ריחו"ל

450 אלף דולר: חופשת הסקי של קיילי וקנדל ג'נר

נראה שההשלכות של המגפה העולמית לא משפיעות על בנות משפחת קרדשיאן-ג'נר, שיצאו לחופשת סקי מטורפת בקולורדו, שם שכרו אחוזת פאר הכוללת שבעה חדרי שינה, תשעה חדרי רחצה, ספא, בריכה ואולם באולינג פרטי. הגיוני

 

 
בימים אלה, כשאנחנו צועדים לקראת סגר "הדוק" יותר, בארה"ב מדווחים על כישלון חיסונים ובאירופה מנסים להתגבר על המוטציה החדשה - בנות משפחת קרדשיאן-ג'נר מצליחות שוב לככב בכותרות כשהן מנקרות עיניים כהרגלן. קיילי, קנדל וקריס ג'נר מבלות את הימים האחרונים באספן, קולורדו, בחופשת סקי מפנקת עם סטורמי וובסטר, בתה של קיילי שתחגוג בחודש הבא את יום הולדת שלוש.
 
בנות המשפחה שכרו אחוזה מפוארת בת ארבע קומות המתפרסת על פני 6,000 מ"ר. האחוזה כוללת שבעה חדרי שינה, תשעה חדרי רחצה, מרפסת עצומה, פטיו, אח, בריכה, ספא ואולם באולינג, וכל זה בסכום הפעוט של 450 אלף דולר לחודש. בית הנופש הפסיכי חדש לחלוטין ומקורות יודעי דבר מספרים כי הוא נבנה במהלך השנה האחרונה. אם גם אתם מעוניינים, נציין שהאחוזה עומדת למכירה, 75 מיליון דולר וכל הטוב הזה יכול להיות שלכם.
 
אז איך נחלק את התשלום? קנדל וקיילי ג'נר (צילום: אינסטגרם)
אז איך נחלק את התשלום? קנדל וקיילי ג'נרצילום: אינסטגרם
 
כמובן שהאחוזה מבודדת ומציעה לג'נריות את כל הפרטיות המתבקשת, אבל אתם יודעים איך זה עובד שם במשפחה, פרטיות זה לא משהו הכרחי ובנות המשפחה מקפידות לתעד כל רגע באלפי סטוריז ותמונות ברשתות החברתיות.
 
עושות חיים (צילום: אינסטגרם)
עושות חייםצילום: אינסטגרם
 
כמ כן, לחופשה מעוררת הקנאה הצטרפה גם בתה של קיילי, סטורמי, שתחגוג בחודש הבא את יום הולדתה השלישי ובינתיים מפגינה כישורי גלישה מרהיבים בזמן שאמה הגאה דואגת לצלם ולתעד כל רגע. ודי בצדק, למען האמת.
 
 

וקצת תמונות של האחוזה:

חלום שלנו להתעורר שם (צילום: אינסטגרם)
חלום שלנו להתעורר שםצילום: אינסטגרם

עצירה כדי להתחמם (צילום: אינסטגרם)
עצירה כדי להתחמםצילום: אינסטגרם

מה יש לאכול? (צילום: אינסטגרם)
מה יש לאכול?צילום: אינסטגרם

אין מילים (צילום: אינסטגרם)
אין מיליםצילום: אינסטגרם

אחלה, אנחנו בכלל לא מקנאים (צילום: אינסטגרם)
אחלה, אנחנו בכלל לא מקנאיםצילום: אינסטגרם
 
 
 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018