פפראצי

אחרי הווירוס המסתורי: אנה זק חוזרת לשגרה ולמדים

לאחר שלקחה פסק זמן ארוך מהקריירה ומהצבא כדי להתאושש מהווירוס שתקף אותה, אנה זק חוזרת לשגרה. נתקלנו בכוכבת הנוער כשהיא יוצאת מהבסיס שלה בתל השומר, לאחר שקיבלה דרגת רב"ט

 

 

לאחר תקופה לא פשוטה שעברה עליה מבחינה בריאותית, אנה זק חוזרת לשגרה. נתקלנו בכוכבת כשיצאה מהבסיס שלה בתל השומר, אליו שבה הבוקר (א') לאחר תקופת מחלה ממושכת. זק התקבלה בברכה על ידי חבריה לבסיס ומפקדיה, שחגגו את שובה בכך שהעניקו לה את דרגת הרב"ט הנכספת (לפחות עבור אלו שבדרגת טוראי).

 

ברכות על הדרגה! (צילום: אינסטגרם)
ברכות על הדרגה!צילום: אינסטגרם

 

בתחילת חודש דצמבר האחרון הודיעה כוכבת הנוער בחשבון האינסטגרם שלה כי היא מתמודדת עם בעיה רפואית, שאת פרטיה לא חשפה. בעקבות מצבה, זק נאלצה להפסיק לעבוד ולקחה חופשת מחלה מהצבא. גם ברשתות החברתיות היא הורידה פרופיל. למרבה השמחה, אמש היא בישרה שהחלימה ומתכננת לחזור לשגרה: "היי כולם, אני שוב כאן, התקופה הזאת באמת הרגישה לי כמו נצח ואני שמחה להגיד שהיא כבר מאחוריי. לפני יותר מחודשיים תקף אותי וירוס פתאומי שפגע ביכולת שלי להמשיך ולתפקד כרגיל, שאב ממני את כל הכוחות שלי וזרק אותי לרגעים לא פשוטים של מחשבות, אז לקחתי לי רגע כדי להתאושש ולהתחזק.

 

עוד הוסיפה זק: "חשוב לי שתדעו שעדיין קצת קשה לי עם זה ואני עוד לא מוצאת את המילים המדוייקות. אני מודה שלא קל לי לדבר על זה אבל אני מבטיחה לכם שתדעו הכל כשאהיה קצת יותר מוכנה ושלמה. מה שבאמת חשוב זה שחסרתם לי מאוד, התגעגעתי אליכם מדי ואתם חלק ענק ממני ובחיי. אני רוצה להודות לכם שכיבדתם את הפרטיות שלי, שהתעניינתם ודאגתם בלי הפסקה ושהבנתם שאני חייבת את הרגע הזה לעצמי כי באמת לא ידעתי איך הוא יסתיים".

 

טוב לראות אותך! אנה זק (צילום: יאיר שגיא)
טוב לראות אותך! אנה זקצילום: יאיר שגיא

 

שקועה בטלפון  (צילום: יאיר שגיא)
שקועה בטלפון צילום: יאיר שגיא

 

 

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018