ריחו"ל

אלמנתו של יו הפנר: "כמעט מתתי בשאיבת שומן"

אלמנתו של מייסד מגזין "פלייבוי" מספרת שעברה ניתוח להזרקת שומן וכמעט מתה על שולחן הניתוחים. היא מסבירה שמאז שהוציאה את שתלי החזה שלה דווקא ניסתה להישאר טבעית, אך נכנעה לפיתוי - והיקום שלח לה מסר

ניסתה להישאר טבעית, ושילמה מחיר. קריסטל ויו הפנר (צילום: GettyImages)
ניסתה להישאר טבעית, ושילמה מחיר. קריסטל ויו הפנרצילום: GettyImages

 

לקריסטל הפנר, אלמנתו של יו הפנר, יש מזל רע בכל הנוגע לטיפולים הקוסמטיים שהיא נוהגת לעשות. לאחר שב-2016 נאלצה להסיר את השתלים בחזה שלה מכיוון שקיבלה הרעלה, כעת היא מספרת שכמעט ומתה בעקבות ניתוח להזרקת שומן שעשתה לאחרונה.

 

הפנר בת ה-34 שיתפה אמש (ד') את עוקביה בחוויה המפחידה שעברה לפני כחודשיים: "עשיתי ניתוח להזרקת שומן וכמעט שלא שרדתי אותו. איבדתי חצי מהדם בגופי וסיימתי בבית החולים עם עירוי דם". הפנר מרגיעה ומדווחת שהתאוששה מאז ושעכשיו שלומה טוב וממשיכה לספר שעשתה את הניתוח למרות שכבר כמה שנים שהיא מתנגדת לטיפולים קוסמטיים: "אני קוראת לטבעיות מאז שחליתי מאוד לפני כארבע שנים, והסרתי כתוצאה את השתלים שלי ואת כל הרעלנים שבגופי. הייתי צריכה ללמוד את הלקח, אבל אני מניחה שהיקום ממשיך לשלוח לך את המסר עד שאת מפנימה אותו". נגיד שאנחנו מאמינים לך.

 

 

הפנר ממשיכה: "התרבות שלנו היא מלכודת שנועדה לגרום לנשים להרגיש רע עם עצמן. הסרטים, ש-84.9 אחוזים מהם נעשים על ידי גברים, מחמירים את המצב. הרשת החברתית מחמירה את המצב. פרסומות מחמירות את המצב. אנשים שגופם מזוייף מחמירים את המצב". הפנר מודה שהיא הייתה שייכת בעצמה לקטגוריה האחרונה ומסבירה שהדרך בה החברה שלנו מגדירה יופי מקשה עלינו לענות על ההגדרה: "נשים מוחפצות מינית, אני יודעת זאת מניסיון אישי. במשך עשר שנים, הערך שלי נמדד לפי איך שהגוף שלי נראה. הוערכתי ותוגמלתי לפי המראה החיצוני שלי. עד היום אני נאלצת לכתוב ולהזכיר לעצמי שהערך שלי לא קשור לחיצוניות שלי".

 

הפנר חותמת את דבריה בכך שהחוויה הקשה שעברה היא סטירת לחי על כך שנכנעה מחדש ללחץ: "חשבתי שכבר למדתי את הלקח", היא אומרת.

 

חשבה שלמדה את הלקח (צילום: אינסטגרם)
חשבה שלמדה את הלקחצילום: אינסטגרם

 

ב-2018 הפנר סיפרה על הוצאת השתלים מגופה: "חלפו שמונה שנים עד שהבנתי שהשתלים עושים אותי חולה. הם הרסו לי את הגוף במשך שמונה שנים שלמות". היא סיפרה שקודם לכן סבלה מדלקות, סחרחורות וימים שלמים בהם לא הצליחה לצאת מהמיטה. בתחילה היא אובחנה כחולה במחלת ליים וחשדה שמדובר בהרעלת עובש, עד שנתקלה בקבוצת פייסבוק שעסקה במחלות הנגרמות משתלים בחזה. לאחר מכן הבינה שהשתלים מנעו מגופה להילחם במחלת הליים בה לקתה: "הרופא הבהיר לי שלעולם לא אתאושש מהמחלה אם לא אוציא אותם לגמרי, מכיוון שהמערכת החיסונית שלי תילחם בשתלים במקום להיאבק באופן מלא במחלה עצמה".

הוציאה את השתלים למען בריאותה (צילום: אינסטגרם)
הוציאה את השתלים למען בריאותהצילום: אינסטגרם

 

נזכיר שהפנר נישאה למייסד מגזין "פלייבוי" המיתולוגי, יו הפנר, ב-2012, לאחר שלוש שנות זוגיות. היא הייתה אז בת 26 והוא מבוגר ממנה ב-60 שנה. חמש שנים לאחר מכן, הוא הלך לעולמו.

חמש שנות נישואים. בני הזוג הפנר (צילום: GettyImages)
חמש שנות נישואים. בני הזוג הפנרצילום: GettyImages

קריסטל ויו הפנר (צילום: אינסטגרם)
קריסטל ויו הפנרצילום: אינסטגרם

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018