רכילות+

אביבית בר זוהר: "ביבי יזכה שוב ואתם תמשיכו להפגין ולצעוק לו 'לך'"

בר זוהר מודל 2021 יודעת בדיוק מה היא רוצה ("בטן של תינוק") ולא מתכוונת לנוח עד שתשיג את זה. בריאיון לכתבת השער היא מספרת למה היא לא נעלבת מהתואר "כוכבת ריאליטי" - אבל לא קוראת יותר טוקבקים, מה היא חושבת על דיירי "האח הגדול" ולמה הישראלים כפויי טובה. צפו

 

 

"בני אדם נוטים לשפוט אז תמיד תהיה ביקורת, אבל אני מאוד גאה להיות כוכבת ריאליטי. זה שאנשים רואים את זה כמשהו זול? בוא, כוכבי ריאליטי עושים הרבה כסף, כוכבי ריאליטי קיימים בתעשייה שנים על גבי שנים. מה רע בלהיות כוכב ריאליטי? כל מי שמצקצק - זה שלו וזו זכותו". 

 

אביבית בר זוהר (38) פותחת את שנת 2021 בפאזה חדשה, סלחנית יותר מבעבר ועם טייטל נוצץ: "האחות הדיגיטלית" של בית "האח הגדול" (רשת). מבחינתה אגב, התפקיד הוא רק שני לדבר האמיתי, שזה להיכנס לבית שוב, בפעם השלישית. "שקרן מי שיגיד שהוא לא רוצה להיכנס", היא אומרת ומבהירה: "יש משהו מאוד ממכר בבית הזה. אני לא יכולה לשים על זה את האצבע אבל זה כמו קסם".

 

אם באים אליך בעונה הבאה ומציעים לך לבוא ולהיות דיירת, את באה?

"למה 'אם'? תגיד כש, כשמציעים לך. בוא ניצור מציאות, ניצור נבואה שמגשימה את עצמה".

 

כוכבת ריאליטי גאה! אביבית בר זוהר (צילום: מור צידון)
כוכבת ריאליטי גאה! אביבית בר זוהרצילום: מור צידון

 

אז בר זוהר עוד לא סימנה וי שלישי בחגורה, אבל בימים אלו כאמור, היא הפרשנית של העונה ובמקביל מצטלמת בימים אלה לסדרה "יס מן" ב-yes. למרבה הצער ולמרות כל הניסיונות שלנו להוציא ממנה קצת "לכלוך" על דיירי הבית, היא מקפידה לשמור על ארשת ממלכתית. "הפעם אני אמא תרזה. אוהבת את כל בני, אוהבת את כל ילדי", היא אומרת, וכשלוחצים עוד קצת, היא מודה שיש דיירים מסויימים שהיא מתחברת אליהם יותר. "אני מאוד אוהבת את גל, הייתי מתחברת לזהבה - היא שרה ואני אוהבת ששרים לי, דרור הורס וגם עיצב לי כמה שמלות", היא אומרת ומצליחה לדלג באלגנטיות מעל מכשול הדייר רמי ורד.

 

נזכיר כי בר זוהר תבעה בעבר את הסטנדאפיסט על לשון הרע ואף זכתה באלפי שקלים, והוא לא היחיד: גם שי גולדשטיין השתמש במילים בוטות כלפיה וחטף תביעה, והמצטרפת האחרונה לרשימת האנשים שמזלזלים בכוכבת הריאליטי היא גלית גוטמן. כזכור, בעקבות אירוע שרץ באתרים, בו נודע כי בר זוהר עזרה לילדה קטנה, המגישה תהתה בשידור אם אביבית הציעה לה תוספות שיער. "לא הבנתי למה היא אמרה דבר כזה כשסיפרו סיפור טוב, אבל פתאום קלטתי שכנראה שזה מה שהיא חושבת", אומרת בר זוהר ומבהירה: "וזה בסדר. זה שלה ואני מכבדת אותה מכל הלב, בלי ציניות".

 

כבר לא כועסת על המלעיזים. "מי שמצקצק - זה שלו וזו זכותו" (צילום: מור צידון)
כבר לא כועסת על המלעיזים. "מי שמצקצק - זה שלו וזו זכותו"צילום: מור צידון

"שקרן מי שיגיד שהוא לא רוצה להיכנס לבית האח" (צילום: מור צידון)
"שקרן מי שיגיד שהוא לא רוצה להיכנס לבית האח"צילום: מור צידון
 

 

זה לא פוגע?

"זו דעתה עליי ואני מכבדת אותה. אחרי זה היא ביקשה סליחה והתנצלה מכל הלב כי הבינה שאמרה משהו לא נכון, אבל יכול להיות שזו עדיין הדעה שלה ושל עוד כמה וכמה אנשים".

 

אותם אנשים לא באמת מעניינים את בר זוהר היום. היא עצמה מודה שפעם הייתה קוראת כל טוקבק שעלה לאתרים, אבל היום היא חכמה יותר. "זה מרעיל את הנפש", היא אומרת ומבהירה: "זה גרם לי להיות חזקה יותר, מועצמת יותר ועם תאבון גדול יותר לכבוש את העולם. ככל שהיו יותר מצקצקים, כך הם נתנו לי יותר דרייב".

 

ואכן, בר זוהר של היום היא לא עוד כוכבנית ריאליטי, אלא משפיענית עם כמעט חצי מיליון עוקבים ברשתות, שמחכים לכל מילה שיוצאת לה מהפה. ואיך לומר, יש לא מעט מילים - במיוחד על מערכות יחסים.

 

בתפקיד אמא תרזה. אביבית בר זוהר (צילום: מור צידון)
בתפקיד אמא תרזה. אביבית בר זוהרצילום: מור צידון

 

את נותנת המון טיפים על זוגיות באינסטגרם.

"המון! ועכשיו תגיד לי 'אבל אין לך זוגיות אביבית, איך את נותנת טיפים אביבית?' נכון שזאת השאלה? ובכן, יושבת מולך אישה שעברה כל כך הרבה סוגים של גברים, טובים יותר, טובים פחות, ומהמקום שלי היום אני יכולה לבוא ולהגיד לאישה מה נכון יותר מאישה שחוותה רק גבר אחד. אפילו שאני לא בזוגיות, יש לי את הכלים. רכשתי מיומנויות להבדיל בין גברים ויש לי את הזכות לבוא ולהגיד לבחורה שעכשיו נמצאת במערכת יחסים שהיא לא טובה לה".

 

יש לך עכשיו מישהו?

"יש כמה", היא צוחקת. "אני אהיה כנה: תודה לאלוהים, אני מחוזרת מאוד. אני מאחלת להרבה בנות לקבל את האהבה שאני מקבלת, אבל עוד לא קרה שמישהו עשה לי כיווצ'וץ' בלב".

 

את מיישמת את הטיפים של עצמך?

"אני יודעת שהבעיה בי. אני שיפוטית, יש לי יותר מדי דרישות - יש לי רשימת מכולת שלא קיימת בשום סופר. אני רוצה את הגבר המושלם והוא בכלל עוד לא נולד, הוא לא קיים. אני רוצה גבוה, שרמנטי, חתיך, עשיר, חייכן, נדבן... בוא, זה לא קיים. ומהרגע שהבנתי שאין גבר מושלם, אני חושבת מה מושלם לי כרגע, למה אני זקוקה עכשיו בחיים שלי. סדר העדיפויות שלי השתנה ואני מתחילה מחדש".

 

מכבדת דעות של אחרים, גם כשהם לא מכבדים אותה (צילום: מור צידון)
מכבדת דעות של אחרים, גם כשהם לא מכבדים אותהצילום: מור צידון

 

נושא נוסף שלאביבית אין בעיה לדבר עליו הוא ראש הממשלה. "אני מאוד ימנית בדעותיי אני מבינה שלא כולם וזה בסדר, זה שלהם. התקשורת פחות אוהדת את ביבי, אבל אני מאוד אוהבת את האישיות שלו, אני מתחברת למי שהוא ואני חושבת שהוא עשה הרבה דברים טובים במדינת ישראל שאנשים שוכחים לו".

 

מה למשל?

"אני מאמינה שאנחנו כעם, לפעמים מאוד כפויי טובה. ביבי עשה כל כך הרבה אבני דרך מטורפות כמו השלום עם איחוד האמירויות, הבאת החיסונים לארץ, ואנשים נוטים להסתכל רק על הפרשה שלו. הבנתי, זה מה שאתם חושבים אבל אל תשכחו לו את כל הדברים הטובים שהיו בדרך, זה מה שאני מנסה להגיד".

 

"יש לי רשימת מכולת שלא קיימת בשום סופר" (צילום: מור צידון)
"יש לי רשימת מכולת שלא קיימת בשום סופר"צילום: מור צידון

 

מה את חושבת יקרה בבחירות הקרובות?

"אתה רוצה שאני אתן לך את התחזית שלי? ביבי יזכה שוב ואתם תמשיכו לעשות הפגנות ולצעוק לו עם שלטים 'לך' והוא לא ילך".

 

אז בין אם בנימין נתניהו יזכה בבחירות שיתקיימו במרץ הקרוב ובין אם לא, בר זוהר החליטה כי השנה הזו תהיה השנה שלה - ואפילו העובדה שהיא נדבקה בקורונה כשחזרה מדובאי, לא תצליח לשנות את האופטימיות שלה. "אני מאחלת לעצמי שכשנצא מהקורונה הנוראית הזאת, אני אתחתן עם הגבר המושלם. מאחלת שתהיה לי בטן - אבל לא מהשמנה אלא מתינוק, שאקים משפחה ושנהיה מאושרים". לריאיון המלא עם אביבית צפו בווידאו בראש הכתבה.

 

"מהמקום שלי אני יכולה להגיד מה נכון יותר מאישה שחוותה רק גבר אחד" (צילום: מור צידון)
"מהמקום שלי אני יכולה להגיד מה נכון יותר מאישה שחוותה רק גבר אחד"צילום: מור צידון

"ביבי יזכה שוב ואתם תמשיכו לעשות הפגנות"  (צילום: מור צידון)
"ביבי יזכה שוב ואתם תמשיכו לעשות הפגנות" צילום: מור צידון

מאחלים לך בטן של תינוק בשנה הקרובה (צילום: מור צידון)
מאחלים לך בטן של תינוק בשנה הקרובהצילום: מור צידון

 

קרדיטים אביבית בר זוהר לייצוג 1:

צלמת: מור צידון

סטיילינג: נדב אליהו אפטר

איפור ושיער: אלירן ארחה

הפקה: רחלי גאוי ויפית הנדרי

ע. הפקה: אבי אייך

 

לבוש:

לוק 1 - שמלה ירוקה: הלגה עיצובים, תכשיטים: juju jewelry

 

לוק 2 - חליפה: באמוס סקוור כיכר המדינה, חגורה: הלגה עיצובים, תכשיטים: juju jewelry

 

לוק 3 - חליפה וג'קט: הלגה עיצובים, תכשיטים: juju jewelry

 

לוק 4 - חולצה ומכנסיים: ROZ, כובע: אוסף אישי, תכשיטים: juju jewelry

 

לוק 5 - ג'קט: ROZ

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018