ריחו"ל

המעריצות הישראליות של הארי סטיילס: "הסוכן שלו חסם אותי"

בעקבות אין ספור פניות שהתקבלו למערכת על הזוגיות החדשה בין כוכב "וואן דיירקשן" והשחקנית אוליביה ווילד, ביקשנו מכמה מעריצות להסביר למה הן חושבות שמדובר בקונספירציה, מה מצבו הזוגי האמיתי של הזמר ואיך הגיעו למצב שהסוכן נאלץ לחסום אותן. צפו

 

 

את שנת 2021 פתחנו עם דיווחים על רומן חדש ומפתיע בין השחקנית והבמאית אוליביה ווילד לאליל הבנות, כוכב להקת "וואן דיירקשן" לשעבר, הארי סטיילס. לטובת מי שפספס נזכיר כי השניים נצפו כשהם מגיעים יחד, אחוזי ידיים, לחתונה של הסוכן האישי ג'פרי אזוף. אתרי הרכילות בארץ ומעבר לים מיהרו לדווח על הזוגיות החדשה, התמונות של השניים הופצו ברשתות החברתיות כבורקסים חמים אחרי פסח - והמעריצות בישראל התקשו לקבל את הבשורה.

 

 

למרות שווילד וסטיילס תועדו, כאמור, כשהם אוחזים ידיים ונראים קרובים במיוחד, התמונות ממש לא סיפקו את המעריצות הנלהבות של הזמר. "אני רוצה להבהיר פה משהו, שום דבר לא אושר על זה שהארי ואוליביה ביחד. לא הארי ולא אוליביה וגם לא אנשים שקרובים אליהם אישרו את זה", כתבה לנו מעריצה זועמת, דקות ספורות לאחר פרסום הרומן, והוסיפה: "זה פשוט עצוב ולא מכבד ש'פנאי פלוס' ועוד עמודים מחליטים על דעת עצמם שהם 'בוודאות' ביחד. מאיפה החוצפה? זה מזעזע".

 

 (צילום: אינסטגרם)
צילום: אינסטגרם

 

 (צילום: אינסטגרם)
צילום: אינסטגרם

 

ואם חשבתם שזה נגמר בזה, אז רק התחלנו: "אני מבקשת יפה, אל תוציאו להם מילים מהפה... אתם יכולים להרוס דברים אחרים שקיימים", כתבה מעריצה נסערת נוספת, והוסיפה בטון מתחנן: "בבקשה תקשיבו למה שאני אומרת כי זה פרסום שלא צריך להתפרסם... בבקשה". מעריצה נוספת פנתה "לליבנו" והבהירה: "חבל לשגע חצי מדינה על דברים לא נכונים שלא אושרו בשום מקום, לא על ידי הארי ולא על ידי אלוהים או כל אחד אחר שקרוב אליהם".

 

 (צילום: אינסטגרם)
צילום: אינסטגרם

 

 (צילום: אינסטגרם)
צילום: אינסטגרם

 

התגובות הרבות שקיבלנו ברשתות החברתיות גרמו לנו להיזכר ב"בליבריות", המעריצות האדוקות של ג'סטין ביבר, וכדי להבין את גודל התופעה, פנינו לכמה מהבנות שכתבו לנו באינסטגרם לגבי הארי סטיילס. שלוש מהן הסכימו להתראיין לאולפן ynet ולהסביר למה מדובר ב"שקר גס". "להגיד ישר שהם ביחד ונותנים סיבות למה זה לא נכון ולמה זה בסדר - אני חושבת שזה לא הוגן כלפיהם", אומרת לנו ריף גולן בת 13 וחצי מנתניה. כשניסינו להדגיש את העובדה שהם אחזו ידיים בחתונה של הסוכן האישי של הארי וכן נראו זוגיים, זה עדיין לא שכנע את המעריצה אגם אברהם בת ה-13 מקריית מלאכי. "הארי בסך הכל ניסה לעזור לחבר שלו, לידיד שלו, והוא הגיע עם מישהי. זה לא בהכרח אומר שקורה ביניהם משהו".

 

"יש אנשים שלוקחים את הזוגיות הזו כמשהו רע, אומרים שהם לא באמת ביחד, שזה רק לטובת יח"צ, ומוציאים אותם רע", הסבירה לנו רותם כהן, בת 13 מאילת. וסיפרה על קבוצת אינסטגרם המונה אלפי עוקבות זועמות. "היו הרבה ריבים וממש מהומות בין הבנות. יש כאלה שמאמינות שהם ביחד ויש כאלה שמאמינות שלא ויש חילוקי דעות בכל הנושא הזה".

 

מעריצות מושבעות. רותם כהן, ריף גולן ואגם אברהם
מעריצות מושבעות. רותם כהן, ריף גולן ואגם אברהם

 

נעצור כדי להזכיר כי ימים ספורים לאחר פרסום הזוגיות החלו לצוץ דיווחים כי הרומן בין סטיילס לווילד החל עוד כשהשחקנית הייתה בזוגיות ואף מאורסת לבן זוגה לשעבר, הקומיקאי ג'ייסון סודייקיס. השניים כזכור נפרדו בחודש נובמבר האחרון אחרי תשע שנות זוגיות ושני ילדים משותפים. "אני חושבת שאף אחד לא באמת יכול לדעת עד שהוא לא באמת יאשר את זה. אני חושבת שזה עניין של לכבד והיא לא תיכנס לזוגיות בצורה כל כך מהירה, ישר אחרי שהם נפרדו".

 

"או מיי גוד הוא נגע בי". הארי סטיילס ומעריצות  (צילום: Gettyimages)
"או מיי גוד הוא נגע בי". הארי סטיילס ומעריצות צילום: Gettyimages
 

 

אז איך מתבטאת הערצה בימינו? ובכן, אם אנחנו הסתפקנו בתליית פוסטרים על הקיר (ולנשק אותם עם אודם של אמא), בזכות האינסטגרם, הרבה יותר קל להגיע בעידן הזה לכוכבים. "אנחנו כותבות לו כל יום, כל הזמן, כל היום", אומרות שלוש הבנות במקביל, וריף מוסיפה כי מרוב ששלחה הודעות לג'פרי, המנהל האישי של סטיילס, הוא אפילו חסם אותה. "הסוכן שלו חסם אותי מרוב כל ההודעות ואז נאלצתי לפתוח חשבון אחר. פשוט שלחתי לו המון המון הודעות על הארי ואיך הוא מרגיש, ובאמת שלחתי לו בכמויות לא סבירות והוא פשוט חסם אותי". כששאלנו את ריף אם לא נעלבה מהתגובה, ענתה בפשטות: "כמוני יש מיליונים".  והאם באמת היה רומן בין סטיילס ללואי טומלינסון, חבר נוסף בלהקת הבנים? צפו בווידיאו שבתחילת הכתבה - כל התשובות בפנים!

 

היה או לא היה רומן? סטיילס ולואי טומלינסון (צילום: Gettyimages)
היה או לא היה רומן? סטיילס ולואי טומלינסוןצילום: Gettyimages

היו ימים. להקת "וואן דיירקשן" (צילום: Gettyimages)
היו ימים. להקת "וואן דיירקשן"צילום: Gettyimages

"בשבילי האליל זה אתה" (צילום: Gettyimages)
"בשבילי האליל זה אתה"צילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018