות אלפי עוקבים - ובזכותו קיבל גם תפקיד בסדרת טלוויזיה. אז איך מתפרנסים מיוטיוב, למה זה טוב שכוכבי הביצה עוברים לטיק טוק וגם טיזר מעניין לעתיד: האם הוא יתארס לעיני המצלמות?

 
בשנים האחרונות הפך קווין רובין (27) לאחד מכוכבי הנוער הגדולים במדינה, עם ערוץ יוטיוב משגשג שכולל 345 אלף עוקבים, בו הוא מפרסם מדי שבוע ולוג חדש, כל אחד מטורף יותר מהקודם. מי שלא עוקב אחריו ברשתות החברתיות, יכול למצוא אותו גם בטלוויזיה, רובין מככב בימים אלו בסדרת הנוער "זיגי" של HOT (ערוץ טין-ניק) וממצב את מעמדו ככוכב עולה בתעשייה. ההתחלה דווקא לא הייתה מבטיחה במיוחד. "החלום שלי היה להיות שחקן. עשיתי המון אודישנים" הוא מספר.
 
לא התקבלת?
"לא רק שלא התקבלתי, לא עברתי אפילו לשלב הבא. גם אמא שלי אמרה לי 'קווין, אני לא יודעת מאיפה הכוחות, ללכת כל פעם לעוד אודישן ועוד אודישן'".
 
ואז הגיע הרגע בו הוא החליט שהגיע הזמן לקחת את העניינים לידיים: "עבדתי אז בחנות חיות, עם דלקן של חנות חיות, נוסע לפעמים מביא משלוחים, לפעמים יושב בחנות עצמה ואז פתאום אמרתי די. אני רוצה להגשים את החלום הזה, אני עוזב הכל והולך להיות כוכב רשת". רובין הלך עם ההחלטה עד הסוף, וכדי לוודא שלא יישאר באיזור הנוחות שלו, התפטר מעבודתו והקדיש את כל כולו לחלום: "אמרתי 'אני הולך לעבוד בזה 24/7', וזה מה שעשיתי. פשוט השתעבדתי לזה. התחלתי ללמוד לערוך. ישבתי בבית, ראיתי יוטיוב".
 
לא עבר אפילו לשלב הבא. קווין רובין (צילום: אור דנון)
לא עבר אפילו לשלב הבא. קווין רוביןצילום: אור דנון

התפטר מהעבודה והלך להגשים את החלום (צלום: אור דנון)
התפטר מהעבודה והלך להגשים את החלוםצלום: אור דנון
 
עד מהרה רובין התחיל ליצור סרטונים בעצמו, "ולוגים", כפי שהם נקראים. "פעם היה בלוג בכתיבה, וזה בלוג שהוא וידאו. בעצם אני מצלם את החיים שלי, בחיים שלי, כמו שאני אוהב, יש הרבה צחוקים ובלגנים. בעצם אנחנו גורמים לכולם לעצור, לצחוק ולהנות", הוא מסביר. מסתבר שגם הקהל אהב, יותר ויותר גולשים הגיעו אל התכנים שלו והקפיצו את מדד הצפיות: "היה עכשיו ולוג שתוך ארבעה ימים הגיע לחצי מיליון צפיות", הוא מספר בגאווה ולא שוכח לתת קרדיט לשותף שלו, יוני חרל"פ, שאחראי לתוכן בערוץ. 
 
וזו לא עבודה קלה, הרשתות החברתיות פועלות מהר, הלהיטים של היום לא נשארים לאורך זמן וצריך כל הזמן לחדש, ליצור ולהשקיע: "אני מפציץ כל הזמן בתוכן ברשת. כל שבוע עולה ולוג, עם השקעה כספית, עם עריכה מאוד מדוקדקת". והוא לא מגזים, ניכר שמושקעים בסרטונים שלו הרבה מאוד מחשבה, יצירתיות וגם לא מעט כסף.
 
 
מאיפה הכסף הזה מגיע בעצם?
"היוטיוב משלם. לא מיליוני שקלים, אבל הוא משלם. וכמובן שיש גם מפרסמים שנכנסים ומשם מגיע המימון".
 
כמה כסף עושים מיוטיוב?
"זו שאלה יפה. ביוטיוב אפשר להגיע גם לבין 20 עד 40 אלף שקל בחודש, מבחינת צפיות".
 

איך מתרגמים צפיות לכסף?

"זה דולר לאלף צפיות. עכשיו יש לי 89 מיליון צפיות בערוץ... תעשה חישוב, אני דיסלקט, החישוב לא יבוא ממני", הוא צוחק וממהר להבהיר: "אבל אני לא עושה את זה עבור הכסף".

 

כמה זמן לקח מהרגע שהתחלת ועד שאנשים ידעו מי זה קווין רובין? 

"פריצה ברשת היא לא כמו סדרת טלוויזיה, שאתה בפריים טיים וזה בבום. זה מה שאני אוהב, שזה נבנה עם הקהל. פתאום אתה נחשף לעוד כמה, וסרטון מגיע לעוד שני מיליון ולעוד שני מיליון, עד שאתה נחשף והגעת לכל המדינה. אני חושב שזה גם מה שהשאיר לי את הרעב להמשיך, כל הזמן לעשות עוד ועוד סרטונים. רציתי להגיע לעוד קהל ועוד קהל".

 

"לא עושה את זה עבור הכסף" (צלום: אור דנון)
"לא עושה את זה עבור הכסף"צלום: אור דנון

"רציתי להגיע לעוד קהל ועוד קהל" (צלום: אור דנון)
"רציתי להגיע לעוד קהל ועוד קהל"צלום: אור דנון

 

לדעתך, כל אחד יכול להיות כוכב רשת?

"כן. זה כמו שאני יכול להגיד לך שכל אחד יכול להיות שחקן וכל אחד יכול להיות מנתח, אני מאמין בזה. הדבר הכי חשוב זו התמדה, הדבר השני זה למצוא את הנישה שלך, כי אם תעשה ביוטי ואז גם על ספורט, אתה פשוט הכל מהכל, ואתה לא יכול, כמו שאני לא עושה הכל. לא תראה אצלי סרטוני ביוטי ודברים כאלה, כי אני פחות מתחבר לזה בתור בן אדם".

 

בחודשים האחרונים נראה שיש זליגה של הכוכבים הגדולים של תעשיית הבידור לעבר הרשתות החברתיות, ולא רק לשם העלאת תמונות, אלא כדי לפרסם תכנים ומערכונים שיצרו. שמות גדולים כמו מיה דגן, מלי לוי ואנה ארונוב הפכו לפעילות בטיק טוק ואפילו ראש הממשלה בנימין נתניהו הבין ששם נמצא העתיד ופתח לעצמו ערוץ משלו. רובין דווקא לא חושש שהסלבס יגנבו ממנו את הפוקוס: "זה מהמם בעיני. זה כמו שאסי עזר מאוד פעיל באינסטגרם, זה כמו שמאיה ורטהיימר מאוד פעילה באינסטגרם. אני חושב שצריך לעשות הכל מהכל. אני חושב שזה רק הוסיף למיה דגן, זה עוד קהל שגדל עליה בפעם שניה, תחשוב איזה מטורף זה".

 

"כל אחד יכול להיות שחקן וכל אחד יכול להיות מנתח" (צלום: אור דנון)
"כל אחד יכול להיות שחקן וכל אחד יכול להיות מנתח"צלום: אור דנון

מעודד את הסלבס לפתוח טיק טוק (צלום: אור דנון)
מעודד את הסלבס לפתוח טיק טוקצלום: אור דנון

 

בין כל ההודעות שמחכות לרובין מהגולשים באינבוקס, יש גם לא מעט כאלה ששולחות מעריצות, שמנסות את מזלן עם הכוכב הצעיר. אבל מבחינתו, זה מסתכם בא יותר מחיוך ושליחת ההודעה לפח המיחזור - כן בנות, הוא תפוס ומאוהב: "דניאלה. מותק. אני איתה כבר שלוש שנים. הכרנו במסגרת הוולוגים, ליהקתי אותה לעשות אותם איתי והתאהבנו מאוד מאוד מהר.

 

"היא האישה שלי לחיים, אני לא מתבייש להגיד את זה" הוא לא מהסס להצהיר, ורומז גם שאין צורך בשיחת "יחסינו לאן", כי זה מאוד ברור לו: "האם תהיה טבעת? תחכה ותראה. תחכה ותראה, תן לי להפתיע אותך גם. אני בטוח שזה יהיה בדרך מאוד מאוד מקורית. אבל אני יכול להגיד לך בוודאות, זה יצולם ויעלה לאינטרנט. בוודאות.יותר מזה, אני אמרתי לדני שביום שיהיה לנו ילד אנחנו לא נסתיר אותו מהמצלמות, אני לא יכול אחרת, אני וולגר! ישר מלביש אותו בסטייל, עושה איתו תמונה כזאת ומעלה.

 

"קצת מוזר", הוא מודה, "אבל זה מה שאני עושה, אני משתף".

 

תסמכו עליו שלא תפספסו דבר: האירוסים, החתונה והלידה ישודרו בוולוג (צלום: אור דנון)
תסמכו עליו שלא תפספסו דבר: האירוסים, החתונה והלידה ישודרו בוולוגצלום: אור דנון

קווין רובין (צלום: אור דנון)
קווין רוביןצלום: אור דנון
 

 

קרדיטים קווין רובין לסוכנות SPOT

יחסי-ציבור: נתנאל מויאל

צלם: אור דנון

סטיילינג: זוהר מאירי

איפור: ניסו שליו

שיער: רוית אלישקוב

 

לוק 1: צעיף משובץ

חולצה מירזה, סריג ומכנס אמריקן וינטג׳, צעיף h&m, נעליים פיוקונרו, תכשיטים קאמרי

 

לוק 2: כובע

חולצה מירזה, ג׳קט ומכנסיים h&m, מעיל סטורי, נעליים אדידס

 

לוק 3: מכופתרת ג'ינס

חולצות ג׳ינס אוסף פרטי, ג׳קט סטורי, ג׳ינס h&m, תכשיטים קאמרי

 

לוק 4: חולצת משבצות

ג׳קט וחולצה קים פרץ

 

לוק 5: מעיל לבן וסוודר

סריג מירזה, מעיל לבן סטורי, מכנס אמריקן וינטג׳, נעליים אדידס

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018