קייט מידלטון על הורות בימי קורונה: "אני מותשת"

הדוכסית מקיימברידג' השתתפה במפגש זום של הורים מבית הספר וסיפרה על הקשיים בחינוך הביתי, דירגה את עצמה כ"מינוס חמש" בכל הנוגע ללימוד מתמטיקה ולא שכחה להחמיא לבעלה, הנסיך וויליאם

 

 

חשבתם שרק לכם קשה עם הלימודים מרחוק דרך הזום? הדוכסית מקיימברידג' קייט מידלטון חשפה במהלך מפגש הורים שנערך בזום את הקשיים שהיא חווה בחינוך מהבית וההתמודדות עם שלושת ילדיה הקטנים, הנסיכים ג'ורג' (7), שרלוט (5) ולואי (שנתיים). "מותשת", זו הייתה המילה שלטענתה של מידלטון מתארת את המצב בצורה הטובה ביותר.

 

מידלטון השתתפה בשיחה יחד עם הורים נוספים שילדיהם לומדים בבית הספר Roe Green Junior שבלונדון. את המפגש הנחתה מורה מבית הספר בשם מליסה לוסמור, שערכה תרגיל קצר עם ההורים וביקשה מהם לכתוב על נייר את תחושותיהם. השאלה הראשונה הייתה לתאר במילה הורות במהלך המגפה. מידלטון בחרה לכתוב את המילה "מתישה", והסבירה: "כהורים יש לנו את המרכיבים היום יומיים כדי להיות הורים, אבל אני מניחה שבזמן המגפה היינו צריכים לקחת על עצמנו תפקידים נוספים שאנשי מקצוע אחרים בקהילה ובחיינו היו עוזרים לנו בהם".

 

פתאום אנחנו מרגישים קצת יותר טוב (צילום: אינסטגרם)
פתאום אנחנו מרגישים קצת יותר טובצילום: אינסטגרם

 

הדוכסית הוסיפה ונתנה לדוגמה את כל עניין סגירת המספרות, שמטרידות, ככל הנראה, גם את בני המלוכה. "בזמן הסגר הפכתי לספרית", התלוצצה הדוכסית, ואמרה: "לחרדתם של ילדיי שראו את אימם גוזרת שיער. נאלצנו להפוך למורים, ואני חושבת שנמשכנו לכל כך הרבה כיוונים... את מנסה לעשות כמיטב יכולתך אבל בסופו של יום אני כן מרגישה מותשת".

 

התרגיל הבא היה לכתוב את שמו של האדם שעזר להם ותמך בהם יותר מכל במהלך התקופה הזו ומידלטון, שכנראה הקשיבה היטב בכל שיעורי הטרום מלוכה שקיבלה, ענתה בדיוק כמצופה וכתבה את שמו של בעלה, הנסיך וויליאם. "האפשרות לחלוק את החוויה שלך עם אנשים אחרים שעוברים בדיוק את אותו הדבר גורמת לזה להיות פחות מרתיע וגורמת לך להרגיש פחות מבודדת".

 

לסיום ביקשה המורה ומנחת המפגש לדרג את כישוריהם במתמטיקה, לאחר חודשים ארוכים של לימוד ביתי. בזמן ששאר ההורים העניקו לעצמם את הציון "8", מידלטון נתנה לעצמה את הציון מינוס חמש וצחקה על כך שהיא ללא ספק בתחתית הכיתה.

 

אנחנו נותים לך 10! (צילום: אינסטגרם)
אנחנו נותים לך 10!צילום: אינסטגרם

 

הורים מותשים ושלושה נסיכים (צילום: Matt Porteous)
הורים מותשים ושלושה נסיכיםצילום: Matt Porteous

"וויליאם, מה נעשה איתם היום?" (צילום: רויטרס)
"וויליאם, מה נעשה איתם היום?"צילום: רויטרס

 

 

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018