רכילות+

רוסלנה רודינה בשמלת כלה: "פעם חשבתי שלא אתחתן לעולם"

רודינה מדגמנת שמלות כלה ומודה שהיא קרובה לחתונה יותר מאי פעם - עכשיו כשמצאה את אהבת חייה. וגם - איך יראה האירוע שלה, למה מעולם לא רצתה להינשא ואיזה הצעות מקבל בן הזוג? צפו

 

 

למעלה משלוש שנים וחצי שרוסלנה רודינה חובקת זוגיות צמודה עם איתי פז, אבל בניגוד לאקס המפורסם שלה - אייל גולן, את הנוכחי לא תוכלו למצוא מתוייג בחשבון האינסטגרם שלה ואפילו פפראצי של השניים נחשב למצרך נדיר. "אני נאבקת בזה, עובדת כדי לשמור עליו ותוקפים אותי למה אני לא חושפת אותו באינסטגרם", אומרת לנו הדוגמנית על סט קמפיין שמלות הכלה של המעצבת שלומית אזרד, ומוסיפה: "זה בן הזוג שלי ומה שאני אחליט יהיה".

 

בכלל, נדמה שרודינה מפוכחת יותר מאי פעם. בשנים שעברו מאז שפרצה לחיינו, היא עברה דבר או שניים ויודעת היום יותר מתמיד מה היא רוצה ולאן היא מכוונת: "נתתי מספיק שנים לאנשים לגיטימציה להיכנס לחיים האישיים שלי, וגם אני אשמה בזה. אני סיפקתי מידע, נתתי פרטים שאני מסתכלת בראיונות מהעבר ולא מאמינה שזה מה שאמרתי". הדוגמנית בת ה-32 מתייחסת כמובן ליחסים שלה עם גולן, ולא מסירה מעצמה את האחריות: "נכוונתי כי גם אני הייתי אשמה. שיתפתי פעולה כי ככה חשבתי שזה אמור לעבוד. אני מאמינה שגם כדמות ציבורית צריך להיות קווים אדומים". היום, היא אומרת ומיישמת, היא למדה את הלקח: "למדנו והשכלנו. כמה שאנשים פחות יודעים יש יותר ברכה. אף אחד לא יודע מה קורה לי בבית, בזוגיות, אף אחד לא תוקף אותי ולא מביע את דעתו וככה אני רוצה שזה ימשך".

 

"פעם חשבתי שלא אתחתן מעולם". רוסלנה רודינה בצילומי קמפיין שמלות הכלה של שלומית אזרד (צילום: מייגן מיימון)
"פעם חשבתי שלא אתחתן מעולם". רוסלנה רודינה בצילומי קמפיין שמלות הכלה של שלומית אזרדצילום: מייגן מיימון

 

עוד שינוי משמעותי בחייה של רוסלנה מגיע עם השמלה הלבנה, והטייטל שנלווה אליה - כלה. היא מעידה על עצמה שאינה לחוצת חתונה אבל מודה שמשהו השתנה אצלה במחשבה: "פעם חשבתי שאני לא אתחתן לעולם, ויש בן אדם שהגיע, שהופך אותך לגמרי, מכניס לי היגיון. הוא הצליח לפרוץ דלת שעבורי הייתה סגורה במשך הרבה שנים".

 

אז בזמן שהיא מחכה שהשמיים יפתחו כדי לקבל את הטבעת המיוחלת ולהגיד כן לאהבת חייה, היא פותחת בפנינו את הלב על השינוי שעברה, היחסים עם האקס ואיפה היא תהיה בעוד שנה מהיום? צפו בוידיאו המלא בראש הכתבה.

 

איתי הצליח לפרוץ דלת שעבורי הייתה סגורה במשך הרבה שנים. רודינה (צילום: מייגן מיימון)
איתי הצליח לפרוץ דלת שעבורי הייתה סגורה במשך הרבה שנים. רודינהצילום: מייגן מיימון

למדה מטעויות העבר (צילום: מייגן מיימון)
למדה מטעויות העברצילום: מייגן מיימון

ואל תקראו לה לחוצת חתונה (צילום: מייגן מיימון)
ואל תקראו לה לחוצת חתונהצילום: מייגן מיימון

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018