רכילות+

רן דנקר: "כשהייתי קטן דמיינתי חופה. לא ידעתי שאני אהיה הכלה"

השחקן והזמר פותח את השנה האזרחית החדשה בסטטוס חדש - גבר נשוי, אך מבהיר שלא מדובר בשינוי גדול: "איתי ואני הצענו נישואים אחד לשני בערך 20 פעם כבר". בריאיון חגיגי הוא מספר על הבנות שהם מגדלים יחד, איך המציא את עצמו מחדש בתקופת הקורונה ומזהיר מפני העומד לבוא: "אמנים יתאבדו". צפו

 
 
16 שנים חלפו מאז פרץ רן דנקר לחיינו, בסדרת הלהיט של yes "השיר שלנו". מאז, הפך לאחד הכוכבים האהובים והמצליחים במדינה, וחשוב לא פחות – לאחד הגברים המבוקשים. הרומן שלו עם כוכבת התוכנית נינט טייב חצה את גבולות המסך אל החיים האמיתיים, והשניים הפכו לאחד מהפאוור קפאלס הגדולים שידעה ישראל. כשנתיים לאחר מכן הם שברו את לבבות המעריצים כשנפרדו והלכו כל אחד לדרכו.

 

דנקר המשיך לרומנים עם כוכבות נוספות כמו יעל פוליאקוב, גאיה טראוב ורומי אבולעפיה – אבל ההפתעה הגדולה הגיעה ב-2015, כשסיפר בריאיון ל"ידיעות אחרונות" שהוא ביסקסואל ובמערכת יחסים עם גבר, איתי וייזר, אב לשתי בנות.

 

שנת 2020 לא הייתה פשוטה לאף אחד, אבל דנקר סיים אותה בדרך הכי טובה שאפשר: לאחר שמונה שנות זוגיות, הוא ווייזר התחתנו, מה שהפך אותו רשמית מרווק מבוקש לגבר נשוי ולוהט. אז איך ההרגשה לשנות סטטוס? "אין הרבה הבדל, אנחנו ביחד כבר שמונה שנים", הוא מספר בריאיון מיוחד לכבוד השנה החדשה. "זה לא כזה שינוי גדול. חוץ מהמון מזל טוב, שאת זה תמיד נחמד לקבל".

 

גבר נשוי. רן דנקר (צילום: שי פרנקו)
גבר נשוי. רן דנקרצילום: שי פרנקו

 

מה קרה שם באותו ערב?

"הטבעות כבר היו אצלנו תקופה. נורא רצינו לעשות משהו גדול ורציני כזה אבל זה לא קרה, ואז באיזה רגע פשוט ישבנו עם הבנות בבית ואמרנו 'בוא פשוט נוציא את הטבעות ונעשה את זה עכשיו'. מה יכול להיות יותר מרגש ורומנטי, לעשות את זה מול הבנות שרואות את זה? זה היה רגע מאוד מרגש".

 

הייתה איזו הצעה או שהבנתם שהגיע הזמן וקניתם יחד טבעות?

"לא הייתה איזו הצעה רשמית. כל אחד הציע לשני בערך 20 פעם, ובסוף זה היה כזה, 'כן יאללה, בוא נעשה את זה'. וזה פשוט קרה".

 

"אין הרבה הבדל", אומר דנקר על מצבו החדש. המעריצים והמעריצות יחלקו עליו (צילום: שי פרנקו)
"אין הרבה הבדל", אומר דנקר על מצבו החדש. המעריצים והמעריצות יחלקו עליוצילום: שי פרנקו

היום זה נראה לנו טבעי לגמרי לחשוב על דנקר מתחתן עם וייזר, אבל כאמור, עד לפני כמה שנים, הוא היה בן זוגן של כמה מהנשים היפות והמוכרות במדינה. "כשהייתי קטן דמיינתי שאעמוד עם מישהי מתחת לחופה, עם כל המשפחות לידינו. ושתהיה שם כלה. רק לא ידעתי שאני אהיה הכלה, אבל זה נהדר להיות כלה", הוא מוסיף וצוחק.

 

בעקבות הבשורה על החתונה, רן ואיתי קיבלו אינספור איחולים מבני המשפחה, מחברים ומעריצים, אבל היו כמה ברכות שבלטו בהיעדרן – מהאקסיות המפורסמות: "וואו, שום כלום".


"כל אחד הציע לשני בערך 20 פעם" (צילום: שי פרנקו)
"כל אחד הציע לשני בערך 20 פעם"צילום: שי פרנקו

  

כלום? נינט לא התקשרה?

"לא התקשרה, לא סימסה, לא שלחה תמונה, כלום. וגם אני אגב, כשהיא התחתנה לא שלחתי".

 

לא שלחת לה איזה סמס ברכה, לפחות?

לא זכור לי. בטח כשניפגש ברחוב, נתחבק ונגיד 'איזה כיף, איזה יופי'. אני בטוח שהיא פשוט... זה הג'ט לג, עוד לא הגיע אליה".

 

טיפים לשנה החדשה? "מלא, מלא, מלא סקס" (צילום: שי פרנקו)
טיפים לשנה החדשה? "מלא, מלא, מלא סקס"צילום: שי פרנקו

 

אז האקסיות אמנם שמרו על שתיקה, אבל היו רבים אחרים שאיחלו ושמחו בשמחת הנשואים הטריים והפיד של דנקר התפוצץ מברכות ולבבות. עם זאת, הוא לא משלה את עצמו ויודע שעוד ארוכה דרכם של זוגות חד מיניים בדרך לשיוויון בישראל: "המצב הוא שלמישהו אחד אומרים כן ולמישהו אחר אומרים לא בשם הדת או בשם כל דבר אחר, ומבחינתי זה פסול לחלוטין. אנחנו ניאלץ להמשיך להיאבק על הזכויות שלנו עד שזה יראה מספיק לגיטימי וטבעי.

 

"אנחנו בשנת 2021, אני מאחל לנו שבשנה הזאת נתבגר. השנה הזו הפכה הכל לכל כך ארעי, אף אחד לא יודע מה הולך להיות איתו, מהמצב כלכלי עד לחיים עצמם. אני חושב שזה מאוד מעורר. בחייכם, אנחנו עוד שניה עפים מפה, בואו נקבל את השונה מאיתנו. זה נשמע קלישאה, אבל זה מה שזה".

 

הלם שנינט לא סימסה (צילום: שי פרנקו)
הלם שנינט לא סימסהצילום: שי פרנקו

מרגיש אבא לכל דבר ועניין. דנקר (צילום: שי פרנקו)
מרגיש אבא לכל דבר ועניין. דנקרצילום: שי פרנקו

 

בן זוגו של דנקר - בעלו למעשה - איתי וייזר, הוא במאי מוכר ומצליח ואב לשתי בנות אותן הביא לעולם דרך הורות משותפת. דנקר מבהיר שהוא מרגיש אביהן לכל דבר: "לגמרי, כן".

 

הן קוראות לך אבא?

"לסירוגין. זה תלוי. כשבא להן הן קוראות לי אבא, לפעמים הן קוראות לי רני. יש לנו המון שמות בבית, זה ממש משתנה. אנחנו לא לוחצים על זה, אני מרגיש שאסור ללחוץ. זה צריך לבוא בצורה טבעית. הבנתי במשך הזמן שגם אם הן לא הבנות שלי ביולוגית, מה שהופך אותן לשלי... 'שלי', זה גם איזה ניכוס כזה, אבל מה שהופך את זה למעניין ולחזק ולאהבה, זה הזמן שאתה משקיע. אז אני אבא לכל דבר מהבחינה הזאת, כן".

 

אתה תרצה בהמשך ילדים משלך?

"אני משער שכן. בקטע מאוד אגואיסטי, בא לי לראות איך זה יראה".

 

מבאס אותך שאין לך אפשרות לעשות פונדקאות בארץ?

"ברור. מבאס? זה מרתיח. מבאס זה האנדרסטייטמנט. שוב פעם אותה גזענות וחוסר שיוויון שמרימים את הראש בכל פעם בכל כך הרבה רבדים בארץ, והנה גם הקהילה הגאה נפגעת מזה".

 

"תעודת עניות לממשלה שפשוט זרקה את האנשים האלה הצידה" (צילום: שי פרנקו)
"תעודת עניות לממשלה שפשוט זרקה את האנשים האלה הצידה"צילום: שי פרנקו

 

אם עד לא מזמן, אמנים העדיפו לשמור את דעותיהם הפוליטיות לעצמם, הקורונה והשבתת עולם הבידור שינו את החוקים. הכוכבים, ודנקר ביניהם, הבינו שלמען הפרנסה שלהם, הם חייבים לזעוק נגד אדישות הממשלה.

 

"בהרבה מובנים, עולם התרבות הוא ז"ל, הוא פשוט ז"ל. הוא נדחק הצידה בצורה מזעזעת. יצאנו, צעקנו, ניסינו. הבנו שלמרות שיש מלא אופציות לחזור לתיאטראות, זה בכלל לא בסדר העדיפויות שלהם. הבנו שאין ברירה אלא להילחם ממקום אחר, ולנסות להסביר להם שגם אם לא פותחים את התיאטראות ואת אולמות התרבות, צריך להיות לפחות סוג של מתווה מסוים שיעזור לאומנים לשרוד כלכלית.

 

רוצה ילדים משלו. אנחנו מתנדבים לעזור (צילום: שי פרנקו)
רוצה ילדים משלו. אנחנו מתנדבים לעזורצילום: שי פרנקו

 

"אנחנו כל הזמן בשיחות עם שר התרבות, שעוד רגע כבר לא יהיה לא שר התרבות... לא יאמן שאנחנו הולכים לבחירות רביעיות, אבל זה ייתן את האופציה הזו להילחם עכשיו על הדברים האלה". בזמן שעולם התרבות מושתק כמעט לחלוטין, אנשיו נאלצים להישאר בבית ללא יכולת להתפרנס מהמקצוע שלהם: "מהרגע שיצאנו החוצה, לא קיבלתי שקל. קיבלתי מענק אחד שאי אפשר לחיות ממנו כמובן".

 

למזלו של דנקר, יש לו את היכולת וגם את הפופולריות, כדי לקחת גיטרה ולהגיע אל הבתים של המעריצים להופעות פרטיות: "לי זה נתן אמביציה. פרסמתי באינסטגרם שלי שאני יוצא להופעות ביתיות, ותוך כמה ימים פשוט התחלתי להופיע. עשיתי משהו כמו 60-70 הופעות בארבעה חודשים. כמעט כל יום אני בבית אחר בארץ, דופק על הדלת, מגיע עם הגיטרה ועם אבנר הגיטריסט, ואנחנו פשוט מופיעים.

 

"יש מלא אופציות לחזור לתיאטראות אבל זה בכלל לא בסדר עדיפויות שלהם" (צילום: שי פרנקו)
"יש מלא אופציות לחזור לתיאטראות אבל זה בכלל לא בסדר עדיפויות שלהם"צילום: שי פרנקו

 

"זו תעודת עניות לממשלה הזאת, שפשוט זרקה ככה את האנשים האלה הצידה. אני הצלחתי איכשהו לשרוד את התקופה בגלל ההופעות האלה, אבל להרבה אנשים אין את הפריווילגיה. אנשים הגיעו למצב של פת לחם", הוא אומר, ואז שוקל מילים רגע, ויורה בלי להסס: "אמנים יתאבדו. עצוב מאוד להגיד את זה אבל חשוב להגיד את זה. זו זוועה שלא מדברים עליה ולא שמים את זה בחוץ. המצב הוא מצער ומאוד מאוד קשוח.

 

"אני חושב שמה שנותר לנו לעשות כרגע זה להיות ערבים אחד לשני, לנסות ימי צילום ולתת עבודה לכמה שיותר אנשים. לנסות להתפלל שהתקופה הזו תעבור, והלוואי, הלוואי הלוואי הלוואי - שמישהו יתעורר שם, יחליט לעשות מעשה ויעזור ממש כספית לאנשים".

 

"עולם התרבות הוא ז"ל" (צילום: שי פרנקו)
"עולם התרבות הוא ז"ל"צילום: שי פרנקו

 

מצד אחד קורונה, מצד שני התחתנת. איך אתה מסכם את השנה הזו?

"וואו, אחת השנים הפסיכיות שעברתי. טלטלה רגשית מטורפת. מבחינתי, אני חייב להגיד שזו הייתה שנת התעוררות, הבנתי מה חשוב לי. הבנתי שאני אוהב את המשפחה שלי, שאני אוהב את הילדות, שאני אוהב את איתי. שנמאס לי לחשוב ולחשב מה כן ומה לא.

 

"אני יוצר מוזיקה חדשה עכשיו שבעוד רגע תצא, אני נהנה מזה ונותן שם את הלב והנשמה. לא חושב על האם זה מגניב ואיך זה ישמע, אני פשוט מביא את עצמי עד הסוף, אז לי זה ממש פתח את הצ'אקרה".

 

דנקר יחגוג בשבוע הבא את יום הולדתו ה-37, הזדמנות טובה לאחל לו מזל טוב ולבדוק מה הוא מאחל לעצמו: "וואו, מה אני מאחל לעצמי השנה... שאמשיך להיות כל כך סקרן ורעב. רק לא להיות אדיש. העולם הזה יכול להביא אותנו בקלות לאדישות. אז לא, רק להיות רעב, סקרן, יצירתי, ופשוט לאהוב. ומלא מלא זיונים. סתם. ומלא, מלא מלא מלא סקס, זה חשוב. זה חשוב מאוד, במיוחד אחרי שמתחתנים וזה קצת נשחק, צריך לעבוד על זה. אבל... טוב לא ניכנס לפרטים עכשיו. בקיצור שתהיה פוריות באוויר".

 

"ניאלץ להמשיך להיאבק על הזכויות שלנו עד שזה יראה מספיק לגיטימי וטבעי" (צילום: שי פרנקו)
"ניאלץ להמשיך להיאבק על הזכויות שלנו עד שזה יראה מספיק לגיטימי וטבעי"צילום: שי פרנקו

מאחל לעצמו להיות רעב, סקרן, יצירתי, ופשוט לאהוב (צילום: שי פרנקו)
מאחל לעצמו להיות רעב, סקרן, יצירתי, ופשוט לאהובצילום: שי פרנקו

"אחת השנים הפסיכיות. הבנתי מה חשוב לי" (צילום: שי פרנקו)
"אחת השנים הפסיכיות. הבנתי מה חשוב לי"צילום: שי פרנקו

קרדיטים רן דנקר

ניהול אישי רן דנקר: רונית ארבל

צלם: שי פרנקו

סטיילינג: איתי בצלאלי

ע. סטיילינג: גל טופולנסקי

איפור: נטלי יקובוב ל"סולו"

שיער: עדן ירושלמי

הפקה: רחלי גאוי

ע. הפקה: אבי אייך

 

לבוש:

חליפות: לאונרדו

תכשיטים: מיה גלר

ג'קט עם הדפס: דיזל

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018