רכילות+

טיילור מלכוב: "אולי כשאהיה על מדים אנשים יתייחסו אליי אחרת"

רגע לפני שהיא מתגייסת, פגשנו את מלכוב על סט צילומי קמפיין ושמענו ממנה על ההתרגשות להפוך לחיילת מן המניין, איך מרגיש בן הזוג לירן דנינו, שיגיע איתה לבקו"ם בגיל 30 ומה יש לה להגיד על סערת הנידה? צפו

 

 

בתחילת השבוע הבא כוכבת הנוער טיילור מלכוב תצטרף לחברותיה נועה קירל , אנה זק , קים אור אזולאי , יעל שלביה ועוד שלל נוספות, ותתגייס לצבא ההגנה לישראל. את הבגדים הצבעוניים יחליפו מדי הזית והשיער הפזור יאסף בקוקו גבוה. אבל רגע לפני שמלכוב תצעד לבקו"ם עם בן זוגה, הזמר לירן דנינו ותהפוך לחיילת מן המניין, פגשנו אותה על סט צילומי קמפיין - לעבודה אחרונה לפני שהיא תהפוך לרכוש צה"ל. מלכוב והשחקנית ריף נאמן נבחרו לדגמן את קולקציית הקיץ של רשת האופנה GONG, ומלכוב לא מסתירה את ההתרגשות על הסט. "אני מתרגשת מאוד מהמעד. אני חושבת שגם אני אולי אלמד להתייחס לדברים באופן מסוים, ונקווה לעבור אותו ולהתבגר אפילו יותר ואולי גם אנשים יתייחסו אליי פתאום אחרת".

 

לקבלת המפקד, שתיים שלוש, הקשב! טיילור מלכוב (צילום: יח"צ)
לקבלת המפקד, שתיים שלוש, הקשב! טיילור מלכובצילום: יח"צ

 

מה זאת אומרת? איך מתייחסים עכשיו?

"באיזשהו מקום אנשים חושבים שאני עדיין ילדה, ועדיין צריכה 'לעבור דברים'. חד משמעית אני צריכה לעבור דברים, אבל פתאום לראות מישהי על מדים זה שונה".

 

יש לך הרבה חברות וקולגות שהתגייסו כבר. מה הן מספרות על השירות?

"הרבה התגייסו, אם לא כולן. אני מרגישה שאני האחרונה בחבורה. ברגע שכולן התגייסו ודיברו על הטבות ועל חדר לבד ומקלחת לבד, זה כבר לא ככה, אין חדר לבד, אנחנו כמו כולם, עושים טירונות כמו כולם ובטח גם יצעקו עלינו כמו כולם".

 

חברות לקמפיין. עם ריף נאמן (צילום: יח"צ)
חברות לקמפיין. עם ריף נאמןצילום: יח"צ

 

כאמור, בן הזוג בשמונת החודשים האחרונים, הזמר לירן דנינו, ילווה את מלכוב לבקו"ם. ואם עד עכשיו הפרש הגילים ביניהם לא בא לידי ביטוי (הוא בן 30), עכשיו זה קצת בולט. "הוא אמר לי 'איזה מוזר זה שאני הולך ללוות אותך לבקו"ם'. זה באמת מוזר אבל אנחנו בעיקר צוחקים על זה. מה עוד נשאר חוץ מלצחוק על פער הגילים בינינו, כי בתוך הזוגיות אנחנו לא מרגישים אותו ורק כלפי חוץ זה בדברים המסויימים האלה".

 

ומה התוכניות של מלכוב לשבת הראשונה בה תצא הביתה, מה היא חושבת על "סערת הנידה" והאם התגובה של האקס המיתולוגי, בן זיני פגעה בה במיוחד? צפו בריאיון המלא בראש הכתבה.

 

"באיזשהו מקום אנשים חושבים שאני עדיין ילדה" (צילום: שני רייך)
"באיזשהו מקום אנשים חושבים שאני עדיין ילדה"צילום: שני רייך

בקרוב על מדים (צילום: שני רייך)
בקרוב על מדיםצילום: שני רייך

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018