ריחו"ל

"אני קניבל ורוצה לאכול אותך": למה כולם מדברים על ארמי האמר?

הרשת גועשת סביב השחקן, לאחר שתכתובות מטרידות שלו עם נשים פורסמו. בהמשך דלפו גם סרטונים בהם הוא נראה שותה אלכוהול בזמן נהיגה ומשתמש בסמים. מהסרט עם ג'ניפר לופז הוא פרש, אבל מה תעשה גל גדות? קבלו את כל הפרטים

 

מה נסגר איתך בן אדם? ארמי האמר (צילום: Gettyimages)
מה נסגר איתך בן אדם? ארמי האמרצילום: Gettyimages

 

הרשת רועשת וגועשת בימים האחרונים סביב השחקן ארמי האמר, כוכב הסרט "קרא לי בשמך". לאחר שבתחילת השבוע צצו תכתובות מטרידות שלו עם נשים שכללו תיאורי קניבליזם, כעת דלפו גם סרטונים שצילם, בהם הוא נראה שותה אלכוהול בזמן נהיגה ומשתמש בסמים. אמש (ה') טען האמר שהטענות נגדו שקריות אך הודיע כי החליט לפרוש מצילומי סרט משותף עם ג'ניפר לופז, שהיו אמורים להתחיל בקרוב.

 

אז מה הסיפור סביבו והיכן מקורו? הכל החל בסוף השבוע שעבר, כשפורסמו התכתבויות שניהל לכאורה הכוכב עם נשים בין השנים 2016 ל-2020 - תקופה בה היה נשוי יש לציין - הכוללות תיאורים של קניבליזם ואלימות.

 

האתר House of Effie היה הראשון שפרסם את ההודעות, ומאחוריו עומדת ככל הנראה אחת הנשים איתן האמר התכתב. היא סיפרה: "נשים פנו אליי עם סיפוריהן ודיברנו במשך ימים ולילות, אחוזות אימה ועצב, מבלי לאכול או לישון. חלקנו סיימנו בחדר המיון. החלטנו יחד שעלינו לדבר ולחשוף את הדרך בה הוא התנהג אלינו. אסור לנו לאפשר לנשים נוספות לעבור את מה שאנחנו עברנו".

 

אחת הנשים איתן התכתב חשפה את מעלליו (צילום: GettyImages)
אחת הנשים איתן התכתב חשפה את מעלליוצילום: GettyImages

 

אותה אישה סיפרה גם כי אחת הנשים איתן התכתב האמר, נאלצה לקבל טיפול נפשי מכיוון שההתכתבויות איתו גרמו לה לטראומה: "הוא ארב לה בזמן שהיא בדיוק יצאה מקשר. הוא גרם לה להרגיש מאוד לא בנח, הדברים שהוא רצה לעשות הפחידו אותה".

 

בין הדברים שכתב האמר לאותן נשים היו תיאורי אונס, שליטה וקניבליזם. הוא כתב לה (לכאורה): "אני 100% קניבל. אני רוצה לאכול אותך". לאחר מכן הוסיף שהיה רוצה לשתות את דמה וכתב: "לעזאזל, מפחיד להודות בכך. אף פעם לא הודיתי בכך לפני כן".

 

בהודעה אחרת כותב האמר לאישה איתה הוא משוחח שהיא העבד שלו: "אני מחליט מתי את אוכלת ישנה, מתי את הולכת לשירותים... תבטיחי. את לא חושבת על דבר מעבר לדברים שאני אומר לך לעשות". בנוסף הוא כותב לה: "את תהיי הרכוש שלי... תגיעי אליי ותהיי שלי עד שתמותי?", וגם שואל: "מה אם ארצה לחתוך את אחת הבהונות שלך ולשמור אותה בכיס שלי כדי שתמיד יהיה ברשותי חלק ממך?".

"מה אם ארצה לחתוך את אחת הבהונות שלך?" (צילום: GettyImages)
"מה אם ארצה לחתוך את אחת הבהונות שלך?"צילום: GettyImages

 

יש לציין כי אין דרך לוודא אם מדובר בהודעות אמיתיות שהאמר עצמו שלח או שמא הן מזויפות. במהלך השבוע אף פורסם ציוץ שכותבו האלמוני התוודה כי הוא האחראי לתכתובות וכי הן שקריות, אך אותו ציוץ נמחק לאחר פרסומו. כדי להוכיח את אמינות התכתובות, האתר שיתף גם תמונות אישיות שהאמר שלח לכאורה לאחת הנשים, באחת מהן הוא נראה שם את ידו על גרונו. בנוסף פירסם האתר הודעה קולית בה נשמע כביכול האמר, מתאר את הפנטזיות המיניות שלו ומתייחס להודעות ששלח.

התמונה כהוכחה לאמינות הטענות (צילום מסך)
התמונה כהוכחה לאמינות הטענותצילום מסך

 

אשתו "המומה ונגעלת"

 

האמר התפרסם לראשונה בשנת 2010, כשגילם את התאומים וינקלווס בסרט "הרשת החברתית" של דיוויד פינצ'ר ומשם כוכבו זרח: הוא גילם את הנסיך לצד ג'וליה רוברטס ב"מראה מראה: הסיפור האמיתי", שנה לאחר מכן, ב-2013 גילם את ג'ון ריד בסרט "הפרש הבודד", הוא השתתף בסרט "שם קוד: מ.ל.א.ך" של גאי ריצ'י, היה מועמד לפרס גלובוס הזהב על הופעתו ב"קרא לי בשמך" ועוד.

 

האמר ואשתו אליזבת' צ'יימברס נפרדו בחודש יולי האחרון לאחר שמונה שנות נישואים ושני ילדים משותפים, הארפר בת ה-6 ופורד בן ה-3. מקורבים לצ'יימברס מספרים שהיא "בהלם מוחלט, המומה ונגעלת" ממעשיו. "מסתבר שארמי מפלצת", אמרו מקורביה.

 

מקורב אחר לצ'יימברס אמר לאתר "דיילי מייל": לארמי היה צד שלם שהיא לא הייתה מודעת אליו. בין אם זה תמיד היה שם והוא החביא אותו, או שמשהו קרה לאחרונה ששינה אותו לחלוטין – היא לא יודעת". בנוסף, קרוב משפחה של האמר סיפר: "הוא תמיד אהב לשתות ולהשתמש בסמים, אך לא ברמה כזו" .

 

המקורב לצ'יימברס מספר שהאמר בגד בה לאורך נישואיהם בידיעתה, ושהיא גם הייתה מודעת לכך שניהל רומן עם השחקנית לילי ג'יימס, לצידה כיכב בסרט "רבקה" – מה שהיה הגורם המרכזי לפרידתם. הוא גם חושף כי צ'יימברס אף קיבלה לאורך השנים פניות מכמה מנשים איתן התכתב הכוכב לאורך השנים: "בתחילה היה לה קשה לקבל את דבריהן, אבל היא יודעת כעת שהן היו דוברות אמת".


"המומה ונגעלת". האמר, אליזבת' צ'יימברס וילדיהם (צילום: Gettyimages)
"המומה ונגעלת". האמר, אליזבת' צ'יימברס וילדיהםצילום: Gettyimages

 

"אתה לא יכול למשוך בשערות של אשתך"

 

העומדת מאחורי האתר House of Effie לא התעצלה, וכהוכחה נוספת לטענות שיתפה קטע מריאיון שנתן האמר בשנה שעברה, בו סיפר שהיה רוצה לסעוד יחד עם הפילוסוף והסופר הצרפתי המרקיז דה סאד, שחלק מעבודותיו עסקו בפנטזיות מיניות אלימות, ועל שמו קרוי המונח "סאדיזם", כלומר הפקת הנאה מגרימת סבל לאחרים.

 

בריאיון לפלייבוי מ-2013, הוא אף סיפר: "נהניתי להיות מאהב שולט. אהבתי לתפוס את הגרון ואת השיער. אבל אז אתה מתחתן והתיאבון המיני שלך משתנה. אתה לא יכול למשוך בשערות של אשתך". מאוחר יותר התחרט על חשיפת היתר שלו וצייץ: "לקח לעתיד, אל תשתו בזמן ריאיון".

 

הנשים שחשפו את מעשיו של האמר קיבלו חיזוק מבת זוגו לשעבר, הסופרת ג'סיקה סיינסין הנריקז, שיצאה איתו באוגוסט האחרון. היא כתבה שהיא מאמינה לדבריהן: "דרוש צבא שלם כדי להסתיר טורף. מאחורי כל אחד כזה יש צוות של אנשים שעובדים קשה כדי לטייח את מה שעשה... אם אתם לא בטוחים אם ההודעות האלה אמיתיות, אולי כדאי שתחשבו למה אנחנו חיים בחברה בה אנחנו מוכנים לתת למתעללים להנות מהספק במקום לקורבנות". לא ברור כמה זמן השניים יצאו יחד, אך בסוף אוקטובר היא כבר דיווחה שחסמה אותו ברשתות החברתיות.

 

אקסית נוספת של האמר, הדוגמנית פייג' לורנזה, צייצה בעקבות הפרסומים: "מישהו מכיר פסיכולוג טוב?". הנריקז הגיבה לה וכתבה: "כן אחותי, אשלח לך את המספר", בתוספת קריצה.

 

האקסית חסמה אותו (צילום: GettyImages)
האקסית חסמה אותוצילום: GettyImages

 

הווידאו שהוא לא רוצה שתראו

 

אם האמר קיווה בתחילה שהציבור יאמין לכך שהתכתובות מזויפות, לאחר מכן פורסמו סרטונים מפלילים, שאת מעורבותו בהם הוא כבר לא יכול להכחיש. באחד מהם נראה השחקן כשהוא שותה אלכוהול תוך כדי נהיגה – המצלמה מתעדת אותו עוזב את ההגה, פותח את הפחית, לוקח לגימה ארוכה ואומר: "שולח את אהבתי, בנים".

 

בסרטון אחר, האמר יושב לצד הנהג ומלקק מידו של החבר אבקה לבנה לאחר שהוא אומר למצלמה: "השיט הזה הופך למוזר". החבר מעודד אותו: "עוד, עוד, עוד" והאמר מלקק את שארית האבקה, עושה פרצוף נגעל ואומר: "לקחתי הכל".

 

 

מג'ניפר לופז אל גל גדות

 

כאמור, אמש נודע כי בעקבות הפרסומים, האמר החליט לבטל את השתתפותו בסרט Shotgun Wedding, בו היה אמור לככב לצד ג'ניפר לופז. הוא הגיב על ההחלטה ועל הפרסומים במסר כועס: "אני לא מגיב על הטענות המגוחכות האלה, אבל לאור ההתקפה האכזרית והשקרית נגדי, אני לא יכול לעזוב את ילדיי בלב שקט עבור צילומים של ארבעה חודשים ברפובליקה הדומיניקנית".

 

לופז היא אחת ממפיקות הסרט, ומקורב אליה סיפר כי היא שקלה לדרוש את פיטוריו של האמר: "ג'ניפר מאוד מוטרדת מהפירסומים. היו הרבה שיחות ודיונים לגבי האם להמשיך איתו את הפרויקט. היא אמורה לשחק לצידו. האם היא מעוניינת להעמיד פנים שהיא מאוהבת במישהו שמואשם בהתכתבויות האלה?".

 

האמר חסך ללופז את כאב הראש, שעבר כעת כנראה לגל גדות. בספטמבר הקרוב מתוכנן לצאת לאקרנים הסרט "מוות על הנילוס" בו האמר מגלם את בעלה, ובהחלט יהיה מעניין לראות איך היא והאחראים על יחסי הציבור של הסרט יתייחסו לעניין. הימור די בטוח: את האמר, כנראה שלא ישלחו לקדם אותו.

 

כנראה שלא נקבל ריאיון משותף שלו ושל גל גדות (צילום: GettyImages)
כנראה שלא נקבל ריאיון משותף שלו ושל גל גדותצילום: GettyImages

ארמי האמר ואליזבת' צ'יימברס (צילום: GettyImages)
ארמי האמר ואליזבת' צ'יימברסצילום: GettyImages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018