רכילות+

יעל אלקנה: "אין לי סיפור קורע לב"

היא עוברת שנה נפלאה עם "הטבח" ו"להיות איתה", ואפילו חושבת שהיא צריכה להפריש אחוזים לרותם סלע. שנת הפריצה שלה באה לידי ביטוי גם בקמפיין חדש עם צחי הלוי ומיכל אנסקי ונראה שהיא פה כדי להישאר, אז למה היא בכל זאת פוחדת מהמאסטרשפית? צפו

 

 

אף שהסגר בעיצומו ואנחנו מתחילים לאבד תקווה שאי פעם נצא מהבית, בחברת גולף צילמו בסוף השבוע את קמפיין הקיץ שלהם, בשאיפה שעד אז נוכל כבר להתלבש - ולא רק כדי לעשות סיבוב בסופר. בצילומים שנערכו בחווה פסטורלית במושב בניה, פגשנו את מי שמכהן בתפקיד הפרזנטור כבר שמונה עונות, השחקן צחי הלוי כשלצידו שתי מצטרפות חדשות למשפחה: המאסטרשפית מיכל אנסקי והשחקנית העולה יעל אלקנה שתפסו את מקומה של יעל גולדמן.

 

בין פוזות באורווה, לצילומים באסם, גילינו שהחיבור בין שתי הדוגמניות החדשות היה מיידי: "אני מרגישה שיש פה אנשים מדהימים, אני מרגישה חלק מהמשפחה, זה משמח", מספרת לנו אלקנה בת ה-28, שמסתמנת כ"פריצת השנה", עם הקמפיין החדש, התפקיד המדובר בסדרה "המטבח" וליהוק מסקרן לעונה השלישית של "להיות איתה".

 

לא רק עבור אלקנה מדובר בתקופה מרגשת, ונראה כי הפרזנטורים נמצאים בעיצומה של תקופת פריחה אישית: הלוי מחכה שאשתו, לוסי אהריש, תלד בחודש הקרוב ואנסקי, שעברה שנה מטלטלת במיוחד, מבהירה: "אני כבר מרגישה את הסוף", היא אומרת על הקורונה, ובאותה נשימה מודה כי מדובר בתקופה לא קלה גם עבורה. "אם למדנו דבר אחד בקורונה זה אורך רוח". ואיך היא בכל זאת מעבירה את הזמן בסגר? צפו בווידאו המלא בראש הכתבה.

 

יצאו לשטח. הפרנזטורים של גולף על סט הצילומים:  מיכל אנסקי, יעל אלקנה וצחי הלוי  (צילום: בן דיאמנט )
יצאו לשטח. הפרנזטורים של גולף על סט הצילומים: מיכל אנסקי, יעל אלקנה וצחי הלוי צילום: בן דיאמנט

 

מחוברות. אנסקי ואלקנה (צילום: בן דיאמנט )
מחוברות. אנסקי ואלקנהצילום: בן דיאמנט

 

רואים אותך לגמרי גרה בחווה. אנסקי (צילום: בן דיאמנט )
רואים אותך לגמרי גרה בחווה. אנסקיצילום: בן דיאמנט

בתפקיד הבוקר. הלוי (צילום: בן דיאמנט )
בתפקיד הבוקר. הלויצילום: בן דיאמנט

נותנת לנו אווירת ספארי. אלקנה (צילום: בן דיאמנט )
נותנת לנו אווירת ספארי. אלקנהצילום: בן דיאמנט

וקצת לורה מבית קטן בערבה. יעל אלקנה (צילום: בן דיאמנט )
וקצת לורה מבית קטן בערבה. יעל אלקנהצילום: בן דיאמנט

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018