ריחו"ל

זואי קרביץ ובעלה נפרדו אחרי שנה וחצי

שנה וחצי בלבד לאחר שנישאו, זואי קרביץ הגישה בקשת גירושים מבעלה, השחקן קארל גלוסמן. ביום השנה לנישואיהם כתב לה גלוסמן: "אם נעבור את השנה הזאת, נשרוד הכל". ובכן, לא

שנה וחצי - ודי. זואי קרביץ וקארל גלוסמן (צילום: GettyImages)
שנה וחצי - ודי. זואי קרביץ וקארל גלוסמןצילום: GettyImages

 

רגע לפני שהסתיימה לה שנת 2020, היא גבתה קורבן נוסף אחרון – נישואיה של זואי קרביץ (32). אמש (שבת), נודע כי לפני שבועיים הגישה השחקנית ("שקרים קטנים גדולים") בקשת גירושים מבעלה, השחקן קארל גלוסמן (33), לאחר שנה וחצי בלבד של נישואים.

 

נכון לעכשיו, הסיבה לפרידה לא ידועה ובני הזוג לא הגיבו על החדשות, אך מקורבים להם אישרו את העניין לאתר People. אתמול פירסמה הכוכבת שרשרת תמונות של דברים שכנראה אותה משמחים וכתבה לצידם: "שנה חדשה. דברים קטנים". עם סיומה של 2020 שיתפה תמונה של עצמה וכתבה: "להתראות 2020. מוזרה שכמותך". השיתוף הכי חושפני שלה הגיע בצורת סטורי, בו רואים מלכת דראג זורקת זבל, ולצידה כתוב: "אנשים, מקומות ודברים שלא משרתים את טובתי".


לא שירת את טובתה (צילום: GettyImages)
לא שירת את טובתהצילום: GettyImages

 

בני הזוג החלו לצאת יחד ב-2016, לאחר שהכירו דרך חבר משותף. קרביץ סיפרה: "ידיד שלי ידע שאני רוצה להכיר מישהו, אפילו לא למשהו רציני, רק לסקס אם לדבר בכנות. הוא הביא את קארל. מיד הרגשתי משהו". 

 

הם התחתנו כעבור שלוש שנים בחתונה סודית אשר נערכה במאי 2019. כחודש לאחר מכן הם ערכו טקס נוסף עבור בני משפחתם וחבריהם בביתו בפריז של לני קרביץ, אביה של הכוכבת. אמה של קרביץ היא השחקנית ליסה בונה, בת זוגו של ג'ייסון מומואה.

 

לפני כשבעה חודשים סיפרה הכוכבת בריאיון שמכעיס אותה כשאנשים מתעניינים מתי היא וגלוסמן יביאו ילד לעולם: "רבים שואלים אותי את זה, ואני נפגעת מכך שאנשים מניחים שזה משהו שאני חייבת לעשות כי כך החברה החליטה. כרגע, אני לא במקום שבו אני יכולה לעשות את זה, בגלל העבודה. וגם, אני לא יודעת, אני נהנית מהזמן הפנוי שלי".


ערכו שתי חתונות (צילום: GettyImages)
ערכו שתי חתונותצילום: GettyImages

 

נראה שלפחות בחגיגות השנה לנישואיהם המצב עוד היה לפחות סביר בין השניים: קרביץ שיתפה תמונה מיום חתונתם וגלוסמן כתב: "החברה הכי טובה שלי. את קורעת אותי מצחוק וממיסה את ליבי... אעשה הכל עבורך עד ליום מותי". עוד כתב לה: "שנה אחת. לא השנה שציפינו לה, אבל אני חושב שאם נעבור אותה בשלום, נוכל לשרוד הכל". ובכן קארל, חדשות רעות.

 לחיי שנה אזרחית מוצלחת יותר (צילום: אינסטגרם)
לחיי שנה אזרחית מוצלחת יותרצילום: אינסטגרם
 

זואי קרביץ וקארל גלוסמן (צילום: Getty Images)
זואי קרביץ וקארל גלוסמןצילום: Getty Images

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018