רכילות+

מיכל אנסקי: "הבנתי שהמקרה שלי יהדהד למרחקים"

המאסטרשפית חושפת כי לא נתנה לעצמה להתאושש מהניתוח שעברה בבוסטון והגיעה לאפיסת כוחות אחרי האודישנים של התוכנית. אז איך היא בכל זאת מצליחה להתמודד? צפו

 

 

"אני מרגישה טוב", אומרת מיכל אנסקי, אך מודה שעברה תקופה לא פשוטה. "תקופה מאוד מאתגרת של שיקום והחלמה. עברתי תהליך של התמודדות", היא אומרת על הניתוח שעברה בפניה. "נסעתי עם המצלמה שלי לעשות את הניתוח בבוסטון, והמצלמה של 'מחוברים' איפשרה לי להיות מחוץ לסיטואציה".  

 

כזכור, לפני כשנה וחצי בחרה אנסקי לחשוף ולשתף בחשבון האינסטגרם שלה כי היא סובלת משיתוק בפנים על שם בל. הפוסט האישי שהפך לוויראלי במהירות ויצא הרבה מעבר לגבולות הרשת, הפך את אנסקי לנערת הפוסטר של ההתמודדות המאתגרת. מאז, היא הספיקה להתחתן עם בן הזוג איל אמיר ובפברואר אשתקד הביאה לעולם את בתם המשותפת גבריאל לי. כעת, כשהיא מדגמנת ל"גולף" ומככבת בעונה החדשה של "מאסטרשף", אנסקי שיתפה את הצופים בבית בהתמודדות שלה עם השיתוק שחוותה בפנים ועם תהליך השיקום אותו היא עוברת - תוך כדי האודישנים. "היה לי קשה לראות את זה, זה היה ממש כשעברתי את ההחלמה", היא נזכרת. "סיימתי את הניתוח והבידוד ויצאתי לנווה אילן. יום אחרי הבידוד כבר צילמנו 19 שעות והקשרים של התפרים כל הזמן שרטו אותי בזמן שדיברתי ואף אחד לא ידע". אנסקי הנרגשת הודתה כי רק לאחר שישה ימים הייתה לה נפילת מתח, וכיום, כשהיא רואה את הפרקים, היא רוצה לתת לעצמה חיבוק.

 

האמנת פעם שתהיי במקום הזה?

"לא מתכננים את זה. הבנתי שזה יהדהד למרחקים ושיש לי זכות לתעד את החיים שלי בשנה הכי מעניינת של האנושות המודרנית. לקחתי את זה מאוד ברצינות". 

 

"כיף לחזור לשגרה וכיף להחלים". מיכל אנסקי על סט צילומי קמפיין הקיץ של גולף (צילום: בן דיאמנט )
"כיף לחזור לשגרה וכיף להחלים". מיכל אנסקי על סט צילומי קמפיין הקיץ של גולףצילום: בן דיאמנט

שנת הארבעים שלה. אנסקי (צילום: בן דיאמנט )
שנת הארבעים שלה. אנסקיצילום: בן דיאמנט

משתלבת בנוף (צילום: בן דיאמנט )
משתלבת בנוףצילום: בן דיאמנט

 

עם החברים החדשים. אנסקי, יעל אלקנה וצחי הלוי  (צילום: בן דיאמנט )
עם החברים החדשים. אנסקי, יעל אלקנה וצחי הלוי צילום: בן דיאמנט

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018