ריחו"ל

"אני יודע שנכשלתי": ג'סטין טימברלייק התנצל בפני בריטני ספירס

לאחר שספג ביקורת ממעריציהן של בריטני ספירס וג'נט ג'קסון על התנהגותו כלפיהן במהלך השנים, ג'סטין טימברלייק מתנצל: "אני מבין שלא נהגתי כראוי ושהרווחתי ממערכת שמקדשת שוביניזם וגזענות", כתב במכתב התנצלות ארוך, והוסיף: "אני מסוגל לטוב יותר ואתנהג באופן ראוי יותר"

ינסה להשתפר. ג'סטין טימברלייק (צילום: Gettyimages)
ינסה להשתפר. ג'סטין טימברלייקצילום: Gettyimages

 

הרגע שמעריצי בריטני ספירס וג'נט ג'קסון חיכו לו שנים, סוף סוף הגיע: ג'סטין טימברלייק התנצל על מה שעולל להן.

 

טימברלייק פרסם הערב (ו') מכתב ארוך, בו הוא מספר שנחשף לביקורת מצד צופי הסרט הדוקומנטרי ששודר השבוע על ספירס ולקח את הדברים לתשומת ליבו: "אני מתנצל מעומק הלב על הזמנים שבהם מעשיי תרמו לבעיה, כשאמרתי דברים שלא היו לעניין או שלא פעלתי עבור מה שנכון. אני מבין שלא נהגתי כראוי ושהרווחתי ממערכת שמקדשת שוביניזם וגזענות".

 

הכוכב הוסיף: "אני רוצה להתנצל בעיקר בפני בריטני ספירס וג'נט ג'קסון, כיוון שהן יקרות לי ואני מכבד אותן מאוד ויודע שכשלתי".

 

 

טימברלייק אף מתח ביקורת על תעשיית הבידור שבה הוא לוקח חלק שנים רבות. לדבריו, "היא מעודדת גברים, בעיקר לבנים, להצלחה. כך היא בנויה. כגבר בעמדה גבוהה, עליי להגיד את דעתי. בגלל הבורות שלי לא הבחנתי בדברים האלו בזמן שקרו, אבל איני רוצה להרוויח מכך שמפילים מישהו אחר".

 

הוא חתם את דבריו בהבטחה לפעול בצורה ראויה יותר מעתה והלאה: "אני יודע שההתנצלות הזו היא הצעד הראשון ולא מפצה על העבר. אני רוצה לקחת אחריות על מעשיי, ובו זמנית לקחת חלק בעולם מעודד ותומך... אני מסוגל לטוב יותר ואתנהג באופן ראוי יותר".

 

מכתב ההתנצלות של טימברלייק מגיע לאחר כמה ימים סוערים שבהם ספג מטר של ביקורות על הדרך בה התייחס לספירס, בת זוגו לשעבר, בשנים שלאחר פרידתם ב-2002. הביקורת הגיעה בעקבות הסרט הדוקומנטרי על ספירס ששודר השבוע, Framing Britney Spears, הכולל ראיונות מן העבר בהם טימברלייק סיפר ששכב עם ספירס, לעג לה והאשים אותה בפרידה. כמו כן, הסרט מזכיר שבקליפ לשירו Cry Me a River הציג טימברלייק כפילה של ספירס שבוגדת בו.

 

בימים אחרים. בריטני וג'סטין (gettyimages)
בימים אחרים. בריטני וג'סטיןgettyimages

 

ההתנצלות לג'נט ג'קסון מתייחסת לתקרית הופעת הסופרבול הידועה לשמצה מ-2004, במהלכה הסיר טימברלייק את כיסוי החזה של ג'קסון וחשף את אחד משדיה. המקרה עורר סערה וטימברלייק התנצל עליו לאחר מכן והגדיר אותו כ"תאונת מלתחה". ג׳קסון, שסירבה להתנצל על האירוע, הושמצה, חטפה ביקורת מכל עבר והקריירה שלה לא התאוששה מאז. טימברלייק לעומת זאת, יצא מהסיפור ללא פגע ושמר על מעמדו כאחד הכוכבים הגדולים בעולם. הוא אף הופיע בהופעת המחצית של הסופרבול ב-2018.

 

ספירס וג'קסון טרם הגיבו להתנצלות, וספירס אף לא הגיבה באופן ישיר על הסרט הדוקומנטרי, שבעשייתו לא השתתפה. יחד עם זאת, היא התייחסה אליו בעקיפין כשכתבה באינסטגרם: "לכל אחד מאיתנו יש את הסיפור שלו ונקודת מבט על חייהם של אחרים. לכולנו יש חיים שמחים ויפים! זכרו שלא משנה מה אנחנו חושבים שאנחנו יודעים על חייו של האחר, זה לא משתווה לחיים האמיתיים שהוא חי מאחורי העדשה".

 

מופע ידוע לשמצה. ג'סטין טימברלייק וג'נט ג'קסון (צילום: Gettyimages)
מופע ידוע לשמצה. ג'סטין טימברלייק וג'נט ג'קסוןצילום: Gettyimages

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018