ריחו"ל

השחקנית רבל ווילסון מספרת שנחטפה באיומי אקדח

ווילסון נשאלה בריאיון על החוויה המפחידה ביותר שעברה בחייה וסיפרה שהיא וקבוצת חברות נחטפו באיומי אקדח בזמן טיול שעשו באפריקה. למזלן, הן שוחררו למחרת והכוכבת מספרת ששמרה על קור רוח: "הייתי מנהיגת הקבוצה"

סיפור מלחיץ. רבל ווילסון (צילום: Gettyimages)
סיפור מלחיץ. רבל ווילסוןצילום: Gettyimages

 

השחקנית רבל ווילסון (40) השתתפה בלא מעט סרטים מצליחים כמו "מסיבת רווקות", "פיץ' פרפקט" והמשכיו ו"ג'וג'ו ראביט", אבל דווקא סיטואציה שחוותה בחייה האמיתיים מתעלה על כל הדברים המטורפים שהתסריטאים העבירו בהם את דמויותיה.

 

הכוכבת התארחה בתוכנית האירוח הבריטית "דיבור ישיר", וכשהמנחה אנט מידלטון שאל מה הייתה החוויה המפחידה ביותר שעברה בחייה, ווילסון הייתה מוכנה עם תשובה מפתיעה שבהחלט ענתה על השאלה ויותר מכך: "הייתה הפעם ההיא באפריקה שנחטפתי בה", השיבה.

 

ווילסון סיפרה למידלטון כי במהלך טיול שערכה עם קבוצת נשים נוספות במוזמביק, מדינה בדרום-מזרח אפריקה, גברים מקומיים עצרו את רכבן והורו להן לרדת ממנו. "הם הגיעו במשאית נוספת עם הרבה רובים גדולים ואמרו לנו לרדת מהרכב. הן לקחו אותנו לבית באמצע שום מקום".


"הייתה הפעם ההיא שנחטפתי בה" (צילום: Getty Images)
"הייתה הפעם ההיא שנחטפתי בה"צילום: Getty Images

 

הכוכבת המשיכה וסיפרה כי היא וחברותיה היו נסערות ומפוחדות: "הם הושיבו אותנו ואמרתי לכולן להחזיק ידיים אחת עם השנייה. פחדתי שבלילה ירצו לקחת את אחת הבנות. למזלנו, לא פגעו בנו". למרבה המזל, הן שוחררו ביום שלמחרת: "יום לאחר מכן הם חזרו ואמרו: 'הרכב שלכן מוכן, אתן יכולות ללכת'. לא שאלנו שאלות, נסענו משם וחצינו את הגבול כמה שעות לאחר מכן".

 

ווילסון לא ציינה מתי אירע המקרה, וטענה שלדעתה החוטפים הבריחו סחורה לא חוקית שהוחבאה ברכב. בנוסף, החמיאה לעצמה על האופן בו התמודדה עם ההתרחשויות המלחיצות: "אני חושבת שנהגתי כמו שצריך בזמן המשבר. כן, הייתי מנהיגת הקבוצה".

 

כמובן שמידלטון המנחה הופתע מהסיפור הלא צפוי ואמר לה: "ציפיתי שתספרי שנתקלת בנחש או בעכביש מקרוב. את צריכה לככב בסרט אקשן", הוסיף.

מנהיגת הקבוצה (צילום: אינסטגרם)
מנהיגת הקבוצהצילום: אינסטגרם

 

ווילסון גם שיתפה את מידלטון בתהליך ההרזיה שהחלה לפני כשנה, במהלכו הורידה קרוב ל-20 ק"ג: "לא אהבתי את עצמי כפי שהייתי צריכה, מאז שהייתי בת 20 ועד לגיל 40. אלו 20 שנים. מעציב אותי שעשיתי זאת לעצמי, לא לאהוב את עצמך כמו שצריך". יחד עם זאת, היא גם הסבירה שקשה לה לחגוג את הישגיה, מכיוון שהיא חוששת לשלוח מסר לא נכון לנשים אחרות שהיו במצבה: "זה קשה, כי היה לי ביטחון עצמי, ואני לא רוצה שאנשים יחשבו שבנות במידות גדולות לא יכולות להיות מאושרות ושלמות עם עצמן".

 

בנוסף סיפרה ווילסון שמאז שהורידה במשקל, היא מקבלת תגובות מגולשים שמאשימים אותה שהשתנתה: "אנשים אומרים 'את לא כמו שהיית קודם, את כבר לא מצחיקה', ואני עונה להם: 'לכו לעזאזל'".


20 ק"ג פחות (צילום: אינסטגרם)
20 ק"ג פחותצילום: אינסטגרם

פחות מצחיקה בגלל הדיאטה? (צילום: אינסטגרם)
פחות מצחיקה בגלל הדיאטה?צילום: אינסטגרם

רבל ווילסון (צילום: Getty Images)
רבל ווילסוןצילום: Getty Images

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018