פפראצי

מור לרמן אחרי ההדחה: "נשארתי נאמנה לעצמי"

אחרי שהודחה מבית "האח הגדול", תפסנו את לרמן מחויכת במיוחד, לפני שהספיקה לראות את הפרקים בהשתתפותה. "אני לא מצטערת שנכנסתי לבית האח", היא אומרת אך מבהירה: "סיימתי עם הריאליטי". צפו

 

 

אחרי שלקחה לעצמה 24 שעות נוספות כדי להתאושש מהחוויה שעברה בבית "האח הגדול", פגשנו הבוקר (ב'), את המודחת השלישית, מור לרמן. כזכור, לרמן לא זרה לפריים טיים וזכתה להכרה ציבורית כשהתחתנה מול כל המדינה בעונה השלישית של "חתונה ממבט ראשון". למרות שהיא לא יצאה משם עם בעל, הצליחה למנף את 15 דקות התהילה כשהסכימה להיכנס על תקן ה-VIP בעונה החדשה של "האח הגדול". אלא שרגע אחרי היא מצהירה: "סיימתי עם הריאליטי לחלוטין!".

 

לרמן, שהוכרזה ביום שבת האחרון כמודחת השלישית של התוכנית, הספיקה לייצר לא מעט שיח ובאזז ברשת וכמובן שגם אנחנו לא נשארו אדישים במפגש של אחד על אחת. לרמן סיפרה שטרם הספיקה לצפות בפרקים מהתוכנית ולכן "אני באה נקייה ומקווה שיהיה בסדר. אני עדיין לא יודעת מה טיב השיח ביני לבין עצמי", היא אומרת אך מדגישה: "לא מצטערת על זה שנכנסתי לבית 'האח'".

 

ואם חשבתם שהיא מתחרטת על משהו שעשתה בבית הכי מפורסם במדינה תחשבו שוב: "אני לא נוטה להצטער על דברים שאני עושה, אלא אם כן פגעתי ואז אני אתנצל", היא אומרת ומבהירה: "אני מרגישה שנשארתי נאמנה לעצמי וזה מה שחשוב". ומי המנצח שלה? צפו בוידאו המלא בראש הכתבה.

 

נראית מבסוטה בסך הכל. מור לרמן (צילום: מוטי לבטון)
נראית מבסוטה בסך הכל. מור לרמןצילום: מוטי לבטון

הולכת לאסוף את הצ'ק? (צילום: מוטי לבטון)
הולכת לאסוף את הצ'ק?צילום: מוטי לבטון

אין לה זוכה. מעניין למה (צילום: מוטי לבטון)
אין לה זוכה. מעניין למהצילום: מוטי לבטון

"באה נקייה ומקווה שיהיה בסדר". לרמן (צילום: מוטי לבטון)
"באה נקייה ומקווה שיהיה בסדר". לרמןצילום: מוטי לבטון

יאללה ביי, נתראה אחרי הסגר (צילום: מוטי לבטון)
יאללה ביי, נתראה אחרי הסגרצילום: מוטי לבטון

 

צילם ועדיין לא מבין למה אף מלהק לא מכניס אותו לבית "האח": מוטי לבטון

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018