רכילות+

יעל שלביה: "אני פמיניסטית. בעיניי אישה שוות ערך לגבר, אם לא יותר"

פגשנו את הדוגמנית על סט קמפיין לוולנטיינ'ס דיי ושמענו ממנה אם היא מתכוונת לשלוח פרחים לברנדון, איך הרגישה כשראתה את עצמה על שער מגזין "לאופיסיאל" האמירתי, ומה היא חושבת על כוכבות נוער שמדברות על חיי המין שלהן? צפו

 

 

לפני כחודש וחצי נודע שהדוגמנית הישראלית יעל שלביה (19) נבחרה לאישה היפה ביותר בעולם על ידי TC Candler, ארגון מבקרים בינלאומי נחשב, וזה אפילו לא ההישג הכי גדול שלה. בשנים האחרונות היא דיגמנה עבור ליין האיפור של קים קרדשיאן, הצטלמה עם הכדורגלן ליאו מסי לקמפיין, ובשבוע שעבר במסגרת שיתוף פעולה בינלאומי בין מגזין "לאישה" ו"לאופיסייל" האמירתי, הופיעה שלביה, חיילת בחיל האויר הישראלי, על שער היסטורי שעלה בשני המגזינים במקביל.

 

בלי קשר לקריירה המשגשגת, שלבייה מנהלת כבר כמעט שנתיים מערכת יחסים בשלט רחוק עם בן הזוג ברנדון קורף, בן למשפחה של מיליארדרים, בעלי השליטה באימפריית המדיה "ויאקום", שמבוגר משלביה ב-16 שנים. על סט הצילומים ל"זר פור יו" לכבוד ולנטיינ'ס דיי, פגשנו את הדוגמנית ושאלנו אותה אם גם בשנת 2021 יש מקום לדעה שרק גברים צריכים להביא פרחים לבנות הזוג. "בעיניי זה הדבר הכי רומנטי שיש לקבל פרחים, אני מאוד קיטשית בעניינים האלה, אני מתה על זה", אומרת לנו שלביה.

 

את חושבת שרק הגבר צריך לשלוח פרחים?

"וואי, לגמרי לא".

 

אנחנו מסכימים איתך, אבל יש מי שיטענו שזו אמירה פמיניסטית. את פמיניסטית?

"אני חושבת שלהיות פמיניסטית זה להבין שאישה היא שוות ערך לגבר. וכן, בעיניי אישה היא  לגמרי שוות ערך, אם לא יותר".

 

איך ההרגשה להופיע על שער מגזין אופנה ערבי?

זה מטורף, אני בחיים לא חלמתי על זה. תראה, לפני כמה חודשים אנחנו בכלל לא חלמנו שיהיה את ההסכם הזה. כשצילמנו את זה לפני חודשיים זה היה ממש טרי, היינו בשוק ועד היום לא עיכלתי. זה הכי מרגש שיש, יש בזה משהו מעבר לדוגמנות, יש בזה מסר אחר לגמרי".

 

האישה הכי יפה בעולם. יעל שלביה (צילום: שי ארבל )
האישה הכי יפה בעולם. יעל שלביהצילום: שי ארבל

אוהבת פרחים ואוהבת להיות קיטשית. שלביה (צילום: שי ארבל )
אוהבת פרחים ואוהבת להיות קיטשית. שלביהצילום: שי ארבל

נערת הפרחים (צילום: שי ארבל )
נערת הפרחיםצילום: שי ארבל

בוולנטיינ'ס הזה תלבשי לבן (צילום: שי ארבל )
בוולנטיינ'ס הזה תלבשי לבןצילום: שי ארבל

 

צילום: שי ארבל

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018