ריחו"ל

בתה בת ה-12 של ביזי פיליפס (״דוסון קריק״) מבקשת לפנות אליה כ"הם"

השחקנית סיפרה במהלך פודקאסט כי בתה בירדי בת ה-12 מגדירים עצמם קווירים וביקשו שלשון הפנייה אליהם תעשה ברבים. "לפעמים אני ממש מפשלת בזה אבל אני עושה כמיטב יכולתי", אמרה פיליפס

אימא גאה. ביזי פיליפס ובירדי (צילום: אינסטגרם)
אימא גאה. ביזי פיליפס ובירדיצילום: אינסטגרם

 

השחקנית ביזי פיליפס (״דוסון קריק״), סיפרה בפודקאסט Busy Philipps is Doing Her Best כי בתה בירדי בת ה-12 יצאה מהארון וביקשה מהוריה כי מעתה יפנו אליה ברבים כ"הם" (they/them). "אמרתי לבירדי שנראה לי שאני עושה עבודה גרועה עם הכינויים כי היא אמרה לנו שהיא רוצה שיפנו אליה כ'הם' ולא עשיתי את זה״, סיפרה פיליפס והודתה: ״כנראה בגלל שיש לי תדמית ציבורית ורציתי שבירדי ישלטו במצב הזה ולא יצטרכו לענות או להסביר לאף אחד מחוץ למעגל החברים ובני המשפחה אם הם לא ירצו בכך".

 

השחקנית הוסיפה ואמרה כי בתה נתנו לה את האישור לדבר על כך בפודקאסט. ״בירדי פשוט אמרו לי שזה לא מעניין אותם ושאני יכולה לדבר על זה שהם יצאו מהארון וגם על הכינויים שלהם. הם אמרו שזה יהיה אפילו מגניב. אז שאלתי אותם אם אני יכולה לדבר על זה בפודקאסט שלי והם אמרו לי 'כן, דברי על זה אימא'. אז בירדי, הילדה שלי, מעדיפה שיפנו אליה כ'הם'. אני מפשלת עם זה לפעמים אבל אני מנסה כמיטב יכולתי". 

 

 

במהלך הפודקאסט פיליפס הציעה שהחברה "תיפטר לגמרי מכל עניין הכינויים", והשחקנית הקווירית שנטירה ג'קסון הסכימה. פיליפס המשיכה ושיתפה בשיחה שהייתה לה עם בתה, עוד לפני שסיפרו להוריה על רצונם. "בירדי אמרו לי שהם מרגישים שהם חיים אבל לא באמת חיים, ואני רק רוצה שהחלק של הלחיות יתחיל כבר! אי אפשר לחכות שמשהו יתחיל, אי אפשר להגיד לעצמנו ש'אוקיי, כשעבור ללוס אנג'לס ואקבל את התוכנית טלוויזיה ההיא אז החיים שלי יתחילו'. לא".

 

פיליפס הוסיפה שייעצה לבתה לבנות את חייהם איך שרק ירצו. "החיים שלהם לא צריכים להיראות כמו שום דבר אחר שראיתי אי פעם, כי אולי החיים שהם בוחרים לעצמם עדיין לא קיימים. אמרתי להם לעשות כל מה שיגרום להם לאושר".

 

נראה טעים (צילום: אינסטגרם)
נראה טעיםצילום: אינסטגרם

בירדי פיליפס (צילום: אינסטגרם)
בירדי פיליפסצילום: אינסטגרם

מסכות זה הלהיט החדש! (צילום: אינסטגרם)
מסכות זה הלהיט החדש!צילום: אינסטגרם

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018